Loučení s turistickým rokem 2019 Pátek 63 km / EKUT 1

  Start Kontrola 14.0 km Kontrola 30.0 km Kontrola 45.5 km Cíl 63.4 km Celkový výsledek  
St.č. Závodník Datum a čas # Datum a čas Celkový čas km/h # Datum a čas Celkový čas km/h # Datum a čas Celkový čas km/h # Datum a čas Celkový čas km/h # Penalta Výsledný čas St.č. Závodník
42 ORAVEC Matej 1 01:19:45 - 10.53 1 02:51:42 - 10.48 1 04:26:10 - 10.26 1 06:20:41 - 9.99 1   06:20:41 - 42 ORAVEC Matej
56 SEDLÁK Aleš 7 01:36:40 + 0:17 8.69 4 03:17:10 + 0:26 9.13 2 05:01:14 + 0:35 9.06 2 07:03:31 + 0:42:50 8.98 2   07:03:31 + 0:42:50 56 SEDLÁK Aleš
34 HEREJT Petr 6 01:36:38 + 0:17 8.69 2 03:17:06 + 0:26 9.13 3 05:03:40 + 0:37 8.99 3 07:22:07 + 1:01:26 8.60 3   07:22:07 + 1:01:26 34 HEREJT Petr
81 PAĎOUR Radek 4 01:34:58 + 0:15 8.85 3 03:17:09 + 0:26 9.13 4 05:03:47 + 0:37 8.99 3 07:22:07 + 1:01:26 8.60 3   07:22:07 + 1:01:26 81 PAĎOUR Radek
99 KLIMŠA Tomáš 2 01:34:23 + 0:15 8.90 5 03:17:14 + 0:26 9.13 5 05:15:46 + 0:49 8.65 5 07:42:00 + 1:21:19 8.23 5   07:42:00 + 1:21:19 99 KLIMŠA Tomáš
23 LEŠTÁK Peter 10 01:46:57 + 0:27 7.85 9 03:40:14 + 0:49 8.17 8 05:41:51 + 1:15 7.99 6 08:00:07 + 1:39:26 7.92 6   08:00:07 + 1:39:26 23 LEŠTÁK Peter
5 JOBB Daniel 3 01:34:36 + 0:15 8.88 6 03:24:19 + 0:33 8.81 6 05:27:10 + 1:01 8.34 7 08:03:42 + 1:43:01 7.86 7   08:03:42 + 1:43:01 5 JOBB Daniel
4 MIŠUREC David 8 01:37:19 + 0:18 8.63 7 03:28:17 + 0:37 8.64 7 05:36:18 + 1:10 8.12 8 08:22:58 + 2:02:17 7.56 8   08:22:58 + 2:02:17 4 MIŠUREC David
25 BERROUCHE Lenka 13 01:47:06 + 0:28 7.84 10 03:44:10 + 0:53 8.03 9 05:56:30 + 1:30 7.66 9 08:46:02 + 2:25:21 7.23 9   08:46:02 + 2:25:21 25 BERROUCHE Lenka
28 ČERNOCKÝ Jan 11 01:47:00 + 0:28 7.85 13 03:46:15 + 0:55 7.96 12 05:58:33 + 1:32 7.61 10 08:49:39 + 2:28:58 7.18 10   08:49:39 + 2:28:58 28 ČERNOCKÝ Jan
27 GEMERAN Peter 5 01:35:00 + 0:16 8.84 8 03:31:04 + 0:40 8.53 13 06:04:48 + 1:38 7.48 11 09:05:38 + 2:44:57 6.97 11   09:05:38 + 2:44:57 27 GEMERAN Peter
57 KARČ Jakub 12 01:47:03 + 0:28 7.85 12 03:44:17 + 0:53 8.03 11 05:57:15 + 1:31 7.64 13 09:08:45 + 2:48:04 6.93 12   09:08:45 + 2:48:04 57 KARČ Jakub
