Quo Vadis 2020 Noční padesátka

  Start Kontrola 15.7 km Kontrola 30.1 km Kontrola 44.0 km Cíl 53.2 km Celkový výsledek  
St.č. Závodník Datum a čas # Datum a čas Celkový čas km/h # Datum a čas Celkový čas km/h # Datum a čas Celkový čas km/h # Datum a čas Celkový čas km/h # Penalta Výsledný čas St.č. Závodník
68 STANČO Ladislav 1 02:03:12 - 7.65 2 03:40:28 + 0:02 8.19 2 05:24:50 - 8.13 1 06:43:16 - 7.92 1   06:43:16 - 68 STANČO Ladislav
35 PÁTEK Ondřej 2 02:03:18 - 7.64 1 03:38:43 - 8.26 1 05:24:43 - 8.13 1 06:43:16 - 7.92 1   06:43:16 - 35 PÁTEK Ondřej
46 SVOBODA Lukáš 6 02:15:45 + 0:12 6.94 3 03:52:38 + 0:14 7.76 3 05:49:29 + 0:25 7.55 3 07:08:45 + 0:25:29 7.44 3   07:08:45 + 0:25:29 46 SVOBODA Lukáš
61 ORSÁG Dominik 5 02:15:41 + 0:12 6.94 4 03:57:36 + 0:19 7.60 4 05:52:10 + 0:28 7.50 4 07:16:10 + 0:32:54 7.32 4   07:16:10 + 0:32:54 61 ORSÁG Dominik
45 LUDVÍKOVÁ Katarína 13 02:26:49 + 0:23 6.42 5 03:59:46 + 0:21 7.53 6 05:55:02 + 0:31 7.44 5 07:24:37 + 0:41:21 7.18 5   07:24:37 + 0:41:21 45 LUDVÍKOVÁ Katarína
20 KLINKÁČEK Karel 14 02:26:53 + 0:23 6.41 7 04:00:02 + 0:22 7.52 7 05:55:07 + 0:31 7.43 5 07:24:37 + 0:41:21 7.18 5   07:24:37 + 0:41:21 20 KLINKÁČEK Karel
39 HONZAJK Jiří 10 02:22:07 + 0:19 6.63 6 03:59:53 + 0:21 7.53 5 05:54:57 + 0:30 7.44 5 07:24:37 + 0:41:21 7.18 5   07:24:37 + 0:41:21 39 HONZAJK Jiří
3 EŠLER Daniel 7 02:16:44 + 0:13 6.89 11 04:03:12 + 0:25 7.43 9 06:07:23 + 0:43 7.19 8 07:37:17 + 0:54:01 6.98 8   07:37:17 + 0:54:01 3 EŠLER Daniel
60 VĚTVIČKA Jiří 9 02:19:13 + 0:16 6.77 8 04:01:31 + 0:23 7.48 8 06:07:02 + 0:43 7.19 8 07:37:17 + 0:54:01 6.98 8   07:37:17 + 0:54:01 60 VĚTVIČKA Jiří
67 KRÁTKÝ Jan 4 02:15:20 + 0:12 6.96 9 04:02:25 + 0:24 7.45 10 06:09:12 + 0:45 7.15 10 07:39:40 + 0:56:24 6.94 10   07:39:40 + 0:56:24 67 KRÁTKÝ Jan
11 ČERNÝ Martin 8 02:18:34 + 0:15 6.80 13 04:08:35 + 0:30 7.27 13 06:12:21 + 0:48 7.09 11 07:48:17 + 1:05:01 6.82 11   07:48:17 + 1:05:01 11 ČERNÝ Martin
32 POĽAKOVÁ Lucia 11 02:22:27 + 0:19 6.61 12 04:08:23 + 0:30 7.27 12 06:09:23 + 0:45 7.15 12 07:50:42 + 1:07:26 6.78 12   07:50:42 + 1:07:26 32 POĽAKOVÁ Lucia
