Týnišťské Šlápoty 2020 Startovní listina

Seřadit listinu podle startovních čísel
St.č. Závodník Bydliště Klub Trasa  
68 ÁBELOVÁ Lucie 1985 Trutnov tRUtNov 121 km zaplaceno
36 ABLORH Titus 1993 Brno Columbia Montrail/Sanasport.cz 121 km zaplaceno
132 AUSSENBERGOVÁ Ivana 1983 Praha Zen Trail 74 km zaplaceno
184 BAĎUŘÍK Michael 1971 Kelč 74 km  
101 BAJGAROVÁ Ester 1972 Domažlice 121 km zaplaceno
178 BALŠÍNKOVÁ Marie 1980 Brno Hospic Brno 121 km zaplaceno
141 BATULKA Martin 1975 Dobřichovice PunkTrail 74 km zaplaceno
160 BATULKOVÁ Anna 1983 Praha Panděra 44 km zaplaceno
150 BIELESZ Michal 1967 Ostrava 74 km zaplaceno
27 BÖSE Daniel 1973 Ostrava 121 km zaplaceno
206 BROŽOVÁ Jana 1998 44 km zaplaceno
38 BRUNA Michal 1986 Praha Praha 121 km zaplaceno
193 BRÝDLOVÁ Jana 1977 Sloupnice 74 km zaplaceno
58 BUBENÍČEK Jiří 1978 Skuhrov nad Bělou 121 km zaplaceno
13 BULÍČEK Petr 1960 Uhlířské Janovice 121 km zaplaceno
22 BULÍČKOVÁ Jana 1991 Jihlava 121 km zaplaceno
112 CAKL Lubomír 1961 České Budějovice 74 km zaplaceno
75 CZAGAN Jan 1971 Živanice SDH Dědek 121 km zaplaceno
110 ČAHOJOVÁ Ivana 1964 Praha 121 km zaplaceno
210 ČAKRT Martin 1979 44 km  
74 ČÍHAŘ Tomáš 1970 Chvojenec Chvojenec 121 km zaplaceno
18 DEKOV Robert 1975 Očelice Toto není turistika 121 km zaplaceno
158 DOLANSKÝ Radek 1978 Praha 121 km zaplaceno
202 DOLEJŠÍ Kristýna 2008 44 km zaplaceno
172 DUNAJSKÁ Gabriela 1997 Zlín 121 km zaplaceno
7 DVOŘÁKOVÁ Helena 1985 Praha Písek 121 km zaplaceno
114 DVOŘÁKOVÁ Petra 1990 Boskovice Mokří ježci 74 km zaplaceno
155 EHL Roman 1970 Solnice 44 km zaplaceno
8 EŠLER Daniel 1977 Mladá Boleslav MB Sauny 121 km zaplaceno
186 FARBÁK Ivan 1969 Dvůr Králové nad Labem Rauta Hirwaynen 121 km zaplaceno
43 FENYK Pavel 1965 Praha iThinkBeer / SK Babice 121 km zaplaceno
147 FILINGEROVÁ Radka 1978 Synkov-Slemeno 44 km zaplaceno
102 FILIP Jiří 1972 Jamné nad Orlicí 121 km zaplaceno
33 FLEKÁČOVÁ Erika 1965 Košice 121 km zaplaceno
86 FLÍČKOVÁ Alice 1970 Zliv BH triatlon České Budějovice 74 km zaplaceno
164 FOLTISOVÁ Zuzana 1991 Praha 44 km zaplaceno
1 FOREJT Miroslav 1976 Praha 121 km zaplaceno
71 FRYČOVÁ Lenka 1978 Psáry 121 km zaplaceno
89 FURTAK Krzysztof 1962 Lubin Ktoś musi być ostatni 121 km zaplaceno
61 GOTTVALD Jaroslav 1989 Jablonec nad Nisou Natrhnutirit 121 km zaplaceno
116 GRESCHNER Luboš 1978 Zábřeh Magnus Orienteering 74 km zaplaceno
40 HANZLÍK Václav 1974 Liberec bolavá noha 121 km zaplaceno
10 HAVALCOVÁ Žaneta 1983 Praha Český běžecký klub 121 km zaplaceno
136 HAVELKA Tomáš 1976 Břeclav 74 km zaplaceno
157 HEČKO Eduard 1962 Mimoň 121 km zaplaceno
173 HIRŠ Jan 1974 Rychnov nad Kněžnou 74 km zaplaceno
103 HLAVÁČ Martin 1983 České Budějovice 121 km zaplaceno
60 HOFMAN Jiří 1970 Praha CS 1000 121 km zaplaceno
29 HONEGR Tomáš 1979 Hořice 121 km zaplaceno