38 HEJKRLÍK Jiří 9 01:44:14 + 0:25 8.06 11 03:44:13 + 0:53 8.03 10 05:57:02 + 1:31 7.65 13 09:08:45 + 2:48:04 6.93 12   09:08:45 + 2:48:04 38 HEJKRLÍK Jiří
43 BARCAL Petr 14 01:50:59 + 0:31 7.57 15 03:56:44 + 1:05 7.60 14 06:10:59 + 1:44 7.36 12 09:05:58 + 2:45:17 6.97 14 00:15 09:20:58 + 3:00:17 43 BARCAL Petr
105 ŠEBÁNEK Martin 23 01:58:22 + 0:39 7.10 23 04:23:33 + 1:32 6.83 19 06:37:32 + 2:11 6.87 15 09:22:43 + 3:02:02 6.76 15   09:22:43 + 3:02:02 105 ŠEBÁNEK Martin
69 HORSÁK Petr 21 01:56:27 + 0:37 7.21 17 03:59:21 + 1:08 7.52 15 06:18:42 + 1:52 7.21 16 09:26:40 + 3:05:59 6.71 16   09:26:40 + 3:05:59 69 HORSÁK Petr
97 VÁCHOVÁ Hana 19 01:54:40 + 0:35 7.33 18 04:04:12 + 1:13 7.37 17 06:29:11 + 2:03 7.01 16 09:26:40 + 3:05:59 6.71 16   09:26:40 + 3:05:59 97 VÁCHOVÁ Hana
1 EŠLER Daniel 15 01:51:21 + 0:32 7.54 14 03:51:37 + 1:00 7.77 16 06:21:38 + 1:55 7.15 18 09:41:31 + 3:20:50 6.54 18   09:41:31 + 3:20:50 1 EŠLER Daniel
9 BARAN  Jiří 16 01:52:41 + 0:33 7.45 16 03:57:24 + 1:06 7.58 18 06:29:32 + 2:03 7.01 18 09:41:31 + 3:20:50 6.54 18   09:41:31 + 3:20:50 9 BARAN  Jiří
55 MALINOVÁ Miroslava 17 01:52:50 + 0:33 7.44 20 04:08:49 + 1:17 7.23 20 06:41:36 + 2:15 6.80 20 09:45:03 + 3:24:22 6.50 20   09:45:03 + 3:24:22 55 MALINOVÁ Miroslava
93 BOHOŇKOVÁ Ivana 24 02:04:51 + 0:45 6.73 24 04:24:20 + 1:33 6.81 23 06:50:03 + 2:24 6.66 21 09:46:07 + 3:25:26 6.49 21   09:46:07 + 3:25:26 93 BOHOŇKOVÁ Ivana
16 ČERVENÁ Zuzana 22 01:56:30 + 0:37 7.21 22 04:19:54 + 1:28 6.93 21 06:42:46 + 2:16 6.78 22 09:56:55 + 3:36:14 6.37 22   09:56:55 + 3:36:14 16 ČERVENÁ Zuzana
6 ŠVEJDA Martin 18 01:52:52 + 0:33 7.44 19 04:08:47 + 1:17 7.24 22 06:48:20 + 2:22 6.69 23 10:15:08 + 3:54:27 6.18 23   10:15:08 + 3:54:27 6 ŠVEJDA Martin
7 ŠIMA Milan 20 01:56:25 + 0:37 7.22 21 04:17:59 + 1:26 6.98 24 06:59:30 + 2:33 6.51 24 10:27:14 + 4:06:33 6.06 24   10:27:14 + 4:06:33 7 ŠIMA Milan
102 KOCYAN Přemysl 26 02:07:20 + 0:48 6.60 25 04:32:21 + 1:41 6.61 26 07:17:33 + 2:51 6.24 25 10:48:06 + 4:27:25 5.87 25   10:48:06 + 4:27:25 102 KOCYAN Přemysl
