Pražská stovka únor 2022 Startovní listina

Seřadit listinu podle startovních čísel
St.č. Závodník Bydliště Klub Trasa Startovní vlna  
221 ABLORH Titus 1993 Brno Columbia Montrail/Sanasport.cz 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
1 ANTOŠOVÁ Hana 1986 Chvaleč 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
213 BALÍK Václav 1970 Chomutov 135 km    
219 BARAN Jiří 1966 Staříč NAVI 135 km   zaplaceno
217 BARCAL Petr 1979 Most Loučná 956 - Most 135 km    
129 BARTASOVÁ Zuzana 1984 Praha SK Babice / inov8 team 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
29 BAVLŠÍK Juraj 1979 Hrubá Borša 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
2 BĚLOHLÁVEK Tomáš 1977 Praha RSS 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
119 BIJEČEK Richard 1983 Ostrava 135 km   zaplaceno
216 BÍLEK Karel 1979 Žďár S větrem v zádech 135 km   zaplaceno
155 BOHOŇKOVÁ Ivana 1962 Mělník 135 km   zaplaceno
238 BORÁROŠ Patrik 1992 Baranova 27 135 km    
160 BRANTÁL František 1981 Beroun 135 km   zaplaceno
152 BRENK Jan 1972 Tmaň Brenci TRI&ULTRA 135 km   zaplaceno
123 BUCHÁLEK Darek 1984 Radňovice IG: dario.runner 135 km   zaplaceno
124 BULÍČEK Martin 1975 Kostelec nad Černými lesy Joskatel 135 km   zaplaceno
68 BULÍČKOVÁ Jana 1991 Jihlava 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
222 BULÍNOVÁ Adéla 1994 Benešov USK BAV team 135 km    
105 BURDOVÁ Klára 1998 Opava 135 km 01:15 - skupina 4  
159 CAMPROVÁ Petra 1967 Praha 135 km   zaplaceno
158 CAMPROVÁ Veronika 1988 Praha 135 km   zaplaceno
192 CARDOSO Ricardo 1993 Praha Crossfit Praha 135 km   zaplaceno
157 ČAKRT Martin 1979 Praha Snapscore.com 135 km   zaplaceno
263 ČALFOVÁ Andrea 1991 Praha Survival 135 km    
81 ČAPEK Martin 1978 Turnov Orel Turnov 135 km 19:00 - skupina 1 zaplaceno
237 ČECHALOVÁ Lucie 1981 1.Máje, Hrádek Rokycany 135 km    
93 ČELOVSKÁ Kamila 1984 Dolní Studénky 135 km   zaplaceno
80 ČERNOCKÝ Jan 1987 Měchenice 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
116 DÁNIEL Márton 1987 Budapest 135 km    
92 DIATKA Vladimír 1967 Brno 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
179 DIENES Áron 1977 Szár Hit Pajzsa Nemzeti Egylet 135 km    
12 DOBIAŠ Matej 1981 Trenčín 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
64 ĎOPAN Lukáš 1988 Jeseník 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
251 FAJFR Daniel 1994 Letohrad Letohrad 135 km    
82 FARBÁK Ivan 1969 Dvůr Králové nad Labem Stovka Podkrkonosim 135 km 21:00 - skupina 2  
233 FATKA Ondřej 1977 Praha 10 - Strašnice KČT odbor Kralupy nad Vltavou 135 km    
91 FENYK Pavel 1965 Praha iThinkBeer / SK Babice 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
239 FIKRLE Ondřej 1973 Svatá BKV Holýšov 135 km    
84 FILIP Alexandr 1983 České Budějovice 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
185 FOJTÍK Martin 1977 Žamberk CS1000 Žamberk 135 km   zaplaceno
255 FOUSEK František 1999 Dubné Muži z Malše 135 km    
117 FULLMANN János Endre 1987 Budapest 135 km    
102 FURTAK Krzysztof 1962 Lubin Ktoś musi być ostatni 135 km 21:00 - skupina 2  
134 FUTERA Petr 1987 Liberec 135 km   zaplaceno
7 GEMERAN Peter 1981 Bratislava 135 km 01:15 - skupina 4  
49 GRACOVÁ Kateřina 1986 Praha Vinaři Mařatice 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
