Týnišťské Šlápoty 2021 Startovní listina

Seřadit listinu podle startovních čísel
St.č. Závodník Bydliště Klub Trasa  
26 AUSSENBERGOVÁ Ivana 1983 Praha ZenTrail 65 km zaplaceno
45 BAĎUŘÍK Michael 1971 Kelč TOM Kelč 65 km zaplaceno
118 BLÁHOVEC Jiří 1992 Pardubice 65 km zaplaceno
39 BLAŠKO Branislav 1976 Senica Schaeffler Skalica 130 km  
132 BOHOŇKOVÁ Ivana 1962 Mělník 130 km zaplaceno
100 BRÁCHA Martin 1973 Hořice 65 km zaplaceno
12 BUBLA Daniel 1967 Hýskov PIM BK Divoká Šárka 65 km zaplaceno
157 BURDOVÁ Monika 1994 Všestary 45 km zaplaceno
42 CAKL Lubomír 1961 České Budějovice 45 km zaplaceno
29 ČAHOJOVÁ Ivana 1964 Praha 130 km zaplaceno
94 ČAKRT Martin 1979 Praha Borelióze navzdory 130 km zaplaceno
22 ČERNOCKÝ Jan 1987 Měchenice 130 km zaplaceno
56 ČERNÝ Ivan 1959 Jevišovice Ivan 65 km zaplaceno
15 DEKOV Robert 1975 Očelice Toto není turistika 130 km zaplaceno
33 DOLANSKÝ Radek 1978 Praha zadní voj 130 km zaplaceno
64 DOLEJŠÍ Kristýna 2008 Řehlovice 45 km zaplaceno
106 DOSTÁLKOVÁ Andrea 1984 Písečná VŠICHNI ZA MNOU! 45 km zaplaceno
82 DUFKOVÁ Šárka 1981 Kameničná VŠICHNI ZA MNOU! 45 km zaplaceno
172 DVOŘÁK Zdeněk 1981 Bystré 45 km zaplaceno
116 ESCHLER Radek 1979 Brno 130 km  
43 FILINGEROVÁ Radka 1978 Synkov-Slemeno 130 km zaplaceno
84 FILIP Jiří 1972 Jamné nad Orlicí 130 km zaplaceno
147 FLÍČKOVÁ Alice 1970 Zliv BH triatlon České Budějovice 65 km zaplaceno
49 FOJTÍKOVÁ Hana 1979 Žamberk PASIVITY Žamberk 65 km zaplaceno
92 FOLTISOVÁ Zuzana 1991 Vrbno pod Pradědem 45 km zaplaceno
2 FOREJT Miroslav 1976 Praha Modřany 130 km zaplaceno
17 FRANČE Tomáš 1988 Plzeň 65 km  
112 FUKALA Dalibor 1981 Praha oldpunx 65 km zaplaceno
53 GRESCHNER Luboš 1978 Zábřeh Magnus Orienteering 130 km zaplaceno
35 GRZESIAK Grzegorz 1974 Wałbrzych 130 km zaplaceno
154 HARČARÍK Jozef 1978 Praha Fričkovce 130 km zaplaceno
21 HAVELKA Tomáš 1976 Břeclav 65 km zaplaceno
114 HELEKAL Lukáš 1996 Horní Čermná Helfit bodybuilding team 45 km zaplaceno
60 HENCL Josef 1974 Broumov 65 km zaplaceno
81 HIRŠ Jan 1974 Rychnov nad Kněžnou 65 km zaplaceno
89 HOFMAN Jiří 1970 Praha 130 km zaplaceno
51 HOLAKOVSKÝ Jan 1986 Hostivice 45 km zaplaceno
75 HORA Petr 1976 Brno KPPH 130 km zaplaceno
170 HORÁK Jan 1985 Praha 65 km zaplaceno
150 HOŠEKOVÁ Vanda 1996 Partizánska Ľupča Slovak Ultra Trail/ MaguraRun 45 km zaplaceno