119 NOVÁK Libor 25 02:07:18 + 0:48 6.60 26 04:32:25 + 1:41 6.61 25 07:17:27 + 2:51 6.24 26 10:53:10 + 4:32:29 5.82 26   10:53:10 + 4:32:29 119 NOVÁK Libor
53 TUREK Michal 35 02:19:12 + 1:00 6.03 29 04:46:25 + 1:55 6.28 27 07:31:41 + 3:05 6.04 27 11:03:31 + 4:42:50 5.73 27   11:03:31 + 4:42:50 53 TUREK Michal
80 FANČOVIČ Maroš 31 02:17:32 + 0:58 6.11 28 04:45:32 + 1:54 6.30 28 07:31:47 + 3:05 6.04 28 11:04:53 + 4:44:12 5.72 28   11:04:53 + 4:44:12 80 FANČOVIČ Maroš
32 MIKULÁŠEK Milan 36 02:23:03 + 1:04 5.87 30 04:51:03 + 2:00 6.18 30 07:42:53 + 3:16 5.90 28 11:04:53 + 4:44:12 5.72 28   11:04:53 + 4:44:12 32 MIKULÁŠEK Milan
73 GEREG Branislav 29 02:17:24 + 0:58 6.11 31 04:53:07 + 2:02 6.14 29 07:35:14 + 3:09 6.00 28 11:04:53 + 4:44:12 5.72 28   11:04:53 + 4:44:12 73 GEREG Branislav
17 LINHART Jiří 33 02:18:14 + 0:59 6.08 35 05:07:48 + 2:16 5.85 32 07:51:19 + 3:25 5.79 31 11:26:56 + 5:06:15 5.54 31   11:26:56 + 5:06:15 17 LINHART Jiří
29 ŐRSI Bálint 32 02:17:58 + 0:58 6.09 36 05:09:20 + 2:18 5.82 34 08:04:25 + 3:38 5.64 32 11:48:50 + 5:28:09 5.37 32   11:48:50 + 5:28:09 29 ŐRSI Bálint
8 PAVLÍK Libor 28 02:16:45 + 0:57 6.14 32 05:00:38 + 2:09 5.99 33 07:51:25 + 3:25 5.79 33 12:02:39 + 5:41:58 5.26 33   12:02:39 + 5:41:58 8 PAVLÍK Libor
20 NOVÁK Petr 27 02:09:51 + 0:50 6.47 27 04:42:06 + 1:51 6.38 31 07:48:58 + 3:22 5.82 34 12:22:36 + 6:01:55 5.12 34   12:22:36 + 6:01:55 20 NOVÁK Petr
31 NOVÁKOVÁ Andrea 39 02:23:42 + 1:04 5.85 37 05:18:11 + 2:27 5.66 36 08:26:06 + 4:00 5.39 35 12:35:42 + 6:15:01 5.03 35   12:35:42 + 6:15:01 31 NOVÁKOVÁ Andrea
82 STRNAD Václav 53 02:38:15 + 1:19 5.31 38 05:19:11 + 2:28 5.64 37 08:29:44 + 4:03 5.36 36 12:42:54 + 6:22:13 4.99 36   12:42:54 + 6:22:13 82 STRNAD Václav
67 GLESK Slavomír 30 02:17:27 + 0:58 6.11 33 05:07:27 + 2:16 5.85 38 08:29:49 + 4:03 5.35 37 12:50:45 + 6:30:04 4.94 37   12:50:45 + 6:30:04 67 GLESK Slavomír
19 KNIHA Petr 34 02:18:21 + 0:59 6.07 34 05:07:34 + 2:16 5.85 35 08:21:46 + 3:55 5.44 37 12:50:45 + 6:30:04 4.94 37   12:50:45 + 6:30:04 19 KNIHA Petr