16 KLIMT Václav 3 02:15:16 + 0:12 6.96 10 04:02:31 + 0:24 7.45 11 06:09:19 + 0:45 7.15 13 07:52:55 + 1:09:39 6.75 13   07:52:55 + 1:09:39 16 KLIMT Václav
56 WYRWOL Filip 20 02:38:16 + 0:35 5.95 14 04:21:50 + 0:43 6.90 14 06:34:49 + 1:10 6.69 14 08:11:02 + 1:27:46 6.50 14   08:11:02 + 1:27:46 56 WYRWOL Filip
55 ŠVEJDA Ondřej 18 02:38:00 + 0:35 5.96 19 04:41:21 + 1:03 6.42 16 06:46:15 + 1:22 6.50 15 08:13:42 + 1:30:26 6.47 15   08:13:42 + 1:30:26 55 ŠVEJDA Ondřej
76 SUKANÁ Pavla 17 02:37:56 + 0:34 5.96 18 04:41:12 + 1:03 6.42 15 06:46:11 + 1:22 6.50 16 08:18:24 + 1:35:08 6.40 16   08:18:24 + 1:35:08 76 SUKANÁ Pavla
6 HAMPL Michal 15 02:35:47 + 0:32 6.05 17 04:40:49 + 1:02 6.43 17 06:56:08 + 1:32 6.34 17 08:39:44 + 1:56:28 6.14 17   08:39:44 + 1:56:28 6 HAMPL Michal
42 TOMAN Vít 12 02:22:31 + 0:19 6.61 15 04:24:21 + 0:46 6.83 18 07:00:08 + 1:36 6.28 18 08:47:13 + 2:03:57 6.05 18   08:47:13 + 2:03:57 42 TOMAN Vít
74 KRAMEŠ Jaroslav   16 04:38:14 + 1:00 6.49 19 07:06:57 + 1:42 6.18 19 08:50:55 + 2:07:39 6.01 19   08:50:55 + 2:07:39 74 KRAMEŠ Jaroslav
1 VRZÁČEK Tomáš 16 02:37:51 + 0:34 5.97 20 04:43:26 + 1:05 6.37 20 07:10:02 + 1:46 6.14 20 09:14:19 + 2:31:03 5.76 20   09:14:19 + 2:31:03 1 VRZÁČEK Tomáš
66 BALÍK Václav 19 02:38:04 + 0:35 5.96 21 04:48:34 + 1:10 6.26 21 07:25:22 + 2:01 5.93 21 09:23:01 + 2:39:45 5.67 21   09:23:01 + 2:39:45 66 BALÍK Václav
34 VOCÁSEK Jan 24 02:45:55 + 0:42 5.68 23 05:05:22 + 1:27 5.91 22 07:34:40 + 2:10 5.81 21 09:23:01 + 2:39:45 5.67 21   09:23:01 + 2:39:45 34 VOCÁSEK Jan
57 PAVLÍK Libor 21 02:42:13 + 0:39 5.81 22 05:00:01 + 1:22 6.02 23 07:36:14 + 2:12 5.79 23 09:27:35 + 2:44:19 5.62 23   09:27:35 + 2:44:19 57 PAVLÍK Libor
27 MRNKOVÁ Věra 25 02:55:40 + 0:52 5.36 29 05:11:49 + 1:33 5.79 26 07:51:14 + 2:27 5.60 24 09:37:41 + 2:54:25 5.53 24   09:37:41 + 2:54:25 27 MRNKOVÁ Věra
29 SAPOUŠEK Miroslav 26 02:55:44 + 0:52 5.36 30 05:12:01 + 1:34 5.79 27 07:51:21 + 2:27 5.60 24 09:37:41 + 2:54:25 5.53 24   09:37:41 + 2:54:25 29 SAPOUŠEK Miroslav