23 HOTA Milan 1957 Třinec FC Zoguři 130 km zaplaceno
153 HRABEC Jiří 1982 Praha 65 km zaplaceno
108 HRUBEŠ Pavel 1980 Živanice 130 km zaplaceno
4 HURTÍK Petr 1965 Zlaté Hory 130 km zaplaceno
69 HYNEK Tomáš 1979 Žampach DS Pancíř 130 km zaplaceno
19 CHLUBNA Petr 1974 Břeclav 65 km zaplaceno
162 CHUDÁ Monika 1991 Ceska Lipa 65 km  
124 JAKEŠ Josef 1965 Týniště nad Orlicí SK OB Týniště nad Orlicí 65 km zaplaceno
155 JAKEŠ Ondřej 1991 Dobrá 65 km zaplaceno
83 JANČÍK Petr 1972 CZSA Aš 130 km zaplaceno
171 JANOUCHOVÁ Jana 1963 Hradec Králové 45 km zaplaceno
134 JINDRA Václav 1977 Všetaty 130 km zaplaceno
48 JIRSA Jakub 1994 Praha 130 km zaplaceno
67 JOBB Daniel 1982 Klášterec nad Ohří 130 km zaplaceno
164 KADLEC Tomáš 1993 Plzeň 130 km zaplaceno
122 KAŠPAR Petr 1977 Týniště nad Orlicí 45 km zaplaceno
77 KERLIK Jiří 1971 Most 130 km zaplaceno
101 KLÍMA David 1971 Rychnov nad Kněžnou Habrováci 130 km zaplaceno
105 KLOUČEK Filip 1995 Pardubice URUZ RUN 130 km zaplaceno
50 KLOUDA Tomáš 1984 Hostivice Czech Skyrunning Association 45 km zaplaceno
74 KNIHA Petr 1970 Praha 130 km  
71 KOČÍB Jan 1993 Lučany nad Nisou 65 km zaplaceno
98 KOLOMÁ Andrea 1978 Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí 65 km zaplaceno
133 KONEČNÝ Václav 1978 Raková u Konice 65 km zaplaceno
141 KOUDELA Adam 1985 Holice Šogorisa 65 km zaplaceno
78 KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 Žirovnice TriRUN 130 km zaplaceno
20 KRÁTKÝ Josef 1965 Vysoká nad Labem BezvaBěh 45 km zaplaceno
163 KUDRAŇ Dmytro 1993 Pardubice Tvoje máma 65 km zaplaceno
151 KVASNIČKOVÁ Lucie 1991 Tmaň 130 km zaplaceno
158 LEDEREROVÁ Kamila 1973 Plzeň 130 km zaplaceno
9 LIPNICZKY Attila 1969 Dunakeszi 130 km  
58 MACHALA Libor 1974 Dolany 65 km zaplaceno
24 MALÁ Helena 1981 Roztoky 65 km zaplaceno
66 MALINOVÁ Miroslava 1975 Chomutov 130 km zaplaceno
30 MAREŠ Ladislav 1972 Milevsko Tesil Milevsko 130 km zaplaceno
128 MARTIN Hlaváč 1983 České Budějovice 130 km zaplaceno
91 MARVALOVÁ Nicol 1994 Černošice 45 km zaplaceno
165 MATĚJKOVÁ Jana 1986 Praha Báječné ženy v běhu 45 km  
166 MATOUŠEK Josef 1979 Hradec Králové 45 km zaplaceno
72 MIKULÁŠEK Milan 1972 Desná 130 km zaplaceno
103 MIKULÁŠOVÁ Jarmila 1979 Jamné nad Orlicí 45 km  
44 MIKUNDA Miloš 1964 Rožnov pod Radhoštěm 130 km zaplaceno
3 MIŠUREC David 1981 Praha Čelovky Lucifer 130 km zaplaceno
