Týnišťské Šlápoty 2020 Startovní listina

St.č. Závodník Bydliště Klub Trasa  
68 ÁBELOVÁ Lucie 1985 Trutnov tRUtNov 120 km  
36 ABLORH Titus 1993 Brno Columbia Montrail/Sanasport.cz 120 km  
101 BAJGAROVÁ Ester 1972 Domažlice 120 km  
118 BALÍK Václav 1970 Chomutov 75 km  
27 BÖSE Daniel 1973 Ostrava 120 km  
38 BRUNA Michal 1986 Praha Praha 120 km  
58 BUBENÍČEK Jiří 1978 Skuhrov nad Bělou 120 km  
13 BULÍČEK Petr 1960 Uhlířské Janovice 120 km  
22 BULÍČKOVÁ Jana 1991 Jihlava 120 km  
112 CAKL Lubomír 1961 České Budějovice 75 km  
75 CZAGAN Jan 1971 Živanice SDH Dědek 120 km  
110 ČAHOJOVÁ Ivana 1964 Velká Chuchle 120 km zaplaceno
20 ČERNOCKÝ Jan 1987 Měchenice 120 km  
74 ČÍHAŘ Tomáš 1970 Chvojenec Chvojenec 120 km  
18 DEKOV Robert 1975 Očelice Toto není turistika 120 km  
7 DVOŘÁKOVÁ Helena 1985 Praha Písek 120 km  
114 DVOŘÁKOVÁ Petra 1990 Boskovice Mokří ježci 75 km  
8 EŠLER Daniel 1977 Mladá Boleslav MB Sauny 120 km  
43 FENYK Pavel 1965 Praha iThinkBeer / SK Babice 120 km  
102 FILIP Jiří 1972 Jamné nad Orlicí 120 km  
33 FLEKÁČOVÁ Erika 1965 Košice 120 km  
86 FLÍČKOVÁ Alice 1970 Zliv BH triatlon České Budějovice 75 km  
1 FOREJT Miroslav 1976 Praha 120 km  
71 FRYČOVÁ Lenka 1978 Psáry 120 km  
89 FURTAK Krzysztof 1962 Lubin Ktoś musi być ostatni 120 km  
61 GOTTVALD Jaroslav 1989 Jablonec nad Nisou Natrhnutirit 120 km  
116 GRESCHNER Luboš 1978 Zábřeh Magnus Orienteering 75 km  
10 HAVALCOVÁ Žaneta 1983 Praha Český běžecký klub 120 km  
6 HELLEŠÍ Jiří 1979 Zábřeh Atletika Zábřeh 120 km  
103 HLAVÁČ Martin 1983 České Budějovice 120 km  
60 HOFMAN Jiří 1970 Praha CS 1000 120 km  
29 HONEGR Tomáš 1979 Hořice 120 km  
81 HORÁKOVÁ Petra 1986 Praha SKP Rapid Praha 120 km  
37 HOTA Milan 1957 Třinec FC Záhoří 120 km  
115 HRNČÍŘOVÁ Michaela 1990 Hořice Mokří ježci 75 km  
69 HRŮZA David 1971 Trutnov tRUtNov 120 km  
17 HURTÍK Petr 1965 Zlaté Hory 120 km  
49 JAKUB Lukáš 1994 Záryby 120 km  
26 JAKUBOVÁ Pavlína 1968 Milovice 120 km  
23 JISKRA Jaroslav 1978 Dolní Újezd Dolní Újezd 120 km  
11 KÁDNER Vladislav 1984 Mladá Boleslav 120 km  
124 KARAFIÁT Petr 1974 Skuteč 120 km  
108 KERLIK Jiří 1971 Most 120 km  
48 KLIMŠA Tomáš 1986 Brno BESKYD-NATURAL 120 km  
35 KNIHA Petr 1970 Praha 120 km  
30 KOČÍB Jiří 1996 Lučany nad Nisou Hydrant 120 km  
80 KONÍČEK Filip 1986 Bílý Újezd STG Rychnov nad Kněžnou 120 km  
12 KONSZKÁ Eva 1996 Ústí nad Labem 120 km  
54 KOPÁČ David 1976 Brno 120 km  
91 KOROBKO Anna 1987 Brno ON Running 120 km  
122 KOUDELA Adam 1985 Holice Šogorisa 75 km  
87 KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 Žirovnice TriRUN 120 km  
44 KOZA Pavel 1978 Praha Sólo koza 120 km  
24 KRUMPHANZL Erik 1975 Malé Svatoňovice Odolov 120 km  
19 KUBRICHTOVÁ Eva 1975 Ústí nad Labem 120 km  
121 KUNEŠ David 1974 Tišnov EUrunner.eu 120 km  
14 KŮS Marek 1972 Město Touškov 120 km  
59 LANCMAN Martin 1989 Kvasiny 120 km  
66 LEDEREROVÁ Kamila 1973 Plzeň 120 km  
9 LINHART Jiří 1972 Havířov yetti 120 km  
105 MAKSYMOVOVÁ Petra 1987 Trutnov 120 km  
