PSG Otrokovická stovka 2024 Startovní listina

Seřadit listinu podle startovních čísel
St.č. Závodník Bydliště Klub Trasa  
312 ANDRLOVÁ Pavlina 1979 Dubňany 103 km zaplaceno
182 BABÁK Miroslav 1978 Mostkovice SKP ZLÍN 103 km zaplaceno
303 BÁBEK Lukáš 1985 Kroměříž 103 km zaplaceno
262 BAĎURA Tomáš 1992 Bystřice pod Hostýnem Hostýn trail, Hostyňák 103 km zaplaceno
225 BAJEROVÁ Ilona 1958 Tupesy 72 Mašinka 103 km zaplaceno
3 BANCIKOVÁ Lucie 1988 Dřevohostice PSK Přerov 103 km zaplaceno
242 BARAN Jiří 1966 Staříč 103 km zaplaceno
175 BARAN Patrik 1991 Tlumačov Pearl Jam 103 km zaplaceno
139 BARTÍK Patrik 1976 Rymice KESBUK 103 km zaplaceno
223 BEDNÁŘÍK Jiří 1973 Uherské Hradiště SK Míkovice 103 km zaplaceno
146 BENÍČEK Petr 1971 Malenovice SK Hasiči Zlín 103 km zaplaceno
138 BERNATÍK Tomáš 1984 Babice Babice 103 km zaplaceno
273 BÍKLOVÁ Kateřina 1979 U Dívčích hradů 308/27 Adventní běhání 103 km zaplaceno
110 BÍLÝ Gabriel 1991 Oldřichovice 103 km zaplaceno
176 BLAŽEK Lukáš 1986 Veletiny Pearl Jam 103 km zaplaceno
256 BOHOŇKOVÁ Ivana 1962 Mělník 103 km zaplaceno
264 BŘEZINOVÁ Nikol 1984 Dolní Marklovice 103 km zaplaceno
250 BUBENÍKOVÁ Lenka 1990 Praha Vlajem za psem 103 km zaplaceno
237 BULÍČKOVÁ Jana 1991 Jihlava 1 103 km zaplaceno
316 BUREŠOVÁ Žaneta 1993 Třebíč 103 km zaplaceno
274 COUFAL Matěj 2003 Zlín 103 km zaplaceno
302 CYMOREK Miroslav 1974 Třinec 103 km zaplaceno
246 ČAHOJOVÁ Ivana 1964 Velká Chuchle 103 km zaplaceno
123 ČALOUD Milan 1969 Větřní Větřní 103 km zaplaceno
236 ČAPEK Martin 1978 Turnov 103 km zaplaceno
165 ČECHALOVÁ Lucie 1981 Příkosice 190, 338 43 Rokycany 103 km zaplaceno
311 ČERNÁ Monika 1990 Milínská 117, Příbram 3, 26101 103 km zaplaceno
1 ČERNÝ KŮŇ SKÁJ TEAMU Otrokovice SKÁJ team, spolek 103 km zaplaceno
300 ČERNÝ KŮŇ SKÁJ TEAMU Otrokovice SKÁJ team, spolek 103 km zaplaceno
208 DIATKA Vladimír 1967 Moravany (okres Brno-venkov) 103 km zaplaceno
232 DOLANSKÝ Radek 1978 Praha 4 - Háje 103 km zaplaceno
158 DOLEŽELOVÁ Martina 1985 Napajedla Asics runner 103 km zaplaceno
144 DUBJEL Robert 1982 Brno Running zone Brno 103 km zaplaceno
219 FATKA Ondřej 1977 Praha 10 - Strašnice KČT odbor Kralupy nad Vltavou 103 km zaplaceno
156 FILIPKO Aleš 1984 Bezuchov ŤOMPA FOREVER 103 km zaplaceno
263 FLÁM Tomáš 1980 Zlin 103 km zaplaceno
301 FLEKÁČOVÁ Erika 1965 Košice 103 km zaplaceno*
211 FRANKO Denis 1997 Tlumačov 103 km zaplaceno