93 MÜCKOVÁ Petra 1984 Příbor Montane Vivobarefoot team 130 km zaplaceno
119 NERADOVÁ Sylva 2000 Pardubice 65 km zaplaceno
135 NOVÁKOVÁ Andrea 1983 Náchod 130 km zaplaceno
149 NOVOTNÁ Jana 1986 Brno Všichni za mnou! 45 km zaplaceno
167 OLENOČINOVÁ Hana 1974 Lanškroun Báječné ženy v běhu 45 km zaplaceno
52 ORAVEC Matej 1996 Žilina TJ Magla, Slovak Ultra Trail team 130 km zaplaceno
113 ORSÁG Dominik 1991 Partizánske 130 km zaplaceno
18 OUBRECHT Pavel 1961 Týniště nad Orlicí Toto není turistika 130 km zaplaceno
47 PALÁSEK Aleš 1974 Praha Paldové 130 km zaplaceno
34 PÁTEK Ondřej 1989 Praha 130 km zaplaceno
38 PÁTKOVÁ Renata 1963 Praha 65 km zaplaceno
14 PATRNÝ Radek 1972 Bolehošť Toto není turistika 130 km zaplaceno
10 PAVLÍK Jan 1978 Brno TK Korýši 130 km zaplaceno
37 PEŠTA Jiří 1972 Milevsko 130 km zaplaceno
104 PLAŠIL Ondřej 1982 Praha Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 130 km zaplaceno
129 PLUHAŘOVÁ Rut 1972 Nechanice 65 km zaplaceno
8 PODZEMNÁ Pavla 1985 Rokycany 130 km zaplaceno
86 POHL Milan 1982 Beroun Battle Droids 130 km zaplaceno
40 POKORNÝ Václav 1978 Brno KadlaKadla 130 km zaplaceno
79 POLANECKÁ Anna 2004 Felbabka 45 km zaplaceno
80 POLANECKÁ Zdeňka 1974 Felbabka 45 km zaplaceno
61 PONOMAREV Pavel 1986 Praha 130 km zaplaceno
131 POSPÍŠIL Daniel 1988 Lučina BESKYD-NATURAL 130 km  
110 POTOČEK Pavel 1960 Běleč nad Orlicí Vrtule Ledská 130 km zaplaceno
31 PRÁŠEK Tomáš 1976 Kuřim KSB 130 km zaplaceno
54 PROCHÁZKA Josef 1972 Zdice Smik 130 km zaplaceno
5 PROCHÁZKOVÁ PROUZOVÁ Lenka 1988 Zbiroh 130 km zaplaceno
107 PŘIKRYL Jaroslav 1957 Žilina 130 km zaplaceno
13 PUR Václav 1955 Šumperk 65 km zaplaceno
87 RÁBIK Jan 1978 Praha 130 km zaplaceno
41 RANDÝSEK Vít 1974 Vsetín Zbrojovka Vsetín-chodec 130 km zaplaceno
95 REBCOVÁ Monika 1977 Jevany 45 km zaplaceno
115 RECZUCH Andrzej 1976 Wrocław DYWIZJON 102 130 km  
32 RŮTA Vojtěch 1995 Český Dub OPŠaHR 65 km zaplaceno
137 RYDRYCH Jiří 1975 Hradec Králové 45 km zaplaceno
145 ŘIČKA Jakub 1985 Týn nad Vltavou 130 km  
169 SEMENEC Vit 1971 Býšť 65 km zaplaceno
121 SKOŘEPOVÁ Tereza 1978 Týniště nad Orlicí 45 km zaplaceno
99 SLEZÁK Radim 1969 Polanka nad Odrou 130 km zaplaceno
27 SLEZÁKOVÁ Eva 1979 Praha 45 km zaplaceno
70 SMOČKOVÁ Petra 1985 Bělá pod Pradědem 130 km zaplaceno
65 SMOLA Josef 1951 Ostrava MK Seitl 130 km zaplaceno
25 SOUČEK Jakub 1983 Velim Velim 130 km zaplaceno