119 MALÁ Helena 1981 Roztoky 75 km  
85 MARTÍNEK Milan 1972 Praha 120 km  
97 MARTINOVSKÝ Petr 1986 Opočno SK BABICE 120 km  
55 MIKULÁŠEK Milan 1972 Desná 120 km  
5 MIKUŠ Patrik 2000 Trenčín 120 km  
64 MIŠUREC David 1981 Praha 120 km  
46 NAVRACKY Zdeněk 1973 Praha Regiment 21 120 km  
98 NĚMEC Jan 1978 Plzeň Plzeňští běžci KLUB 120 km  
41 NĚMEC Roman 1980 Brno Running Zone Brno 120 km  
104 NĚMEČKOVÁ Martina 1965 Praha 120 km  
94 NEUFUSS Soběslav 1973 Horní Maršov TJ Butoves 120 km  
92 NOVÁKOVÁ Andrea 1983 Náchod 120 km zaplaceno
99 OLBRYŚ Stanisław Adam 1967 Nasielsk KB Legionowo 120 km  
2 ONDRA Marek 1974 Košíky 120 km  
77 OREL Ivan 1968 Praha Námořníci z Viktorky 120 km  
25 ORSÁG Dominik 1991 Partizánske #behdenčoden 120 km  
32 OSLOVIČ Josef 1968 Lipany 120 km  
50 OUBRECHT Pavel 1961 Týniště nad Orlicí Toto není turistika 120 km  
4 PÁTEK Ondřej 1989 Praha 120 km zaplaceno
96 PAVLŮ Ondřej 1989 Praha SK Praga / Columbia Montrail / LEKI 120 km  
107 PLAŠIL Ondřej 1982 Praha Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 120 km  
117 PODZEMNÁ Pavla 1985 Rokycany 75 km  
70 POHL Milan 1982 Beroun Battle Droids 120 km  
100 PONOMAREV Pavel 1986 Praha 120 km  
34 POSPÍŠIL Daniel 1988 Lučina BESKYD-NATURAL 120 km  
78 POTOČEK Pavel 1960 Běleč nad Orlici Vrtule Ledská 120 km  
31 PRÁŠEK Tomáš 1976 Kuřim 120 km  
16 PROCHÁZKA Josef 1972 Zdice Smik 120 km  
88 PŘIKRYL Jaroslav 1957 Žilina 120 km  
51 PYŠNÝ Daniel 1999 Kuřim 120 km  
53 PYTLÍK Miloslav 1971 Svitavy Dojít a přežít 120 km  
111 RÁBIK Jan 1978 Praha 120 km  
47 RANDÝSEK Vít 1974 Vsetín Zbrojovka Vsetín-chodec 120 km  
113 REBCOVA Monika 1977 Jevany 75 km  
106 RÖSSNER Pavel 1971 Černošice 120 km  
52 ŘEHÁK Vladimír 1988 Velichovky Kilpi Racing Team - TJ Velichovky 120 km  
72 ŘEZÁČ Martin 1979 Jesenice 120 km  
65 SMOČKOVÁ Petra 1985 Bělá pod Pradědem 120 km  
42 SMOLA Josef 1951 Ostrava MK Seitl 120 km  
73 SOUČEK Jakub 1983 Velim 120 km  
3 STANČO Ladislav 1977 Čelákovice Hory beraní hlavy 120 km  
83 STOLINOVÁ Lenka 1981 Bohuslavice KOB Dobruška 120 km  
57 SVOBODOVÁ Michaela 1983 Jablonec nad Nisou 120 km  
84 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 1970 Pátek Arrow 120 km  
123 ŠANDA Ladislav 1982 Chlumec nad Cidlinou Anička&Ládík 75 km  
15 ŠANDA Zbyněk 1972 Otrokovice Občasné zdravotní procházky 120 km  
45 ŠETTNER Jan 1975 Kunčina 120 km  
95 ŠIMEK Vladimír 1975 Nový Malín DOLS Šumperk 120 km  
21 ŠPAČEK Jiří 1983 Ostřetín Šogorisa 120 km  
79 ŠREJBER Luděk 1954 Teplice Sokol Duchcov 120 km  
56 ŠTOS Jiří 1973 Ostřešany 120 km  
82 TROJTLOVÁ Kamila 1979 Bukovice DKH Broumov 120 km  
109 TUREK Michal 1982 Brno Okrasne prstence a spekacky 120 km  
28 TVRZ Pavel 1970 Sadov 120 km  
62 VALEŠ Jiří 1995 Plzeň OK Lokomotiva Plzeň 120 km  
63 VALEŠ Milan 1960 Plzeň 120 km  
40 VARMUŽOVÁ Vladimíra 1969 Chomutov KČT Chomutov 120 km  
76 VÉMOLA Zdeněk 1975 Brno Sova Brno 120 km  
120 VESELÁ Martina 1972 Římov 75 km  
67 VOCÁSEK Jan 1980 Kolín Ocásek 120 km  
39 ZITA Jiří 1982 Čelákovice BadBoyTeam 120 km