220 HABEL Miroslav 1969 Liberec RunBo Team Liberec 135 km   zaplaceno
153 HANOUSEK Jan 1963 Praha iThinkBeer 135 km    
223 HANULÍK Vladan 1980 Pardubice 135 km   zaplaceno
50 HARČARÍK Jozef 1978 Praha Fričkovce 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
87 HÁSKOVÁ Tereza 1990 Praha Český běžecký klub 135 km    
264 HAVRANEK Lukas 1987 Praha naHoru.tv 135 km    
44 HENDRYCHOVÁ Zuzana 1989 Nová Paka SK Žabovřesky 135 km   zaplaceno
69 HÉNEK Petr 1987 Kovalovice Klimatex Running Team 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
63 HEREJT Petr 1976 Plzeň ČAU/UWG Plzeň 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
141 HIRŠ Jan 1974 Rychnov nad Kněžnou 135 km   zaplaceno
146 HLAVÁČ Martin 1983 České Budějovice 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
211 HLOŽEK Michal 1968 Hostivice Festka 135 km   zaplaceno
4 HOFMAN Jiří 1970 Praha CS 1000 135 km 19:00 - skupina 1 zaplaceno
54 HOCHMANOVÁ Pavla 1977 Babice SK Babice 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
103 HONEGR Tomáš 1979 Hořice 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
225 HORELICOVÁ Lucie 1989 Brno Běžím pro centrum Bazalka 135 km   zaplaceno
240 HORŇÁČEK Martin 1971 Kroměříž 135 km    
47 HORSÁK Petr 1982 Otrokovice SKÁJ team 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
86 HOŠEKOVÁ Vanda 1996 Praha Slovak Ultra Trail team/ MaguraRun 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
127 HOTA Milan 1957 Třinec FC Zoguři 135 km   zaplaceno
186 HRABICA Jaroslav 1980 Napajedla Vinaři Napajedla 135 km    
118 HRUBÝ Richard 1986 Zdice FbC Spartak Žebrák 135 km   zaplaceno
207 HRUŠKA Zdeněk 1989 Tísek Runsport.cz/Salomon 135 km   zaplaceno
193 HÜBNER Erik 1977 Bratislava 135 km    
52 HUJER Michal 1976 Žatec 135 km 19:00 - skupina 1 zaplaceno
17 HURTÍK Petr 1965 Zlaté Hory 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
34 HYVNAR Lubomír 1978 Stochov Stalkeri 135 km 19:00 - skupina 1 zaplaceno
197 CHUDÝ Jonáš 1990 Praha Bridgeburners 135 km   zaplaceno
46 JAKUBOVÁ Pavlína 1968 Milovice 135 km 19:00 - skupina 1 zaplaceno
194 JANČÍK Petr 1972 CZSA Aš 135 km   zaplaceno
171 JELÍNEK Michal 1979 Praha 135 km   zaplaceno
58 JENÍKOVÁ Jitka 1983 Praha IThinkBeer 135 km 21:00 - skupina 2  
203 JINDRA Marek 1985 Praha Battle Droids 135 km   zaplaceno
135 JINDRA Václav 1977 Všetaty 135 km   zaplaceno
147 JIRÁSEK Tomáš 1983 Praha 135 km   zaplaceno
114 JIRSA Jakub 1994 Praha 135 km   zaplaceno
191 JISKRA Jaroslav 1978 Dolní Újezd Běžecké výzvy Dolní Újezd 135 km   zaplaceno
232 JŮZEK Pavel 1974 Mníšek pod Brdy 135 km    
224 KACZMARCZYK Paweł 1992 Tarnowskie Góry Biegnę za Wodzem 135 km    
40 KÁDNER Vladislav 1984 Mladá Boleslav 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
183 KAKÁČOVÁ Jana 1971 Blansko Karpatský Kynologický Klub, Viszla Team 135 km    
28 KARČ Jakub 1974 Babice 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
25 KÁROVÁ Martina 1980 Praha 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
241 KASER Jan 1971 Opatov 58, 67528 135 km    
138 KAWAŁKO Ryszard 1966 Legnica Wolny RYŚ ***** *** 135 km    
227 KELLNER David 1975 Úlice 134 OCR&Run team 135 km   zaplaceno
139 KERLIK Jiří 1971 Most 135 km    