81 HORÁKOVÁ Petra 1986 Praha SKP Rapid Praha 121 km zaplaceno
37 HOTA Milan 1957 Třinec FC Záhoří 121 km zaplaceno
115 HRNČÍŘOVÁ Michaela 1990 Hořice Mokří ježci 74 km zaplaceno
69 HRŮZA David 1971 Trutnov tRUtNov 121 km zaplaceno
17 HURTÍK Petr 1965 Zlaté Hory 121 km zaplaceno
137 CHLUBNA Petr 1974 Břeclav 74 km zaplaceno
197 ICHOVÁ Lenka 1976 44 km zaplaceno
211 JAKEŠ Josef 1965 44 km zaplaceno
49 JAKUB Lukáš 1994 Záryby 121 km zaplaceno
26 JAKUBOVÁ Pavlína 1968 Milovice 121 km zaplaceno
189 JARŮŠEK Zdeněk 1985 Dvůr Králové nad Labem Stovka Podkrkonoším - Rauta Hirwaynen 74 km zaplaceno
207 JELÍNEK Jiří 1989 44 km zaplaceno
170 JÍRŮ Bohumil 1976 Březová nad Svitavou 44 km zaplaceno
23 JISKRA Jaroslav 1978 Dolní Újezd Dolní Újezd 121 km zaplaceno
127 JOBB Daniel 1982 Klášterec nad Ohři klasterec nad ohri (mesto porcelanu) 121 km zaplaceno
11 KÁDNER Vladislav 1984 Mladá Boleslav 121 km zaplaceno
124 KARAFIÁT Petr 1974 Skuteč 121 km zaplaceno
108 KERLIK Jiří 1971 Most 121 km zaplaceno
165 KLÍMA Dušan 1997 Plzeň Panská Habrová 121 km zaplaceno
48 KLIMŠA Tomáš 1986 Brno BESKYD-NATURAL 121 km zaplaceno
177 KLOUDA Tomáš 1984 Hostivice Czech Skyrunning Association 74 km zaplaceno
35 KNIHA Petr 1970 Praha 121 km zaplaceno
161 KOCOUREK Jakub 1985 Brno Running Zone Brno 74 km  
30 KOČÍB Jiří 1996 Lučany nad Nisou Hydrant 121 km zaplaceno
159 KOLESÁR Dušan 1979 Malé Svatoňovice Asterix a Obelix 121 km zaplaceno
133 KONEČNÝ Václav 1978 Raková u Konice 74 km zaplaceno
80 KONÍČEK Filip 1986 Bílý Újezd STG Rychnov nad Kněžnou 121 km zaplaceno
12 KONSZKÁ Eva 1996 Ústí nad Labem 121 km zaplaceno
54 KOPÁČ David 1976 Brno 121 km zaplaceno
96 KOPECKÝ Petr 1985 Sýkořice 121 km zaplaceno
91 KOROBKO Anna 1987 Brno ON Running 121 km zaplaceno
191 KOŠÍK Martin 1975 Jenštejn 121 km zaplaceno
122 KOUDELA Adam 1985 Holice Šogorisa 74 km zaplaceno
87 KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 Žirovnice TriRUN 121 km zaplaceno
196 KOUDELOVÁ Jana 1985 Holice 44 km zaplaceno
44 KOZA Pavel 1978 Praha Sólo koza 121 km zaplaceno
24 KRUMPHANZL Erik 1975 Malé Svatoňovice Odolov 121 km zaplaceno
19 KUBRICHTOVÁ Eva 1975 Ústí nad Labem 121 km zaplaceno
121 KUNEŠ David 1974 Tišnov EUrunner.eu 121 km zaplaceno
14 KŮS Marek 1972 Město Touškov 121 km zaplaceno
149 KYSOVÁ Iveta 1977 Ostrava 74 km zaplaceno
208 LAKOURT David 1982 44 km zaplaceno
59 LANCMAN Martin 1989 Kvasiny 121 km zaplaceno
66 LEDEREROVÁ Kamila 1973 Plzeň 121 km zaplaceno
148 MACOLA Pavel 1978 Synkov-Slemeno 44 km zaplaceno
105 MAKSYMOVOVÁ Petra 1987 Trutnov 121 km zaplaceno
119 MALÁ Helena 1981 Roztoky 74 km zaplaceno
140 MALÉŘ Lumír 1969 Praha 121 km zaplaceno
174 MALINA Ondřej 1995 Hradec Králové 44 km zaplaceno
176 MALINA Václav 2002 Hradec Králové 44 km zaplaceno