116 NYKL Jaromír 44 02:29:02 + 1:10 5.64 42 05:25:14 + 2:34 5.53 42 08:41:04 + 4:15 5.24 37 12:50:45 + 6:30:04 4.94 37   12:50:45 + 6:30:04 116 NYKL Jaromír
68 VOLŠICKÝ Jaroslav 55 02:38:20 + 1:19 5.31 46 05:30:59 + 2:39 5.44 43 08:44:33 + 4:18 5.20 37 12:50:45 + 6:30:04 4.94 37   12:50:45 + 6:30:04 68 VOLŠICKÝ Jaroslav
59 ČAPEK Martin 42 02:28:57 + 1:09 5.64 41 05:25:10 + 2:34 5.54 41 08:40:58 + 4:14 5.24 37 12:50:45 + 6:30:04 4.94 37   12:50:45 + 6:30:04 59 ČAPEK Martin
74 KOLÁČEK Stanislav 46 02:30:43 + 1:11 5.57 47 05:31:31 + 2:40 5.43 44 08:48:32 + 4:22 5.17 42 12:54:30 + 6:33:49 4.91 42   12:54:30 + 6:33:49 74 KOLÁČEK Stanislav
13 SOUČEK Miroslav 47 02:30:47 + 1:11 5.57 48 05:31:35 + 2:40 5.43 45 08:48:38 + 4:22 5.16 42 12:54:30 + 6:33:49 4.91 42   12:54:30 + 6:33:49 13 SOUČEK Miroslav
94 PROUZA Martin 38 02:23:27 + 1:04 5.86 40 05:24:52 + 2:33 5.54 40 08:36:37 + 4:10 5.28 44 13:14:19 + 6:53:38 4.79 44   13:14:19 + 6:53:38 94 PROUZA Martin
41 PROCHÁZKOVÁ Lenka 37 02:23:24 + 1:04 5.86 39 05:24:49 + 2:33 5.54 39 08:36:32 + 4:10 5.29 44 13:14:19 + 6:53:38 4.79 44   13:14:19 + 6:53:38 41 PROCHÁZKOVÁ Lenka
10 ZAHRÁDKA Vít 43 02:29:00 + 1:10 5.64 51 05:39:02 + 2:48 5.31 47 08:59:23 + 4:33 5.06 46 13:28:29 + 7:07:48 4.71 46   13:28:29 + 7:07:48 10 ZAHRÁDKA Vít
88 ŠEDA Jan 49 02:33:40 + 1:14 5.47 50 05:38:48 + 2:47 5.31 46 08:59:14 + 4:33 5.06 46 13:28:29 + 7:07:48 4.71 46   13:28:29 + 7:07:48 88 ŠEDA Jan
26 SVOBODOVÁ Michela 52 02:38:13 + 1:19 5.31 56 05:48:13 + 2:57 5.17 51 09:02:51 + 4:36 5.03 48 13:45:05 + 7:24:24 4.61 48   13:45:05 + 7:24:24 26 SVOBODOVÁ Michela
77 DRAZDÍK Filip 56 02:38:24 + 1:19 5.30 54 05:47:33 + 2:56 5.18 55 09:12:00 + 4:46 4.95 48 13:45:05 + 7:24:24 4.61 48   13:45:05 + 7:24:24 77 DRAZDÍK Filip
61 KERLIK Jiří 45 02:29:25 + 1:10 5.62 49 05:36:49 + 2:45 5.34 52 09:03:02 + 4:37 5.03 48 13:45:05 + 7:24:24 4.61 48   13:45:05 + 7:24:24 61 KERLIK Jiří
118 ŠÍMA Radek 40 02:23:50 + 1:04 5.84 45 05:30:51 + 2:39 5.44 49 09:00:01 + 4:34 5.06 51 13:53:50 + 7:33:09 4.56 51   13:53:50 + 7:33:09 118 ŠÍMA Radek
117 VEČERKOVÁ Hana 41 02:24:32 + 1:05 5.81 44 05:30:14 + 2:39 5.45 50 09:00:07 + 4:34 5.05 51 13:53:50 + 7:33:09 4.56 51   13:53:50 + 7:33:09 117 VEČERKOVÁ Hana
