Sokolská padesátka Českým středohořím 2021 Startovní listina

Seřadit listinu podle startovních čísel
St.č. Závodník Bydliště Klub Trasa  
39 BAĎUŘÍK Matyáš 2010 Kelč TOM Kelč 53 km zaplaceno
38 BAĎUŘÍK Michael 1971 Kelč TOM Kelč 53 km zaplaceno
40 BAĎUŘÍKOVÁ Beáta 2008 Kelč TOM Kelč 53 km zaplaceno
16 BALÍK Václav 1970 Chomutov 53 km zaplaceno
41 BALOUNOVÁ Markéta 1978 Terezín 53 km zaplaceno
55 BARTOŠ Jaroslav 1972 Teplice 53 km  
21 BENC Petr 1963 Šumperk Jesenická100 53 km  
44 BRATT Jan 1989 Teplice Pačes&Profesorskej 53 km zaplaceno
27 BUBLA Daniel 1967 Hýskov PIM BK Divoká Šárka 53 km zaplaceno
11 ČAHOJOVA Ivana 1964 Praha 53 km  
54 ČERNÝ Pavel 1973 Poděbrady 53 km  
42 DIATKA Vladimír 1967 Brno 53 km  
57 DINSTPÍR Milan 1974 Most 53 km  
5 DOLANSKÝ Radek 1978 Praha 53 km zaplaceno
43 DUŠKOVÁ Pavla 1990 Liberec DDM Kamarád Kostelec nad Orlicí 53 km zaplaceno
23 HEČKO Eduard 1962 Mimoň 53 km  
18 HEJDA Jan 1973 Praha 53 km zaplaceno
17 HEJDOVÁ Jana 1977 Praha 53 km zaplaceno
52 HINGAR Miloš 1970 Ústí nad Labem USK Provod UL-TRAil 53 km  
51 HROUDA Jan 1972 Praha Zřejmě dobrej 53 km  
14 CHRZ Pavel 1967 Ústí nad Labem Šachový klub Ústí nad Labem 53 km  
8 JAKUBOVÁ Pavlína 1968 Milovice 53 km zaplaceno
9 JANDOVÁ Helena 1975 Slaný 53 km  
35 JIRSA Jakub 1994 Praha 53 km  
15 JOHAN Jiří 1969 Zdice 53 km zaplaceno
31 KADLEC Michal 1979 Most 53 km zaplaceno
36 KOČÍ Drahomír 1953 Ústí nad Labem 53 km  
47 KOČÍB Jan 1993 Lučany nad Nisou TO CZ 53 km zaplaceno
22 KRÁLOVÁ Eva 1976 Plzeň 53 km  
32 KRÁLOVÁ Jana 1975 Bohušovice nad Ohří Rozběháme Litoměřicko 53 km zaplaceno
53 MALÍK Ondřej 1985 Praha Rungo.cz 53 km zaplaceno
61 MALINOVÁ Miroslava 1975 Chomutov 53 km  
28 MARTÍNEK František 1982 Praha 8 KČT Krupka 53 km  
25 MORAVCOVÁ Petra 1978 Roudnice nad Labem Rozběháme Litoměřicko 53 km zaplaceno
48 MRNKOVÁ Věra 1972 Most BK Louny 53 km  
12 NĚMEČKOVÁ Martina 1965 Praha 53 km  
34 NOVÁKOVÁ Klára 1991 Plzeň 53 km  
2 OLAF Čihák 1978 Praha KČT LOKO Teplice / dalkovepochody.cz 53 km zaplaceno
7 PAATZOVÁ Martina 1975 Vchynice Rozběháme Litoměřicko 53 km zaplaceno
29 PUR Václav 1955 Šumperk 53 km zaplaceno
20 PUTALA Jan 1981 Odolena Voda 53 km zaplaceno
24 ROBLÍKOVÁ Markéta 1974 Milovice Pochodáři 53 km zaplaceno
50 SAPOUŠEK Miroslav 1973 Most 53 km zaplaceno
49 SAPOUŠKOVÁ Lenka 1972 Most 53 km zaplaceno
58 SCHREIBER Richard 1974 Most 53 km  
33 SLÁDEK Jakub 1993 Černošice 53 km  
46 SLEZÁKOVÁ Veronika 1987 Litoměřice Rozběháme Litoměřicko 53 km  
6 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 1970 Pátek 53 km zaplaceno
4 ŠMAHELOVÁ Radka 1977 Praha 53 km zaplaceno
37 ŠREJBER Luděk 1954 Teplice Sokol Duchcov 53 km zaplaceno
10 ŠUMA Jiří 1976 Slaný 53 km  
59 TANCIK Marek 1972 Praha 11 53 km  
56 TOTH Pavel 1994 Teplice 53 km  
60 TRÁVNÍK Karel 1952 Libušín 53 km  
3 VARMUŽOVÁ Vladimíra 1969 Chomutov KČT Chomutov 53 km  
45 VLASÁK Zdeněk 1977 Ústí nad Labem Pačes&Profesorskej 53 km zaplaceno
30 VOCÁSEK Jan 1980 Kolín STS Chvojkovice-Brod 53 km zaplaceno
19 VYČÍTAL Lukáš 1991 Praha Fruitbike.cz 53 km  
1 VYSKOČIL Radek 1970 Beroun Etnetera etdorfin 53 km zaplaceno
26 ZAŇKOVÁ Věra 1975 Litoměřice Rozběháme Litoměřicko 53 km zaplaceno
13 ZBRUZ Martin 1970 Praha 53 km  

Celkový počet přihlášených závodníků: 61