226 GLADIŠOVÁ Barbora 1988 Břidličná 103 km zaplaceno
168 GLOS Vaclav 1993 Brno ATEX/ TJ MAGLA 103 km zaplaceno
177 GRACOVÁ Kateřina 1986 Praha 8 - Karlín Vinaři Mařatice 103 km zaplaceno
199 HAJLICHOVÁ Iveta 1991 Praha 8 Kvasická střela 103 km zaplaceno
131 HAJZER Bořivoj 1980 Ruprechtov VZÚ Praha 103 km zaplaceno
270 HAŠPL Marcel 1977 Pohořelice Oddíl 2015 103 km zaplaceno
153 HLAVÁČ Marek 1983 Veselí nad Moravou Bez puchýřů 103 km zaplaceno
196 HOFMAN Jiří 1970 Praha 15 Šílený stovkař 103 km zaplaceno
145 HORÁK Libor 1986 Břest 103 km zaplaceno
189 HRABČÁK Radek 1978 Brno Brno 103 km zaplaceno
313 HRABICA Jaroslav 1980 Napajedla Vinaři Napajedla 103 km zaplaceno
307 HRUDA Radek 1972 Určice SDH Dětkovice 103 km zaplaceno
269 HUBÁČEK Josef 1973 Bílovice 545 Kesbuk 103 km zaplaceno
278 CHMELA Lukáš 2004 Litovel 103 km zaplaceno*
104 CHODÚR Miroslav 1980 Zlín Zlín 103 km zaplaceno
193 JABLONICKÝ Daniel 1996 Černčice u Loun 103 km zaplaceno
164 JAKUBA Petr 1987 Zlin 103 km zaplaceno
215 JAKUBOVÁ Pavlína 1968 Milovice 103 km zaplaceno
207 JANUŠKA Stanislav 1954 Trenčín 103 km zaplaceno*
116 JEDLIČKA Richard 1982 Vrahovice,Prostejov 103 km zaplaceno
190 JEMELÍKOVÁ Adéla 1988 Praha 5 103 km zaplaceno
228 JINDRA Václav 1977 Všetaty Brzda z Polabí 103 km zaplaceno
115 JÍNKOVÁ Veronika 1986 Sehradice SMZl 103 km zaplaceno
111 KAŇA Pavel 1985 Bílovice 637 103 km zaplaceno
117 KAŇKA Jan 1974 Zlín SKOB Zlín 103 km zaplaceno
244 KERLIK Jiří 1971 Most 103 km zaplaceno
197 KOLESÁR Dušan 1979 Malé Svatoňovice Jestřebí hory 103 km zaplaceno
162 KOMŽÁK Petr 1978 Komárno Nevím 103 km zaplaceno
198 KOPLÍK Michal 2001 Kurovice 73 Kvasická střela 103 km zaplaceno
130 KOPŘIVA Jaroslav 1984 Pacetluky Rohálov bike team/Hostýn trail 103 km zaplaceno
218 KOVÁČ Jaroslav 1964 Hurbanova Ves ZSE RUN 103 km zaplaceno*
100 KOZÁK Michal 1973 Otrokovice PSG 103 km zaplaceno
253 KOZEL Martin 1976 Rožnov pod Radhoštěm MalíKozlíci 103 km zaplaceno
181 KOZLOVÁ Zuzka 1980 Rožnov pod Radhoštěm Chodí kozy okolo :-) 103 km zaplaceno
160 KOZMÍK Martin 1985 Zlín - Kudlov Gazza 103 km zaplaceno
214 KUČERA Petr 1975 Grymov Grymov 103 km zaplaceno
279 KUNCOVÁ Jarmila 1978 Olomouc - Bělidla 103 km zaplaceno
118 KVASNIČKOVÁ Kristýna 1995 Tlumačov HostynTrail 103 km zaplaceno
212 LABUDA Dalibor 1986 Tvrdonice 103 km zaplaceno
105 LINHART Jiří 1972 Havířov yetti 103 km zaplaceno
154 LOCHMANN Filip 1978 Hulín Náhodný kolemjdoucí 103 km zaplaceno