175 MALINA Vít 2002 Hradec Králové 44 km zaplaceno
128 MALINOVÁ Miroslava 1975 Chomutov 121 km zaplaceno
139 MARTINEK Ladislav 1981 Třebechovice pod Orebem 74 km zaplaceno
85 MARTÍNEK Milan 1972 Praha 121 km zaplaceno
97 MARTINOVSKÝ Petr 1986 Opočno SK BABICE 121 km zaplaceno
162 MARVALOVÁ Nicol 1994 Černošice 44 km zaplaceno
146 MICHERA Luděk 1982 České Budějovice 74 km zaplaceno
180 MIKOLÁŠEK Jiří 1966 Černilov 74 km zaplaceno
55 MIKULÁŠEK Milan 1972 Desná 121 km zaplaceno
5 MIKUŠ Patrik 2000 Trenčín 121 km zaplaceno
64 MIŠUREC David 1981 Praha 121 km zaplaceno
151 MUSIALKOVÁ Eva 1978 Praha 44 km zaplaceno
169 NAVRÁTILOVÁ Kateřina 1978 Březová nad Svitavou 44 km zaplaceno
163 NEHYBA Jaromír 1991 Vamberk 44 km zaplaceno
98 NĚMEC Jan 1978 Plzeň Plzeňští běžci KLUB 121 km zaplaceno
129 NĚMEČEK Martin 1985 Hradec Kralové Quick sugars running team 74 km zaplaceno
104 NĚMEČKOVÁ Martina 1965 Praha 121 km zaplaceno
94 NEUFUSS Soběslav 1973 Horní Maršov TJ Butoves 121 km zaplaceno
92 NOVÁKOVÁ Andrea 1983 Náchod 121 km zaplaceno
99 OLBRYŚ Stanisław Adam 1967 Nasielsk KB Legionowo 121 km zaplaceno
2 ONDRA Marek 1974 Košíky 121 km zaplaceno
77 OREL Ivan 1968 Praha Námořníci z Viktorky 121 km zaplaceno
25 ORSÁG Dominik 1991 Partizánske #behdenčoden 121 km zaplaceno
32 OSLOVIČ Josef 1968 Lipany 121 km zaplaceno
50 OUBRECHT Pavel 1961 Týniště nad Orlicí Toto není turistika 121 km zaplaceno
4 PÁTEK Ondřej 1989 Praha 121 km zaplaceno
201 PÁTKOVÁ Renata 1963 44 km zaplaceno
166 PATRNÝ Radek 1972 Bolehošť Toto není turistika 121 km zaplaceno
20 PAVLÍK Jan 1978 Brno TK Korýši 121 km zaplaceno
185 PEŠTA Jiří 1972 Milevsko 121 km zaplaceno
192 PETURA Petr 1977 Jenštejn 121 km zaplaceno
107 PLAŠIL Ondřej 1982 Praha Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 121 km zaplaceno
209 PODSTAVEK Vojtěch 1987 44 km zaplaceno
117 PODZEMNÁ Pavla 1985 Rokycany 74 km zaplaceno
179 POHANKOVÁ Gabriela 1984 Valy u Prelouce 74 km zaplaceno
70 POHL Milan 1982 Beroun Battle Droids 121 km zaplaceno
100 PONOMAREV Pavel 1986 Praha 121 km zaplaceno
34 POSPÍŠIL Daniel 1988 Lučina BESKYD-NATURAL 121 km zaplaceno
78 POTOČEK Pavel 1960 Běleč nad Orlici Vrtule Ledská 121 km zaplaceno
31 PRÁŠEK Tomáš 1976 Kuřim 121 km zaplaceno
16 PROCHÁZKA Josef 1972 Zdice Smik 121 km zaplaceno
88 PŘIKRYL Jaroslav 1957 Žilina 121 km zaplaceno
51 PYŠNÝ Daniel 1999 Kuřim 121 km zaplaceno
53 PYTLÍK Miloslav 1971 Svitavy Dojít a přežít 121 km zaplaceno
111 RÁBIK Jan 1978 Praha 121 km zaplaceno
47 RANDÝSEK Vít 1974 Vsetín Zbrojovka Vsetín-chodec 121 km zaplaceno
113 REBCOVÁ Monika 1977 Jevany 74 km zaplaceno
106 RÖSSNER Pavel 1971 Černošice 121 km zaplaceno
171 RUBÁŠOVÁ Petra 1970 Borovany 121 km zaplaceno
125 RŮTA Vojtěch 1995 Český Dub OPŠaHR 74 km zaplaceno