40 NYKL Jaromír 22 02:42:19 + 0:39 5.80 24 05:05:45 + 1:27 5.91 24 07:46:00 + 2:22 5.67 26 09:51:10 + 3:07:54 5.40 26   09:51:10 + 3:07:54 40 NYKL Jaromír
78 KUBÍČEK Tomáš 23 02:42:23 + 0:39 5.80 25 05:05:55 + 1:27 5.90 25 07:46:04 + 2:22 5.66 26 09:51:10 + 3:07:54 5.40 26   09:51:10 + 3:07:54 78 KUBÍČEK Tomáš
49 PAATZOVÁ Martina 27 02:56:10 + 0:53 5.35 28 05:11:35 + 1:33 5.80 29 08:03:10 + 2:39 5.46 28 09:57:12 + 3:13:56 5.34 28   09:57:12 + 3:13:56 49 PAATZOVÁ Martina
52 VAŇKOVÁ Anna 28 02:56:16 + 0:53 5.34 26 05:11:13 + 1:33 5.80 30 08:03:16 + 2:39 5.46 28 09:57:12 + 3:13:56 5.34 28   09:57:12 + 3:13:56 52 VAŇKOVÁ Anna
21 MORAVCOVÁ Petra 29 02:56:21 + 0:53 5.34 27 05:11:24 + 1:33 5.80 28 08:03:04 + 2:39 5.47 28 09:57:12 + 3:13:56 5.34 28   09:57:12 + 3:13:56 21 MORAVCOVÁ Petra
54 PELIKÁN Daniel 30 02:57:18 + 0:54 5.31 32 05:40:14 + 2:02 5.31 32 08:22:37 + 2:58 5.25 31 10:09:46 + 3:26:30 5.23 31   10:09:46 + 3:26:30 54 PELIKÁN Daniel
31 BATULKA Martin 31 02:58:24 + 0:55 5.28 31 05:13:59 + 1:35 5.75 31 08:07:32 + 2:43 5.42 32 10:14:26 + 3:31:10 5.20 32   10:14:26 + 3:31:10 31 BATULKA Martin
38 ŠROUBEK Bohumil 35 03:13:37 + 1:10 4.87 33 05:49:01 + 2:11 5.17 33 08:37:50 + 3:13 5.10 33 10:51:31 + 4:08:15 4.90 33   10:51:31 + 4:08:15 38 ŠROUBEK Bohumil
25 HURTÍK Petr 44 03:50:51 + 1:47 4.08 34 06:00:28 + 2:22 5.01 35 09:02:58 + 3:38 4.86 34 11:08:01 + 4:24:45 4.78 34   11:08:01 + 4:24:45 25 HURTÍK Petr
77 KOTLÁŘ Petr 33 03:00:45 + 0:57 5.21 35 06:01:13 + 2:23 5.00 34 08:51:10 + 3:27 4.97 34 11:08:01 + 4:24:45 4.78 34   11:08:01 + 4:24:45 77 KOTLÁŘ Petr
12 SVOBODOVÁ Michaela 32 03:00:41 + 0:57 5.21 36 06:01:25 + 2:23 5.00 37 09:07:24 + 3:43 4.82 36 11:23:37 + 4:40:21 4.67 36   11:23:37 + 4:40:21 12 SVOBODOVÁ Michaela
15 ZAHRÁDKA Vít 34 03:08:44 + 1:05 4.99 37 06:01:34 + 2:23 4.99 38 09:07:28 + 3:43 4.82 36 11:23:37 + 4:40:21 4.67 36   11:23:37 + 4:40:21 15 ZAHRÁDKA Vít
19 STUCHLÍKOVÁ Klára 38 03:34:03 + 1:31 4.40 38 06:11:37 + 2:33 4.86 36 09:06:18 + 3:42 4.83 38 11:28:09 + 4:44:53 4.64 38   11:28:09 + 4:44:53 19 STUCHLÍKOVÁ Klára