60 FLEKAČOVÁ Erika 57 02:38:27 + 1:19 5.30 57 05:56:14 + 3:05 5.05 57 09:32:57 + 5:06 4.76 53 14:35:46 + 8:15:05 4.34 53   14:35:46 + 8:15:05 60 FLEKAČOVÁ Erika
71 OSLOVIČ Josef 58 02:38:30 + 1:19 5.30 58 05:56:18 + 3:05 5.05 56 09:32:52 + 5:06 4.77 53 14:35:46 + 8:15:05 4.34 53   14:35:46 + 8:15:05 71 OSLOVIČ Josef
33 DIENES Áron 66 02:57:00 + 1:38 4.75 67 06:23:14 + 3:32 4.70 64 09:58:26 + 5:32 4.56 55 14:37:20 + 8:16:39 4.34 55   14:37:20 + 8:16:39 33 DIENES Áron
24 PROCHÁZKA Josef 61 02:55:31 + 1:36 4.79 62 06:14:39 + 3:23 4.80 63 09:45:50 + 5:19 4.66 56 14:37:47 + 8:17:06 4.33 56   14:37:47 + 8:17:06 24 PROCHÁZKA Josef
64 ČAHOJOVÁ Ivana 62 02:55:33 + 1:36 4.78 60 06:14:31 + 3:23 4.81 61 09:45:40 + 5:19 4.66 56 14:37:47 + 8:17:06 4.33 56   14:37:47 + 8:17:06 64 ČAHOJOVÁ Ivana
15 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 60 02:55:28 + 1:36 4.79 61 06:14:35 + 3:23 4.81 62 09:45:44 + 5:19 4.66 56 14:37:47 + 8:17:06 4.33 56   14:37:47 + 8:17:06 15 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka
51 HEJKRLÍKOVÁ Věra 64 02:55:53 + 1:36 4.78 64 06:15:27 + 3:24 4.79 60 09:45:34 + 5:19 4.66 59 14:43:18 + 8:22:37 4.31 59   14:43:18 + 8:22:37 51 HEJKRLÍKOVÁ Věra
50 HEJKRLÍK Antonín 63 02:55:50 + 1:36 4.78 63 06:15:17 + 3:24 4.80 59 09:45:31 + 5:19 4.66 59 14:43:18 + 8:22:37 4.31 59   14:43:18 + 8:22:37 50 HEJKRLÍK Antonín
92 HURTÍK Petr 51 02:38:10 + 1:19 5.31 43 05:25:36 + 2:34 5.53 48 08:59:43 + 4:33 5.06 61 14:47:46 + 8:27:05 4.28 61   14:47:46 + 8:27:05 92 HURTÍK Petr
104 SOKOŁOWSKI Artur 68 02:57:38 + 1:38 4.73 66 06:18:34 + 3:27 4.75 66 10:12:33 + 5:46 4.46 62 15:19:29 + 8:58:48 4.14 62   15:19:29 + 8:58:48 104 SOKOŁOWSKI Artur
44 KARCOL Viktor 54 02:38:17 + 1:19 5.31 59 06:04:52 + 3:13 4.93 67 10:17:24 + 5:51 4.42 63 15:31:16 + 9:10:35 4.08 63   15:31:16 + 9:10:35 44 KARCOL Viktor
90 NEUFUSS Soběslav 65 02:56:36 + 1:37 4.76 65 06:16:02 + 3:25 4.79 65 10:01:33 + 5:35 4.54 63 15:31:16 + 9:10:35 4.08 63   15:31:16 + 9:10:35 90 NEUFUSS Soběslav