262 KLÁPA Tomas 1992 Praha TenisBalance 135 km    
175 KLOUČEK Filip 1995 Pardubice URUZ RUN 135 km    
257 KLUBÍČKO Petr 1977 Jižní 1323, 29001 Poděbrady 135 km    
3 KOCIŇÁK Josef 1986 Chropyně 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
249 KOLÁŘ Tomáš 1978 Smržovka JEŠTĚD SKYRACE TÝM 135 km    
57 KOLOVRAT Zdeněk 1974 Praha 135 km 19:00 - skupina 1 zaplaceno
250 KOPČOKOVA Soňa 1982 Bratislava 135 km    
83 KOPECKÝ Petr 1985 Sýkořice Prase Vilík 135 km 19:00 - skupina 1 zaplaceno
43 KÖRBER Stanislav 1982 Uherské Hradiště Nucený výsek 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
85 KOROBKO Anna 1987 Brno 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
142 KOTYK Jan 1972 Červené Pečky 135 km   zaplaceno
41 KOZA Pavel 1978 Praha Sólo koza 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
205 KUBIŠ Michal 1992 Stupava ŠK BAT Stupava 135 km    
244 KUBIŠTA Petr 1970 Mladých Maraton Plzeň 135 km    
143 KUBOVA Mária 1969 Ružomberok Adamsport 135 km    
148 KUBRICHTOVÁ Eva 1975 Ústí nad Labem 135 km   zaplaceno
188 KUČERA Zdenek 1979 Praha 135 km   zaplaceno
209 KUDELŇÁK Oldřich 1980 Příbram TREK 135 km    
131 KUKLIK Vaclav 1977 Doksy 135 km   zaplaceno
150 LEIXNER Tomáš 1983 Praha 135 km    
196 LEXMANN Róbert 1995 Praha 135 km   zaplaceno
14 LINHART Jiří 1972 Havířov yetti 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
208 LINHART Milan 1964 Dobruška KBA Grafitec Dobruška 135 km   zaplaceno
234 LIPUS Rostislav 1995 Třinec Yellow Capybara 135 km    
210 MALÍK Ondřej 1985 Praha Adventní běhání 135 km    
111 MALINOVÁ Miroslava 1975 Chomutov 135 km   zaplaceno
89 MAREČEK Jakub 1984 Černošice 135 km   zaplaceno
256 MARTINEC Oleg 1970 Praha 2 135 km    
88 MARTINEK Pavel 1973 Praha 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
98 MASOPUSTOVÁ Milena 1989 Sulice 135 km   zaplaceno
253 MASTNÍK Leoš 1987 Rádlo 330 RunBo Team Liberec 135 km    
137 MAŠEK Martin 1976 Praha TK Novis Praha 135 km   zaplaceno
128 MATĚJA Jan 1976 Svinaře KMG - Dobřichovice 135 km   zaplaceno
133 MATOUŠ Michal 1991 Praha RunPORG 135 km   zaplaceno
260 MATOUŠEK Josef 1979 Hradec Králové 135 km    
180 MIKULÁŠEK Milan 1972 Desná 135 km   zaplaceno
168 MISTRÍK Michal 1978 Stupava KTL Lozorno 135 km    
37 MIŠUREC David 1981 Praha Čelovky Lucifer 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
218 MITRO Andrej 1957 Košice 135 km   zaplaceno
99 MORIC Pavel 1988 Praha Boss 135 km    
200 MRÁZ René 1974 Bratislava 135 km   zaplaceno
243 NĚMEC Lukáš 1990 Hořice SK HZS KHK 135 km    
204 NĚMEC Roman 1980 Brno #fKlidu , RunningZone 135 km    
19 NEUMANN Martin 1986 Hodonín Karpatské naděje 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
32 OLBRYŚ Stanisław Adam 1967 Nasielsk KB Legionowo 135 km 21:00 - skupina 2  
164 ONDRA Marek 1974 Košíky 135 km   zaplaceno
39 ONDREJKOVIČ Ján 1976 Banská Bystrica 106 135 km 19:00 - skupina 1  
201 OPOLECKÁ Pavla 1986 Praha Sokol Královské Vinohrady 135 km   zaplaceno
16 ORAVEC Matej 1996 Žilina Slovak Ultra Trail team, TJ Magla 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
235 OREL Ivan 1968 Praha 135 km    
113 ORLOVSKÝ Martin 1982 Drslavice TJ Drslavice 135 km   zaplaceno
189 ŐRSI Bálint 1987 Eger Hétköznap is Barangolók 135 km    