282 LOŠKÁR Andrej 1981 Buková Buková 103 km zaplaceno*
120 LOVAS Tomáš 1979 Nezdenice Nezdenice 103 km zaplaceno
151 LUTRING Mark 1991 Tatabánya TSC 103 km zaplaceno*
126 MACKO Juraj 1977 Olomouc Camino Santiago 103 km zaplaceno
241 MACKOVÍK Michal 1990 Tučin 110 Blaze harmony 103 km zaplaceno
195 MADĚRIČ Jan 1991 Uherské Hradiště 103 km zaplaceno
267 MAHDAL Martin 1992 Zlín 103 km zaplaceno
275 MALÍNEK Rudolf 1981 Hlušovická 44 Olomouc Liga 100 Olomouc 103 km zaplaceno
245 MALINOVÁ Miroslava 1975 Chomutov 103 km zaplaceno
141 MANDÍKOVÁ Michaela 1989 Babice 103 km zaplaceno
257 MARTINČÍKOVÁ Ivana 1991 Přerov HostýnTrail 103 km zaplaceno
135 MARTINEK Pavel 1973 Praha 2 103 km zaplaceno
310 MAŘÍK Jan 1992 Krušovice Krušovice 103 km zaplaceno
305 MATUŠÍK Jakub 1990 Želatovice 111 Blaze Harmony 103 km zaplaceno
201 MĚCHUROVÁ Lucie 1999 Zlín 103 km zaplaceno
314 MEZLÍK Jiří 1992 Hodov 103 km zaplaceno
202 MIEZGA Dusan 1974 Vrbove 103 km zaplaceno
121 MIKULÁČEK Petr 1995 Lazeckà 53A Olomouc Jiskra Otrokovice 103 km zaplaceno
140 MIKULÁŠEK Václava 1994 Dolní Lhota u Luhačovic 103 km zaplaceno
230 MIKUŠ Patrik 2000 Adamovské Kochanovce CSUT 103 km zaplaceno*
125 MINAŘÍK Ondřej 1992 Držková Valachbajk team 103 km zaplaceno
129 MISAŘ Tomas 1985 Zlín 1 Zlín 103 km zaplaceno
227 MIŠUREC David 1981 Praha Čelovky Lucifer 103 km zaplaceno
304 MRŇA Aleš 1990 Hodov 103 km zaplaceno
254 MUSIL Ondřej 1980 Praha 9 103 km zaplaceno
185 NÁDENÍČEK David 1986 Olomouc Kesbuk. První kilo. 103 km zaplaceno
157 NÁDENÍČEK Tomáš 1984 Otrokovice KESBUK 103 km zaplaceno
217 NĚMEC Roman 1980 Brno RunningZone Brno 103 km zaplaceno
210 NĚMEČKOVÁ Martina 1965 Praha 103 km zaplaceno
308 NEUWIRTH Luboš 1989 Třebíč 103 km zaplaceno
265 NOVOTNÝ Martin 1987 Dřevnovice Dřevnovští dravci 103 km zaplaceno
247 NOVÝ Honza 1991 Praha 103 km zaplaceno
315 ONDEJČÍK Tibor 1977 Dohňany 103 km zaplaceno*
101 ONDRA Marek 1974 Košíky UltraŠnek 103 km zaplaceno
231 ONDŘEJ Adam 2000 Rožnov pod Radhoštěm Kuřátko 103 km zaplaceno
272 ORMISOVA Petra 1988 Bratislava (š)printofka 103 km zaplaceno*
285 OSLOVIČ Jozef 1968 Lipany 103 km zaplaceno*
277 OTTA Tomáš 1976 Zdice 103 km zaplaceno
148 PAPEŠ Václav 1984 Lobodice Lobodice 103 km zaplaceno
216 PAVLICA Petr 1974 Otrokovice 103 km zaplaceno
143 PAVLÍČEK Roman 1990 Hlinsko pod Hostýnek Hostýn trail 103 km zaplaceno
