Loučení s turistickým rokem 2019 Pátek 63 km / EKUT 1 - cíl Ústí nad Labem - Důlce (63.4 km)

#   St.č. Závodník Datum a čas Celkový čas a rozdíl km/h Penalta Výsledný čas a rozdíl
1 1 42 ORAVEC Matej 06:20:41 - 9.99   06:20:41 -
2 2 56 SEDLÁK Aleš 07:03:31 + 0:42:50 8.98   07:03:31 + 0:42:50
3 3 34 HEREJT Petr 07:22:07 + 1:01:26 8.60   07:22:07 + 1:01:26
81 PAĎOUR Radek 07:22:07 + 1:01:26 8.60   07:22:07 + 1:01:26
5 5 99 KLIMŠA Tomáš 07:42:00 + 1:21:19 8.23   07:42:00 + 1:21:19
6 6 23 LEŠTÁK Peter 08:00:07 + 1:39:26 7.92   08:00:07 + 1:39:26
7 7 5 JOBB Daniel 08:03:42 + 1:43:01 7.86   08:03:42 + 1:43:01
8 8 4 MIŠUREC David 08:22:58 + 2:02:17 7.56   08:22:58 + 2:02:17
9 9 25 BERROUCHE Lenka 08:46:02 + 2:25:21 7.23   08:46:02 + 2:25:21
10 10 28 ČERNOCKÝ Jan 08:49:39 + 2:28:58 7.18   08:49:39 + 2:28:58
11 11 27 GEMERAN Peter 09:05:38 + 2:44:57 6.97   09:05:38 + 2:44:57
12 12 57 KARČ Jakub 09:08:45 + 2:48:04 6.93   09:08:45 + 2:48:04
38 HEJKRLÍK Jiří 09:08:45 + 2:48:04 6.93   09:08:45 + 2:48:04
14 14 43 BARCAL Petr 09:05:58 + 2:45:17 6.97 00:15 09:20:58 + 3:00:17
15 15 105 ŠEBÁNEK Martin 09:22:43 + 3:02:02 6.76   09:22:43 + 3:02:02
16 16 97 VÁCHOVÁ Hana 09:26:40 + 3:05:59 6.71   09:26:40 + 3:05:59
69 HORSÁK Petr 09:26:40 + 3:05:59 6.71   09:26:40 + 3:05:59
18 18 9 BARAN  Jiří 09:41:31 + 3:20:50 6.54   09:41:31 + 3:20:50
1 EŠLER Daniel 09:41:31 + 3:20:50 6.54   09:41:31 + 3:20:50
20 20 55 MALINOVÁ Miroslava 09:45:03 + 3:24:22 6.50   09:45:03 + 3:24:22
21 21 93 BOHOŇKOVÁ Ivana 09:46:07 + 3:25:26 6.49   09:46:07 + 3:25:26
22 22 16 ČERVENÁ Zuzana 09:56:55 + 3:36:14 6.37   09:56:55 + 3:36:14
23 23 6 ŠVEJDA Martin 10:15:08 + 3:54:27 6.18   10:15:08 + 3:54:27
24 24 7 ŠIMA Milan 10:27:14 + 4:06:33 6.06   10:27:14 + 4:06:33
25 25 102 KOCYAN Přemysl 10:48:06 + 4:27:25 5.87   10:48:06 + 4:27:25
26 26 119 NOVÁK Libor 10:53:10 + 4:32:29 5.82   10:53:10 + 4:32:29
27 27 53 TUREK Michal 11:03:31 + 4:42:50 5.73   11:03:31 + 4:42:50
28 28 80 FANČOVIČ Maroš 11:04:53 + 4:44:12 5.72   11:04:53 + 4:44:12
32 MIKULÁŠEK Milan 11:04:53 + 4:44:12 5.72   11:04:53 + 4:44:12
73 GEREG Branislav 11:04:53 + 4:44:12 5.72   11:04:53 + 4:44:12
31 31 17 LINHART Jiří 11:26:56 + 5:06:15 5.54   11:26:56 + 5:06:15
32 32 29 ŐRSI Bálint 11:48:50 + 5:28:09 5.37   11:48:50 + 5:28:09
33 33 8 PAVLÍK Libor 12:02:39 + 5:41:58 5.26   12:02:39 + 5:41:58
34 34 20 NOVÁK Petr 12:22:36 + 6:01:55 5.12   12:22:36 + 6:01:55
35 35 31 NOVÁKOVÁ Andrea 12:35:42 + 6:15:01 5.03   12:35:42 + 6:15:01
36 36 82 STRNAD Václav 12:42:54 + 6:22:13 4.99   12:42:54 + 6:22:13