73 ŠEDA Jan 41 03:35:50 + 1:32 4.36 39 06:21:23 + 2:43 4.74 39 09:30:47 + 4:06 4.63 39 11:55:00 + 5:11:44 4.46 39   11:55:00 + 5:11:44 73 ŠEDA Jan
14 DEKOV Robert 40 03:34:18 + 1:31 4.40 40 06:22:09 + 2:44 4.73 40 09:37:31 + 4:13 4.57 40 11:55:52 + 5:12:36 4.46 40   11:55:52 + 5:12:36 14 DEKOV Robert
2 UČÍK Jiří 39 03:34:13 + 1:31 4.40 42 06:29:01 + 2:51 4.64 41 09:50:29 + 4:26 4.47 41 12:19:30 + 5:36:14 4.32 41   12:19:30 + 5:36:14 2 UČÍK Jiří
22 DOLANSKÝ Radek 36 03:25:49 + 1:22 4.58 43 06:29:09 + 2:51 4.64 43 09:51:39 + 4:27 4.46 42 12:20:08 + 5:36:52 4.31 42   12:20:08 + 5:36:52 22 DOLANSKÝ Radek
18 WILK Karel 46 04:09:28 + 2:06 3.78 47 07:02:43 + 3:24 4.27 45 10:11:05 + 4:47 4.32 43 12:30:00 + 5:46:44 4.26 43   12:30:00 + 5:46:44 18 WILK Karel
37 KUBRICHTOVÁ Eva 37 03:32:38 + 1:29 4.43 41 06:28:46 + 2:50 4.65 42 09:50:42 + 4:26 4.47 44 12:31:25 + 5:48:09 4.25 44   12:31:25 + 5:48:09 37 KUBRICHTOVÁ Eva
43 HEČKO Eduard 45 03:59:22 + 1:56 3.94 44 06:49:55 + 3:11 4.41 44 09:55:50 + 4:31 4.43 45 12:32:18 + 5:49:02 4.24 45   12:32:18 + 5:49:02 43 HEČKO Eduard
71 KLIMTOVÁ Monika 42 03:50:40 + 1:47 4.08 45 06:56:25 + 3:18 4.34 47 10:12:19 + 4:48 4.31 46 12:47:15 + 6:03:59 4.16 46   12:47:15 + 6:03:59 71 KLIMTOVÁ Monika
70 KREJZOVÁ Helena 43 03:50:45 + 1:47 4.08 46 06:56:37 + 3:18 4.33 46 10:12:14 + 4:48 4.31 46 12:47:15 + 6:03:59 4.16 46   12:47:15 + 6:03:59 70 KREJZOVÁ Helena
64 KOČA Josef 48 04:24:46 + 2:21 3.56 48 07:37:47 + 3:59 3.95 48 10:47:34 + 5:23 4.08 48 13:23:10 + 6:39:54 3.97 48   13:23:10 + 6:39:54 64 KOČA Josef
72 BENC Martin 50 04:28:29 + 2:25 3.51 51 07:56:24 + 4:18 3.79 49 11:39:49 + 6:15 3.77 49 14:24:31 + 7:41:15 3.69 49   14:24:31 + 7:41:15 72 BENC Martin
79 BENC Petr 49 04:28:25 + 2:25 3.51 50 07:56:14 + 4:18 3.79 50 11:39:56 + 6:15 3.77 50 14:34:03 + 7:50:47 3.65 50   14:34:03 + 7:50:47 79 BENC Petr
69 BOHÁČOVÁ Pavla 55 04:55:34 + 2:52 3.19 54 08:18:35 + 4:40 3.62 52 12:09:54 + 6:45 3.62 51 15:10:47 + 8:27:31 3.50 51   15:10:47 + 8:27:31 69 BOHÁČOVÁ Pavla
62 BAĎUŘÍK Michael 54 04:51:50 + 2:48 3.23 53 08:18:26 + 4:40 3.62 53 12:10:02 + 6:46 3.62 51 15:10:47 + 8:27:31 3.50 51   15:10:47 + 8:27:31 62 BAĎUŘÍK Michael