72 PAČES Jan 1978 Světice Smrdutý dech 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
35 PALÁSEK Aleš 1974 Praha Paldové 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
120 PÁTEK Ondřej 1989 Praha 135 km   zaplaceno
6 PAVLÍK Libor 1976 Praha Košířské šlapky 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
161 PEŠTA Jiří 1972 Milevsko 135 km   zaplaceno
254 PIVOŇKA Martin 2003 Jeseník nad Odrou Pravou nohou vpřed 135 km    
184 PLAŠIL Ondřej 1982 Praha Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 135 km    
226 PODHORNÝ Karel 1985 Praha 135 km   zaplaceno
245 POHL Milan 1982 Beroun Battle Droids 135 km    
236 POKORNÝ Václav 1978 Brno KadlaKadla 135 km    
228 POLLÁK Libor 1974 Brno 135 km    
229 PONOMAREV Pavel 1986 Praha 6 135 km    
248 POSPÍŠIL Daniel 1988 Lučina BESKYD-NATURAL 135 km    
90 PROUZOVÁ PROCHÁZKOVÁ Lenka 1988 Zbiroh HO Trubka 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
130 PŘIKRYL Jaroslav 1957 Žilina 135 km   zaplaceno
74 PŠENIČKA Viktor 1987 Praha Asics FrontRunner 135 km   zaplaceno
115 PUR Václav 1955 Šumperk 135 km   zaplaceno
145 PYTLÍK Miloslav 1971 Svitavy Běžecký klub ČS 135 km   zaplaceno
33 RÁBIK Jan 1978 Praha 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
56 RANDÝSEK Vít 1974 Vsetín Zbrojovka Vsetín - chodec 135 km 19:00 - skupina 1 zaplaceno
110 ROD Marek 1987 Praha Trailpoint 135 km   zaplaceno
36 ROŠTÍK Patrik 1986 Pyšely Altra Red Team 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
53 RUBÁŠOVÁ Petra 1970 Borovany Lehká mysl, těžký krok 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
261 ŘEZÁČ Martin 1979 Jesenice 135 km    
172 SEDLÁK Aleš 1988 Sezimovo Ústí TJ Magla 135 km   zaplaceno
24 SIELUTIN Wadim 1956 Legnica kb Lew Legnica 2000 135 km 19:00 - skupina 1  
206 SKRIPNIK Ondřej 1975 Řevnice Inov-8 SpirAlps 135 km   zaplaceno
174 SMOČKOVÁ Petra 1985 Bělá pod Pradědem 135 km   zaplaceno
212 SÖGAARD HANUSOVA Anna 1982 Kvistgaard Trail & Pandelygtesjov/Puls 3060 135 km   zaplaceno
170 SOKULSKI Jerzy 1950 Krakow 135 km    
252 SPACILOVA Sarka 1982 Stara Hut Modra je dobra 135 km    
26 STEINBAUER Jiří 1973 Trhové Sviny SK Rejta 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
48 STEJSKAL Jiří 1962 Děčín Vinaři Mařatice 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
156 STEJSKALOVÁ Monika 2000 Frýdek-Místek 135 km    
97 SUKHOV Maxim 1981 Praha 135 km    
162 SVOBODOVÁ Michaela 1983 Jablonec nad Nisou 135 km    
176 SYSALA Robert 1977 Holubice 135 km    
231 SZENDRODI Andras 1965 Karancsalja TTT 135 km    
71 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 1970 Pátek Arrow 135 km 19:00 - skupina 1 zaplaceno
30 ŠÁLEK David 1988 Praha Crossfit Praha 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
165 ŠEDA Jan 1962 Ostrov 135 km   zaplaceno
121 ŠIKLING Radim 1976 Praha TriEx Tibi 135 km   zaplaceno
23 ŠIMA Milan 1983 Otrokovice SKÁJ team 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
42 ŠIMEČEK Petr 1979 Brno Podvlíkačky strýčka Bohouše 135 km   zaplaceno
76 ŠKÁBA Pavel 1974 Praha 135 km    
125 ŠKÁBA Pavel 1974 Praha 135 km    
166 ŠMAHELOVÁ Radka 1977 Praha 135 km   zaplaceno
94 ŠMEHLÍK Ondřej 1990 Šumperk Kámen 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
