Týnišťské Šlápoty 2024 Startovní listina

Seřadit listinu podle startovních čísel
St.č. Závodník Bydliště Klub Trasa  
38 ANDRLOVÁ Pavlína 1979 Dubňany Matka v behu 120 km zaplaceno
77 BARAN Jiří 1966 Staříč NAVI 120 km zaplaceno
23 BEDNAŘÍK Martin 1990 Jílové u Děčína 120 km  
25 BÍLÝ Ondřej 1989 Dačice Running Club Dačice 120 km zaplaceno
72 BLOKŠA Martin 1990 Praha 8 - Dolní Chabry Ultramenu.cz / UTR 62 km zaplaceno
17 ČECHALOVÁ Lucie 1981 Příkosice Příkosice 120 km  
56 ČERNÁ INDROVÁ Eva 1973 Praha OCR Čelákovice 62 km zaplaceno
26 ČERNÝ Miloš 1967 Moravská Třebová bezeckypruvodce.eu 120 km zaplaceno
58 ČERNÝ Richard 1972 Libice nad Cidlinou 62 km zaplaceno
59 ČÍŽEK Petr 1984 Zbyslavice 120 km zaplaceno
39 DEKOV Robert 1975 Očelice Toto není turistika 120 km zaplaceno
43 DUBOVSKÁ Hana 1973 Praha 62 km zaplaceno
61 FILIP Jiří 1972 Jamné nad Orlicí 120 km zaplaceno
4 FOREJT Miroslav 1976 Praha Modřany 120 km zaplaceno
49 FUKALA Dalibor 1981 Praha 1 oldpunx crew 62 km zaplaceno
10 GRESCHNER Luboš 1978 Zábřeh 120 km zaplaceno
70 HABEL Miroslav 1969 Liberec-Vratislavice nad Nisou Míra chodec Liberec 120 km zaplaceno
37 HANULÍK Vladan 1980 Pardubice 120 km zaplaceno
47 HLAVÁČ Marek 1983 Veselí nad Moravou Bez puchýřů 120 km zaplaceno
9 HOFMAN Jiří 1970 Praha Šílený stovkař 120 km zaplaceno
31 HORÁK Petr 1993 Praha 8 120 km zaplaceno
53 HURTÍK Petr 1965 Zlaté Hory Gold Run Zlaté Hory 120 km zaplaceno
13 JARČUŠKA Václav 1992 Ostrava Čergovrun 120 km zaplaceno
75 JIRSA Jakub 1994 Praha Víkendové objemy 62 km zaplaceno
73 JŮZEK Pavel 2011 Mníšek Pod Brdy TJ Sokol Mníšek pod Brdy 120 km  
68 KÁDNER Vladislav 1984 Liberec 120 km  
79 KERLIK Jiří 1971 Most 120 km  
54 KOSPRTOVÁ Dita 1973 Lysá nad Labem OCR Čelákovice 62 km zaplaceno
28 KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 Zirovnice TriRUN 120 km zaplaceno*
18 KUŠNIEROVÁ Denisa 1977 Trnava Trail Runners Trnava 120 km  
57 LEDEREROVÁ Kamila 1973 Plzeň 120 km zaplaceno
5 LÉNÁRT Marianna 1961 Tárkány tt 120 km  
20 LÉVAI Éva 1961 Hajdúböszörmény 120 km  
34 MACOLOVÁ Radka 1978 Synkov-Slemeno 120 km zaplaceno
65 MACHALA Libor 1974 Dolany, Pohořany 62 km zaplaceno
22 MALÁ Helena 1981 Roztoky u Prahy 120 km zaplaceno
1 MALÍŠKOVÁ PILECKÁ Kristýna 1979 Praha 120 km  
69 MARTÍNEK František 1982 Praha 8 KČT Krupka 120 km zaplaceno
3 MÁRTON Dániel 1987 Budapest 120 km  
35 MIKULÁŠEK Milan 1972 Desná 120 km  
74 MIŠUREC David 1981 Praha Čelovky Lucifer 120 km  
55 MÜLLEROVÁ Simona 1989 Vrbice STG Rychnov nad Kněžnou 62 km zaplaceno
52 NEHYBA Jaromír 1991 Vamberk Sparta 62 km  
78 NEHYBA Jaromír 1991 Vamberk 62 km  
76 NĚMEČKOVÁ Martina 1965 Praha 120 km  
50 OUBRECHT Pavel 1961 Týniště nad Orlicí Toto není turistika 120 km zaplaceno
7 PALÁSEK Aleš 1974 Praha Paldové 120 km zaplaceno
46 PATRNÝ Radek 1972 Rychnov nad Kněžnou Toto není turistika 120 km zaplaceno
44 PAVLÍK Libor 1976 Praha 5 Košíře Košířské šlapky 120 km zaplaceno
14 PODHORNÝ Karel 1985 Odolena Voda 120 km  
42 PODZEMNÁ Pavla 1985 Rokycany 62 km zaplaceno
11 POLÁŠEK Metoděj 1980 Kuřim 120 km zaplaceno
62 POTOCEK Pavel 1960 Trebechovice Vrtule Ledská 120 km zaplaceno
60 PŘIKRYL Jaroslav 1957 Žilina 120 km zaplaceno
51 PTÁČKOVÁ Kateřina 1988 Zlín 62 km zaplaceno
63 PYTLÍK Miloslav 1971 Svitavy BKČS 120 km zaplaceno
45 RANDÝSEK Vít 1974 Vsetín Vsetín 120 km zaplaceno
6 SALAP Julianna 1969 Sajószöged 120 km  
12 SEGEČ Ivo 1976 Dobrá 120 km zaplaceno
66 SLÉŽKA Michal 1983 Zábřeh Atletika Zábřeh 62 km zaplaceno
21 SMIEŠKOVÁ Karin 1979 Petřvald 120 km zaplaceno
33 SMOČKOVÁ Petra 1985 Bělá pod Pradědem 120 km zaplaceno
15 SPIŠÁKOVÁ Daniela 1975 Těrlicko 120 km zaplaceno
41 SYROVÁ Karolína 1992 Pardubice 38 km zaplaceno
16 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 1970 Pátek Arrow 120 km zaplaceno
32 ŠNEVAJS Radomír 1963 Vsetín KHB Radegast 120 km zaplaceno
30 ŠTOS Jiří 1973 Ostřešany 120 km zaplaceno
8 ŠVEJDA Ondřej 1994 Kladno TJ Sokol Unhošť 120 km zaplaceno
64 TOMAN Vít 1988 Městec TJ Městec 62 km zaplaceno
2 TÓTH Ferenc 1961 Szákszend 120 km  
36 TRAWINSKÁ Lenka 1978 Ostrava Con Calma 120 km zaplaceno
40 TÝČE Jan 1983 Žamberk 120 km zaplaceno
29 VACEK Martin 1985 Poděbrady 120 km zaplaceno
67 VALEŠ Milan 1960 Plzeň 120 km zaplaceno
19 VOCÁSEK Jan 1980 Kolín 120 km zaplaceno
71 VOLŠICKÝ Jaroslav 1976 Praha 62 km  
27 VRZÁČEK Tomáš 1974 Praha LiveToTell 120 km  
48 WIRKNER Michal 1983 Sloupnice Bezpuchýřů 120 km zaplaceno
24 ZÁGORŠEK Tomáš 1992 Čelákovice 120 km zaplaceno

Celkový počet přihlášených závodníků: 79