186 PAVLÍK Jan 1972 Tučapy 103 km zaplaceno
268 PAVLÍK JAN 1978 Brno 103 km zaplaceno
266 PEŠKOVÁ Gábi 1976 Rožnov pod Radhoštěm Chodí kozy okolo :-) 103 km zaplaceno
258 PIEGEROVA Stanislava 1984 Bruck an der Leitha Tanzverein Rozmarin 103 km zaplaceno
192 PLAŠIL Ondřej 1982 Praha Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 103 km zaplaceno
171 PODHAJSKÝ Jan 1976 Praha 4 Etnetera etdorfin 103 km zaplaceno
124 PODHRÁZKÁ Lýdie 1977 Staré Město 103 km zaplaceno
109 POKORNÁ Kateřina 1979 Zlín 103 km zaplaceno
239 PROCHÁZKA Josef 1972 Zdice Smik 103 km zaplaceno
132 PRZYBYLOVÁ Květa 1977 Těrlicko 103 km zaplaceno
194 RÁBIK Jan 1978 Praha 103 km zaplaceno
119 RÁČIL Jan 1989 Brno 103 km zaplaceno
169 RADA Lukáš 1992 Otrokovice 103 km zaplaceno
172 RANDÝSEK Vít 1974 Vsetín Fitness Club Atlantik Vsetín-chodec 103 km zaplaceno
152 RAŠKA Pavel 1978 Otrokovice Synek od Zvona 103 km zaplaceno
2 REMEŠ Jaroslav 1974 Holešov OD Morava Holešov 103 km zaplaceno
4 RIESSLER Otto 1968 Žlutava SK Okoun 103 km zaplaceno
206 ROSA Nicol 1990 Brno 103 km zaplaceno
136 ROZSYPALOVÁ Karla 1971 Halenkovice 103 km zaplaceno
276 SKIBA Petr 1977 Ostrava 103 km zaplaceno
240 SLATINSKÝ Martin 1976 Chomýž Chomýž 103 km zaplaceno
166 SLUŠTÍK Miroslav 1973 Český Těšín STS Český Těšín 103 km zaplaceno
191 SMIEŠKOVA Karin 1979 Petřvald 103 km zaplaceno
155 SMOČKOVÁ Petra 1985 Bela pod Pradědem 103 km zaplaceno
114 SMÝKAL Marek 1980 Kroměříž STG Kroměříž 103 km zaplaceno
260 SOUČEK Miroslav 1968 Pikovice 103 km zaplaceno
112 STEHLIK Petr 1997 Zlín Raw Workout 103 km zaplaceno
221 STOKLÁSEK Radek 1985 Otrokovice SKS 103 km zaplaceno
170 STRIBY Laurent 1984 Strážnice 103 km zaplaceno
173 STRNAD Filip 1993 Trávník 142 Žalkovice 103 km zaplaceno
127 STRNKA Jaromír 1987 Napajedla SUPP STORE Napajedla 103 km zaplaceno
183 SVOBODOVÁ Michaela 1983 Jablonec nad Nisou 103 km zaplaceno
179 SZABÓ Judit 1979 Püspökladány 103 km zaplaceno*
200 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 1970 Pátek 103 km zaplaceno
213 ŠETTNER Jan 1975 Kunčina 103 km zaplaceno
149 ŠEVČÍK Lukáš 1978 Vyškov Orel Vyškov 103 km zaplaceno
107 ŠIMEK Vladimír 1975 Nový Malín Nový Malín 103 km zaplaceno
284 ŠINDELÁŘ Jan 1990 Nedakonice 103 km zaplaceno
283 ŠINDELÁŘOVÁ Klára 1995 Nedakonice 103 km zaplaceno
106 ŠMATELKA Jakub 1990 Uherské Hradiště 103 km zaplaceno
174 ŠNEVAJS Radomír 1963 Vsetín KHB Radegast 103 km zaplaceno