55 SPÁČIL Michal 1994 Liberec Opsahr 65 km zaplaceno
109 STANČO Ladislav 1977 Čelákovice Hory beraní hlavy 130 km zaplaceno
46 STRAKA Jan 1969 Praha 130 km zaplaceno
57 SUKANÁ Pavla 1987 Praha 65 km zaplaceno
90 SVOBODA Lukáš 1977 Praha 65 km zaplaceno
117 SVOBODOVÁ Andrea 1987 Kutrovice 65 km zaplaceno
139 SVOBODOVÁ Michaela 1983 Jablonec nad Nisou 130 km zaplaceno
143 SZENDRODI Andras 1965 Karancsalja Szent Jakab Zarándok Egyesület 130 km  
36 SZYDŁOWSKI Grzegorz 1964 Wałbrzych Aktywny Wałbrzych 130 km  
11 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 1970 Pátek Arrow 130 km zaplaceno
146 ŠETTNER Jan 1975 Kunčina 130 km zaplaceno
111 ŠIMA Milan 1983 Otrokovice SKÁJ team 130 km zaplaceno
148 ŠMAHELOVÁ Radka 1977 Praha 65 km zaplaceno
102 ŠNEVAJS Radomír 1963 Vsetín 130 km zaplaceno
168 ŠPAČEK Jiří 1983 Ostřetín Šogorisa B 65 km zaplaceno
62 ŠREJBER Luděk 1954 Teplice Sokol Duchcov 65 km zaplaceno
63 ŠREJBEROVÁ Pavla 1966 Teplice Sokol Duchcov 45 km zaplaceno
160 ŠTĚPÁNEK Martin 1993 Pardubice 45 km zaplaceno
16 ŠTOS Jiří 1973 Ostřešany 130 km zaplaceno
73 ŠVEJDA MARTIN 1974 Vchynice Los lovoš 130 km zaplaceno
85 TANCIK Marek 1972 Praha 65 km zaplaceno
68 TOMAN Vít 1988 Městec TJ Městec 65 km zaplaceno
96 TRÁVNÍK Karel 1952 Libušín 65 km zaplaceno
138 TŘASÁK Jaroslav 1974 Hradec Králové 45 km zaplaceno
142 TÝČE Jan 1983 Žamberk 130 km zaplaceno
127 URBÁNEK Jiří 1976 Borohrádek Fajntým 65 km zaplaceno
130 VÁCLAVSKÁ Adéla 1992 Pardubice 65 km zaplaceno
97 VÁCHOVÁ Hana 1980 Praha 130 km zaplaceno
140 VANICKÝ Petr 1973 Žamberk TJ Liboc 65 km zaplaceno
59 VOCÁSEK Jan 1980 Kolín STS Chvojkovice-Brod 130 km zaplaceno
152 VONDŘEJC Petr 1978 Val Dekov team 130 km zaplaceno
144 VRBICKÝ Viktor 1975 Řitka 65 km zaplaceno
161 VRZÁČEK Tomáš 1974 Praha LiveToTell 65 km zaplaceno
136 VYČÍTAL Lukáš 1991 Praha Bikefruit.cz 130 km zaplaceno
1 VYSKOČIL Radek 1970 Beroun Etnetera etdorfin 65 km zaplaceno
159 ZÁGORŠEK Tomáš 1992 Čelákovice 130 km  
6 ZAHRÁDKA Vít 1978 Jesenice Spřátelená zvěř 130 km zaplaceno
28 ZÁVODSKÁ Lýdia 1994 Senica 130 km  
156 ZAVORAL Aleš 1978 Roudnice nad Labem Berany Duc 130 km zaplaceno
126 ZITA Jiri 1982 Čelákovice BadBoyTeam 130 km zaplaceno
123 ŽIŽKA Bohumil 1992 Třebechovice pod Orebem ITS A STATE OF MIND 65 km zaplaceno

Celkový počet přihlášených závodníků: 167