St.č. | Závodník | Bydliště | Klub | Trasa | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | BÁCHOROVÁ Sára | 1992 | Křešice | 50 km | zaplaceno | ||
43 | ČERVENÝ Matěj | 1977 | Praha | 1.PKO | 50 km | zaplaceno | |
33 | DINIČOVÁ Eva | 1983 | Encovany | Běhny s.r.o. | 50 km | zaplaceno | |
7 | FILINGEROVÁ Radka | 1978 | Synkov-Slemeno | 50 km | zaplaceno | ||
3 | GÜNTHEROVÁ Bohumila | 1978 | Praha | Duo GuMa :-) | 50 km | zaplaceno | |
18 | HAJN Michal | 1972 | Litoměřice | Rozběháme Litoměřicko | 50 km | zaplaceno | |
4 | HINGAR Miloš | 1970 | Ústí nad Labem | UL-Trail | 50 km | zaplaceno* | |
36 | CHUDÝ Jonáš | 1990 | Praha 11 | 50 km | zaplaceno | ||
32 | JINDRA Václav | 1977 | Všetaty | Brzda z Polabí | 50 km | zaplaceno | |
21 | JIRÁNKOVÁ Iva | 1974 | Ústi nad Labem | UL-Trail | 50 km | zaplaceno | |
9 | JŮZEK Pavel | 1974 | Mníšek pod Brdy | TJ Sokol Mníšek pod Brdy | 50 km | zaplaceno | |
16 | KEJZLAR Tomáš | 1974 | Děčín | UL-Trail / Lazarus | 50 km | zaplaceno | |
22 | KLIMT Václav | 1980 | Vchynice | Los Lovoš | 50 km | zaplaceno | |
10 | KLINKÁČEK Karel | 1967 | Děčín | NorthGym / UL-Trail | 50 km | zaplaceno | |
39 | KOSPRTOVÁ Dita | 1973 | Lysá nad Labem | OCR Čelákovice | 50 km | zaplaceno | |
27 | KRALOVÁ Alena | 1978 | Střižovice | 50 km | zaplaceno | ||
44 | KUBICA Radek | 1988 | Praha | 50 km | zaplaceno | ||
34 | LACHMANOVÁ Tereza | 1987 | Libochovice | Běhny s.r.o. | 50 km | zaplaceno | |
2 | MARTINEC Oleg | 1970 | Praha | Duo GuMa :-) | 50 km | zaplaceno | |
14 | MARTÍNEK František | 1982 | Praha | KČT Krupka | 50 km | zaplaceno | |
6 | MIŠUREC David | 1981 | Praha | Čelovky Lucifer | 50 km | zaplaceno | |
19 | MOTVIČKOVÁ Kristýna | 1980 | Louny | 50 km | zaplaceno | ||
29 | MOURKOVÁ Hana | 1986 | Ústí nad Labem | UL-Trail / Lazarus | 50 km | zaplaceno | |
28 | NEKOLOVÁ Simona | 1985 | Lovosice | Anokola | 50 km | zaplaceno | |
23 | NYKEL Lumír | 1967 | Praha | 1. PKO | 50 km | zaplaceno | |
37 | ORSÁG Dominik | 1991 | Plchov | HoWaDa | 50 km | zaplaceno | |
45 | PLAŠIL Ondřej | 1982 | Praha | 50 km | zaplaceno | ||
20 | POHL Milan | 1982 | Beroun | Battle Droids | 50 km | zaplaceno | |
24 | PROCHÁZKOVÁ Eva | 1959 | Chomutov | 50 km | zaplaceno | ||
12 | RYŠÁNEK Jiří | 1976 | Chomutov | KČT Chomutov | 50 km | zaplaceno | |
13 | STUDNIČKA Václav | 1974 | Teplice | 50 km | zaplaceno | ||
38 | SVOBODOVÁ Andrea | 1987 | Plchov | HoWaDa | 50 km | zaplaceno | |
17 | ŠREJBER Luděk | 1954 | Teplice | Sokol Duchcov | 50 km | zaplaceno | |
26 | ŠVEJDA Martin | 1974 | Vchynice | Los Lovoš | 50 km | zaplaceno | |
40 | ŠVEJDA Ondřej | 1994 | Kladno | TJ Sokol Unhošť | 50 km | zaplaceno | |
15 | VARMUŽOVÁ Vladimíra | 1969 | Chomutov | KČT Chomutov | 50 km | zaplaceno | |
35 | VLACH Pavel | 1968 | Ústí nad Labem | BožSko | 50 km | zaplaceno | |
25 | VOCÁSEK Jan | 1980 | Kolín | 50 km | zaplaceno | ||
42 | WINKLER Mario | 1970 | Dresden | 50 km | zaplaceno | ||
31 | WOLFOVÁ Alena | 1985 | Litoměřice | 50 km | zaplaceno | ||
30 | ZITA Jiří | 1982 | Čelákovice | BadBoyTeam | 50 km | zaplaceno | |
41 | ZVĚŘINA Jiří | 1967 | Praha | 50 km |
Celkový počet přihlášených závodníků: 42