249 ŠOŠOLÍKOVÁ Jana 1991 Brno 103 km zaplaceno
205 ŠŤASTNÍK Zdeněk 1979 Kroměříž FIFINI 103 km zaplaceno
159 ŠTĚPÁNÍK Ondřej 1982 Zlín ASPOT Hulín 103 km zaplaceno
167 ŠUŠOLOVÁ Jana 1980 Brno 103 km zaplaceno
222 ŠVEHLÁK Radek 1986 Otrokovice 103 km zaplaceno
235 TESAŘ Petr 1984 Slížany 103 km zaplaceno
243 TUREK Michal 1982 Brno 103 km zaplaceno
229 TUROŇ Marek 1992 Bordovice Bordovice Ultra Trail Team 103 km zaplaceno
187 UHRMACHER Lukáš 1985 Napajedla KČT - Slečinky Napajedla 103 km zaplaceno
113 UTINEK Václav 1980 Mysločovice Bottico 103 km zaplaceno
271 VACULA Jan 1968 Horní Moštěnice Na Pohodu 103 km zaplaceno
122 VALACHOVÁ Anna 1973 Cetechovice 103 km zaplaceno
233 VANÍČEK Jan 1983 Tlumačov Vaňous 103 km zaplaceno
309 VÁVRA Tomáš 1985 Kroměříž 103 km zaplaceno
281 VEDRA Ivo 1987 Sazovice Pan a paní Vedrovi 103 km zaplaceno
280 VEDROVÁ Iva 1983 Sazovice Pan a paní Vedrovi 103 km zaplaceno
224 VELÍNSKÝ Petr 1978 Kroměříž FIFINI 103 km zaplaceno
259 VÉVODA Antonín 1985 Dřevnovice Dřevnovští dravci 103 km zaplaceno
128 VIDLÁŘ petr 1971 zlín malenovice 149 SP MALENOVICE 103 km zaplaceno
134 VINKLÁREK Petr 1984 Olomouc Bike tratlon Morkovice - Cykloop.cz 103 km zaplaceno
102 VÍTEK Miroslav 1982 Praha 103 km zaplaceno
180 VOCÁSEK Jan 1980 Kolín 103 km zaplaceno
306 VOLŠICKÝ Jaroslav 1976 Praha 4 103 km zaplaceno
252 VYKYDAL Martin 1992 Šumperk 103 km zaplaceno
137 VYORALOVÁ Jana 1993 Zlín 103 km zaplaceno
209 VYSTRČILOVÁ Věra 1979 Tlumačov FyzioSazo 103 km zaplaceno
188 WIRKNER Michal 1983 Sloupnice 226 Bezpuchyřů 103 km zaplaceno
255 ZÁBOJNÍK Ondřej 1990 Částkov Částkov 103 km zaplaceno
251 ZÁBRANSKÝ Lukáš 1988 Říčany 103 km zaplaceno
163 ZAHÁLKA Tomáš 1978 Semily 103 km zaplaceno
238 ZAHRÁDKA Vít 1978 Jesenice Spřátelená zvěř 103 km zaplaceno
204 ZACHODIL Václav 1966 Ostrava Horalko team 103 km zaplaceno
203 ZACHODILOVÁ Alena 1979 Ostrava Horalko team 103 km zaplaceno
133 ZÁMEČNÍK Zdeněk 1986 Babice 103 km zaplaceno
150 ZEMČÍKOVÁ Veronika 1977 Zlín Mattoni FreeRun Zlín 103 km zaplaceno
161 ZITA Jiri 1982 Celakovice BadBoyTeam 103 km zaplaceno
248 ZLÁMAL Miroslav 1987 Přerov 103 km zaplaceno
234 ZLÁMALA Jaroslav 1987 Chvalčov SKP Zlín 103 km zaplaceno
108 ZPĚVÁKOVÁ Adriana 1995 Otrokovice 103 km zaplaceno
178 ŽÁKOVÁ Petra 1980 Mysločovice Cérka od Zvona 103 km zaplaceno
103 ŽÁRSKÁ Zuzana 1992 Brno 103 km zaplaceno

Celkový počet přihlášených závodníků: 202