36 VARMUŽOVÁ Vladimíra 58 04:58:19 + 2:55 3.16 55 08:18:49 + 4:40 3.62 51 12:05:44 + 6:41 3.64 53 15:13:35 + 8:30:19 3.49 53   15:13:35 + 8:30:19 36 VARMUŽOVÁ Vladimíra
33 ČINTALAN Martin 52 04:43:25 + 2:40 3.32 61 09:15:36 + 5:37 3.25 56 13:21:42 + 7:57 3.29 54 16:02:34 + 9:19:18 3.32 54   16:02:34 + 9:19:18 33 ČINTALAN Martin
23 BARTOŠ Petr 51 04:43:22 + 2:40 3.32 59 09:14:17 + 5:36 3.26 54 13:21:22 + 7:57 3.29 55 16:12:29 + 9:29:13 3.28 55   16:12:29 + 9:29:13 23 BARTOŠ Petr
7 BARTOŠ Jaroslav 53 04:43:30 + 2:40 3.32 60 09:14:29 + 5:36 3.26 55 13:21:28 + 7:57 3.29 55 16:12:29 + 9:29:13 3.28 55   16:12:29 + 9:29:13 7 BARTOŠ Jaroslav
13 ŠREJBER Luděk 60 05:03:41 + 3:00 3.10 58 09:03:28 + 5:25 3.32 57 14:06:27 + 8:42 3.12 57 17:09:11 + 10:25:55 3.10 57 01:00 18:09:11 + 11:25:55 13 ŠREJBER Luděk
5 VYSKOČIL Radek 47 04:14:28 + 2:11 3.70 49 07:47:39 + 4:09 3.86     DNF 5 VYSKOČIL Radek
48 PETRÁŠ Dušan 59 05:03:36 + 3:00 3.10 52 07:56:31 + 4:18 3.79     DNF 48 PETRÁŠ Dušan
63 ČERNÁ Jana 56 04:58:10 + 2:55 3.16 56 08:42:29 + 5:04 3.46     DNF 63 ČERNÁ Jana
65 JIRÁSEK Pavel 57 04:58:13 + 2:55 3.16 57 08:42:39 + 5:04 3.46     DNF 65 JIRÁSEK Pavel
30 PODZEMNÁ Pavla 61 05:16:38 + 3:13 2.98       DNF 30 PODZEMNÁ Pavla
51 HNILICOVÁ Lucie 62 05:30:57 + 3:27 2.85       DNF 51 HNILICOVÁ Lucie
50 RUDL Jiří 63 05:31:03 + 3:28 2.85       DNF 50 RUDL Jiří
47 KOČI Drahomír         DNS 47 KOČI Drahomír
4 ČERVENÁ Zuzana           DNS 4 ČERVENÁ Zuzana
26 DINSTPÍR Milan           DNS 26 DINSTPÍR Milan
24 HARČÁRIK Jozef           DNS 24 HARČÁRIK Jozef
9 KÁDNER Vladislav           DNS 9 KÁDNER Vladislav
75 KARČ Jakub           DNS 75 KARČ Jakub
28 KLÍR Zdeněk           DNS 28 KLÍR Zdeněk
44 KONSZKÁ Eva           DNS 44 KONSZKÁ Eva
8 KOTOVÁ Helena           DNS 8 KOTOVÁ Helena
17 MALÁ Helana           DNS 17 MALÁ Helana
41 NOVÝ Lubomír           DNS 41 NOVÝ Lubomír
53 RŮŽIČKOVÁ Lucie           DNS 53 RŮŽIČKOVÁ Lucie
59 ŠIKUTA Erik           DNS 59 ŠIKUTA Erik
58 ŠMOLÍK Jakub           DNS 58 ŠMOLÍK Jakub
10 TUČEK Pavel           DNS 10 TUČEK Pavel