61 ŠNAJPERK Viktor 1977 Praha shimpi_cz 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
18 ŠNEVAJS Radomír 1963 Vsetín KHB Radegast 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
195 ŠPAK Michal 1984 Poprad Slabej Odvar 135 km    
181 ŠPELDA Jan 1987 Trutnov 135 km   zaplaceno
104 ŠTOS Jiří 1973 Ostřešany - 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
95 ŠTVERÁK Tomáš 1997 Zubří Top4Running/The North Face 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
5 ŠVEJDA Martin 1974 Vchynice Los Lovoš 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
70 TAMCHYNA Petr 1981 Praha SNP CAP 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
167 TICHÝ Jakub 1991 Olomouc IDDQD 135 km   zaplaceno
215 TILO Arnhold 1972 Leipzig RSV Erzgebirge 135 km    
154 TOMANEC Michal 1973 Valašské Meziříčí Dú Valaší dú 135 km   zaplaceno
242 TROJAN Luděk 1990 Praha 135 km    
13 TUČEK Pavel 1985 Praha Karpatskadvacitka.cz 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
73 TUREK Michal 1982 Brno Spekacky a Okrasne Prstence 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
108 VÁCHOVÁ Hana 1980 Praha 135 km   zaplaceno
126 VAINERT Jiří 1970 Ústí nad Labem EllaHop 135 km   zaplaceno
59 VÁLEK Petr 1974 Praha IThinkBeer / SK Babice 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
258 VALES Jiri 1995 Plzen 135 km    
101 VALEŠ Milan 1960 Plzeň 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
122 VALJENT Jiří 1962 Chodov ŠAK Chodov 135 km   zaplaceno
10 VÁLOVÁ Jitka 1972 Nepomuk Rožmitál pod Třemšínem 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
60 VANĚČKOVÁ Martina 1976 Jesenice 135 km   zaplaceno
230 VARMUŽOVÁ Vladimíra 1969 Chomutov Bludička 135 km    
214 VEČERKOVÁ Hana 1969 Otrokovice KESBUK 135 km    
96 VICHER Jaroslav 1987 Míškovice KESBUK 135 km 01:15 - skupina 4 zaplaceno
20 VIRSIK Felix 1970 Bratislava 135 km 19:00 - skupina 1  
75 VOCÁSEK Jan 1980 Kolín STS Chvojkovice-Brod 135 km 23:15 - skupina 3 zaplaceno
106 VOJAN Radek 1976 Praha 135 km   zaplaceno
198 VOJAR Jiří 1974 Praha ČZU Praha 135 km    
107 VOJKOVSKÝ Filip 1996 Kaňovice BimBam Horské Šelmy 135 km   zaplaceno
140 VOJTÍŠEK Daniel 1973 Praha KČT Praha 135 km   zaplaceno
173 VOMOČIL Michal 1977 Neu-Isenburg 135 km   zaplaceno
136 VONDRKOVÁ Nela 1976 Přelouč Přelouč 135 km    
151 VOPIČKA Josef 1979 Dubno Příbramští dálkoplazi 135 km   zaplaceno
78 VRANÝ Lukáš 1989 Praha 135 km   zaplaceno
163 VRKOTA Jan 1982 Praha 135 km   zaplaceno
31 VRZÁČEK Tomáš 1974 Praha LiveToTell 135 km 19:00 - skupina 1 zaplaceno
190 ZAHÁLKA Tomáš 1978 Semily KILT Zahálka 135 km   zaplaceno
51 ZÁHOROVÁ Věra 1985 Hrádek 135 km 21:00 - skupina 2 zaplaceno
132 ZACHAŘ František 1979 Litomyšl FANTOM TEAM 135 km   zaplaceno
38 ZBRUŽ Martin 1970 Praha 135 km 21:00 - skupina 2  
246 ZEMANÍK Jan 1990 Čeladná Salomon/Suunto 135 km    
182 ZIGO Branislav 1973 Bratislava 135 km   zaplaceno
65 ZIKA Vojtěch 1989 Mníšek pod Brdy 135 km 19:00 - skupina 1 zaplaceno
259 ZOLTÁN Vincze 1981 Budapest 135 km    
169 ZUBALOVA Hana 1996 Praha CFHT 135 km    
247 ZUZANA Janova 1990 Praha 135 km    
199 ŽAK Robert 1974 Mohelnice Tygris & Biedronka 135 km   zaplaceno

Celkový počet přihlášených závodníků: 241