37 37 68 VOLŠICKÝ Jaroslav 12:50:45 + 6:30:04 4.94   12:50:45 + 6:30:04
59 ČAPEK Martin 12:50:45 + 6:30:04 4.94   12:50:45 + 6:30:04
67 GLESK Slavomír 12:50:45 + 6:30:04 4.94   12:50:45 + 6:30:04
19 KNIHA Petr 12:50:45 + 6:30:04 4.94   12:50:45 + 6:30:04
116 NYKL Jaromír 12:50:45 + 6:30:04 4.94   12:50:45 + 6:30:04
42 42 74 KOLÁČEK Stanislav 12:54:30 + 6:33:49 4.91   12:54:30 + 6:33:49
13 SOUČEK Miroslav 12:54:30 + 6:33:49 4.91   12:54:30 + 6:33:49
44 44 94 PROUZA Martin 13:14:19 + 6:53:38 4.79   13:14:19 + 6:53:38
41 PROCHÁZKOVÁ Lenka 13:14:19 + 6:53:38 4.79   13:14:19 + 6:53:38
46 46 88 ŠEDA Jan 13:28:29 + 7:07:48 4.71   13:28:29 + 7:07:48
10 ZAHRÁDKA Vít 13:28:29 + 7:07:48 4.71   13:28:29 + 7:07:48
48 48 61 KERLIK Jiří 13:45:05 + 7:24:24 4.61   13:45:05 + 7:24:24
77 DRAZDÍK Filip 13:45:05 + 7:24:24 4.61   13:45:05 + 7:24:24
26 SVOBODOVÁ Michela 13:45:05 + 7:24:24 4.61   13:45:05 + 7:24:24
51 51 117 VEČERKOVÁ Hana 13:53:50 + 7:33:09 4.56   13:53:50 + 7:33:09
118 ŠÍMA Radek 13:53:50 + 7:33:09 4.56   13:53:50 + 7:33:09
53 53 60 FLEKAČOVÁ Erika 14:35:46 + 8:15:05 4.34   14:35:46 + 8:15:05
71 OSLOVIČ Josef 14:35:46 + 8:15:05 4.34   14:35:46 + 8:15:05
55 55 33 DIENES Áron 14:37:20 + 8:16:39 4.34   14:37:20 + 8:16:39
56 56 24 PROCHÁZKA Josef 14:37:47 + 8:17:06 4.33   14:37:47 + 8:17:06
15 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 14:37:47 + 8:17:06 4.33   14:37:47 + 8:17:06
64 ČAHOJOVÁ Ivana 14:37:47 + 8:17:06 4.33   14:37:47 + 8:17:06
59 59 50 HEJKRLÍK Antonín 14:43:18 + 8:22:37 4.31   14:43:18 + 8:22:37
51 HEJKRLÍKOVÁ Věra 14:43:18 + 8:22:37 4.31   14:43:18 + 8:22:37
61 61 92 HURTÍK Petr 14:47:46 + 8:27:05 4.28   14:47:46 + 8:27:05
62 62 104 SOKOŁOWSKI Artur 15:19:29 + 8:58:48 4.14   15:19:29 + 8:58:48
63 63 90 NEUFUSS Soběslav 15:31:16 + 9:10:35 4.08   15:31:16 + 9:10:35
44 KARCOL Viktor 15:31:16 + 9:10:35 4.08   15:31:16 + 9:10:35
65 65 108 JAKUBOVÁ Pavlína 15:50:49 + 9:30:08 4.00   15:50:49 + 9:30:08
66 66 45 HEČKO Eduard 15:57:55 + 9:37:14 3.97   15:57:55 + 9:37:14
67 67 120 LIŠKA Miloslav 16:11:23 + 9:50:42 3.92   16:11:23 + 9:50:42
68 68 46 NĚMEČKOVÁ Martina 16:16:24 + 9:55:43 3.90   16:16:24 + 9:55:43
69 69 52 HOFMAN Jiří 16:26:55 + 10:06:14 3.85   16:26:55 + 10:06:14
70 70 49 HEVÉR Gábor 16:42:33 + 10:21:52 3.79   16:42:33 + 10:21:52
71 71 109 FATKA Ondřej 16:57:06 + 10:36:25 3.74   16:57:06 + 10:36:25
72 72 36 HOTA Milan 17:11:58 + 10:51:17 3.69   17:11:58 + 10:51:17
73 73 85 FOJTÍK Martin 17:13:48 + 10:53:07 3.68   17:13:48 + 10:53:07