108 JAKUBOVÁ Pavlína 71 03:02:29 + 1:43 4.60 69 06:38:22 + 3:47 4.52 70 10:42:11 + 6:16 4.25 65 15:50:49 + 9:30:08 4.00 65   15:50:49 + 9:30:08 108 JAKUBOVÁ Pavlína
45 HEČKO Eduard 70 03:02:24 + 1:43 4.61 71 06:44:08 + 3:53 4.45 71 10:49:57 + 6:23 4.20 66 15:57:55 + 9:37:14 3.97 66   15:57:55 + 9:37:14 45 HEČKO Eduard
120 LIŠKA Miloslav 48 02:33:27 + 1:14 5.47 52 05:39:10 + 2:48 5.31 54 09:10:03 + 4:44 4.96 67 16:11:23 + 9:50:42 3.92 67   16:11:23 + 9:50:42 120 LIŠKA Miloslav
46 NĚMEČKOVÁ Martina 69 03:02:02 + 1:43 4.61 70 06:38:51 + 3:47 4.51 69 10:37:52 + 6:11 4.28 68 16:16:24 + 9:55:43 3.90 68   16:16:24 + 9:55:43 46 NĚMEČKOVÁ Martina
52 HOFMAN Jiří 72 03:03:22 + 1:44 4.58 73 07:33:17 + 4:42 3.97 72 10:57:30 + 6:31 4.15 69 16:26:55 + 10:06:14 3.85 69   16:26:55 + 10:06:14 52 HOFMAN Jiří
49 HEVÉR Gábor 67 02:57:14 + 1:38 4.74 68 06:23:48 + 3:32 4.69 68 10:34:28 + 6:08 4.30 70 16:42:33 + 10:21:52 3.79 70   16:42:33 + 10:21:52 49 HEVÉR Gábor
109 FATKA Ondřej 73 03:06:02 + 1:47 4.52 72 07:20:17 + 4:29 4.09 73 11:03:58 + 6:37 4.11 71 16:57:06 + 10:36:25 3.74 71   16:57:06 + 10:36:25 109 FATKA Ondřej
36 HOTA Milan 74 04:05:03 + 2:46 3.43 74 07:43:48 + 4:52 3.88 74 11:33:52 + 7:07 3.93 72 17:11:58 + 10:51:17 3.69 72   17:11:58 + 10:51:17 36 HOTA Milan
85 FOJTÍK Martin 75 04:05:09 + 2:46 3.43 75 08:03:26 + 5:12 3.72 75 11:44:25 + 7:18 3.88 73 17:13:48 + 10:53:07 3.68 73   17:13:48 + 10:53:07 85 FOJTÍK Martin
48 JONES David 59 02:38:42 + 1:19 5.29 53 05:39:24 + 2:48 5.30 53 09:10:00 + 4:44 4.96   DNF 48 JONES David
62 ZÁLUŽANSKÝ Petr 50 02:36:27 + 1:17 5.37 55 05:47:40 + 2:56 5.18 58 09:39:09 + 5:13 4.71   DNF 62 ZÁLUŽANSKÝ Petr
3 FARBÁK Ivan           DNS 3 FARBÁK Ivan
72 JANECHOVÁ Katarína           DNS 72 JANECHOVÁ Katarína
47 KOVÁČ Jaroslav           DNS 47 KOVÁČ Jaroslav
30 NAKLÁDAL Jakub           DNS 30 NAKLÁDAL Jakub
87 PAČES Jan           DNS 87 PAČES Jan
40 PODZEMNÁ Pavla           DNS 40 PODZEMNÁ Pavla
14 RŮŽKOVÁ Daniela           DNS 14 RŮŽKOVÁ Daniela
35 SOJKA Michal           DNS 35 SOJKA Michal
66 TROJAN Luděk           DNS 66 TROJAN Luděk
75 WINKLER Mario           DNS 75 WINKLER Mario