52 ŘEHÁK Vladimír 1988 Velichovky Kilpi Racing Team - TJ Velichovky 121 km zaplaceno
72 ŘEZÁČ Martin 1979 Jesenice 121 km zaplaceno
194 ŘIČKA Jakub 1985 74 km zaplaceno
182 SALÁŠEK Jan 1987 Praha 5 74 km zaplaceno
204 SKOKAN Roman 1987 44 km zaplaceno
181 SLUKOVÁ Lenka 1990 Praha 74 km zaplaceno
187 SMATRYČENKA Sjarhej 1977 Brno 44 km zaplaceno
65 SMOČKOVÁ Petra 1985 Bělá pod Pradědem 121 km zaplaceno
42 SMOLA Josef 1951 Ostrava MK Seitl 121 km zaplaceno
73 SOUČEK Jakub 1983 Velim 121 km zaplaceno
138 SPÁČIL Michal 1994 Liberec OPŠAHR 74 km zaplaceno
3 STANČO Ladislav 1977 Čelákovice Hory beraní hlavy 121 km zaplaceno
83 STOLINOVÁ Lenka 1981 Bohuslavice KOB Dobruška 121 km zaplaceno
183 STRNADOVÁ Lucie 1984 Příbram Profesionální svině 44 km zaplaceno
168 SUCHOMEL Jan 1981 Olomouc 121 km zaplaceno
188 SUKANÁ Pavla 1987 Praha 74 km zaplaceno
57 SVOBODOVÁ Michaela 1983 Jablonec nad Nisou 121 km zaplaceno
84 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 1970 Pátek Arrow 121 km zaplaceno
123 ŠANDA Ladislav 1982 Chlumec nad Cidlinou Anička&Ládík 74 km zaplaceno
15 ŠANDA Zbyněk 1972 Otrokovice Občasné zdravotní procházky 121 km zaplaceno
45 ŠETTNER Jan 1975 Kunčina 121 km zaplaceno
95 ŠIMEK Vladimír 1975 Nový Malín DOLS Šumperk 121 km zaplaceno
21 ŠPAČEK Jiří 1983 Ostřetín Šogorisa 121 km zaplaceno
79 ŠREJBER Luděk 1954 Teplice Sokol Duchcov 121 km zaplaceno
203 ŠREJBROVÁ Pavla 1966 44 km zaplaceno
56 ŠTOS Jiří 1973 Ostřešany 121 km zaplaceno
144 TANCIK Marek 1972 Praha 74 km zaplaceno
142 TOMAN Vít 1988 Chroustovice TJ Městec 74 km zaplaceno
145 TRÁVNÍK Karel 1952 Libušín 74 km zaplaceno
82 TROJTLOVÁ Kamila 1979 Bukovice DKH Broumov 121 km zaplaceno
28 TVRZ Pavel 1970 Sadov 121 km zaplaceno
143 TÝČE Jan 1983 Žamberk 121 km zaplaceno
190 VAGENKNECHTOVÁ Michaela 1992 Lomnice nad Popelkou 74 km zaplaceno
126 VÁCHOVÁ Hana 1980 Praha 121 km zaplaceno
62 VALEŠ Jiří 1995 Plzeň OK Lokomotiva Plzeň 121 km zaplaceno
63 VALEŠ Milan 1960 Plzeň 121 km zaplaceno
199 VANICKÁ Blanka 1972 44 km zaplaceno
200 VANICKÝ Petr 1973 44 km zaplaceno
76 VÉMOLA Zdeněk 1975 Brno Sova Brno 121 km zaplaceno
120 VESELÁ Martina 1972 Římov 74 km zaplaceno
130 VLASÁK Martin 1983 Žacléř Žacléř 121 km zaplaceno
67 VOCÁSEK Jan 1980 Kolín Ocásek 121 km zaplaceno
135 VOTAVA Zdeněk 1983 Olomouc 121 km zaplaceno
198 VRBICKÝ Viktor 1975 44 km zaplaceno
154 VRZÁČEK Tomáš 1974 Praha LiveToTell 121 km zaplaceno
205 VYLOUDIL Pavel 1990 44 km zaplaceno
131 VYSKOČIL Radek 1970 Beroun Etnetera etdorfin 74 km zaplaceno
156 ZÁGORŠEK Tomáš 1992 Čelákovice 121 km zaplaceno
195 ZAHÁLKA Tomáš 1978 Semily 74 km zaplaceno
152 ZALUŽANSKÝ Petr 1970 Kutná Hora Bonbon Kutná Hora 44 km zaplaceno
39 ZITA Jiří 1982 Čelákovice BadBoyTeam 121 km zaplaceno

Celkový počet přihlášených závodníků: 200