Brtnické ledopády 2020 Ledopádová stovka - kontrola Krásná Lípa, kulturní dům (32.9 km)

#   St.č. Závodník Datum a čas Celkový čas a rozdíl km/h #
1 1 49 FROHN Róbert 1982 03:23:06 - 9.72 DNF
2 2 45 HEREJT Petr 1976 03:24:25 + 0:01:19 9.66
3 3 110 KADLEC Tomáš 1993 03:25:58 + 0:02:52 9.58
4 4 31 VALEŠ Jiří 1995 03:33:17 + 0:10:11 9.26
5 5 8 JOBB Daniel 1982 03:43:01 + 0:19:55 8.85
6 1 50 ZELENÁ Marie 1985 04:05:17 + 0:42:11 8.05
7 6 88 TVRDÍK Jan 1977 04:05:54 + 0:42:48 8.03
8 7 22 BARAN Jiří 1966 04:20:01 + 0:56:55 7.59
9 8 7 KÁDNER Vladislav 1984 04:20:04 + 0:56:58 7.59
10 9 117 GEMERAN Peter 1981 04:23:21 + 1:00:15 7.50
11 10 21 ČAKRT Martin 1979 04:23:43 + 1:00:37 7.49
12 11 59 VĚTVIČKA Jiří 1979 04:24:43 + 1:01:37 7.46
13 12 135 ČULÁK Milan 1973 04:24:51 + 1:01:45 7.45 DNF
14 13 1 PLAŠIL Ondřej 1982 04:27:02 + 1:03:56 7.39
15 14 118 HANZLÍK Václav 1974 04:34:10 + 1:11:04 7.20
16 15 101 ŠVEJDA Martin 1974 04:35:47 + 1:12:41 7.16
17 2 136 MALINOVÁ Miroslava 1975 04:35:52 + 1:12:46 7.16
18 3 100 VÁCHOVÁ Hana 1980 04:35:56 + 1:12:50 7.15
19 16 29 RÁBIK Jan 1978 04:37:12 + 1:14:06 7.12
20 17 130 ZITA Jiří 1982 04:41:16 + 1:18:10 7.02
21 18 96 SYNEK Pavel 1985 04:55:27 + 1:32:21 6.68
22 19 141 MOSBAUER Jan 1979 04:55:35 + 1:32:29 6.68
23 4 13 PROCHÁZKOVÁ Lenka 1988 04:55:39 + 1:32:33 6.68
24 5 35 LEDEREROVÁ Kamila 1973 04:55:43 + 1:32:37 6.68
25 20 155 BEZCHLEBA Michal 1981 04:55:47 + 1:32:41 6.67
26 21 168 NOVÁK Libor 04:58:38 + 1:35:32 6.61 DNF
27 22 166 ŠEBÁNEK Martin 05:07:55 + 1:44:49 6.41
28 6 70 BOHOŇKOVÁ Ivana 1962 05:08:12 + 1:45:06 6.40
29 23 32 VALEŠ Milan 1960 05:25:01 + 2:01:55 6.07
30 24 112 KLÍMA David 1971 05:25:05 + 2:01:59 6.07
31 25 24 PALÁSEK Aleš 1974 05:25:11 + 2:02:05 6.07
32 26 86 OKROUHLÍK Tomáš 05:31:27 + 2:08:21 5.96
33 27 98 HANOUSEK Jan 1963 05:31:34 + 2:08:28 5.95
34 7 115 CHVALOVÁ Věra 1994 05:35:18 + 2:12:12 5.89
35 28 26 PAVLÍK Libor 1976 05:35:31 + 2:12:25 5.88
36 29 68 EŠLER Daniel 1977 05:36:00 + 2:12:54 5.88
37 30 5 LINHART Jiří 1972 05:43:24 + 2:20:18 5.75
38 31 23 TUREK Michal 1982 05:53:28 + 2:30:22 5.58
39 32 9 HANUŠ Jan 1976 05:56:18 + 2:33:12 5.54 DNF
40 8 71 BULÍČKOVÁ Jana 1991 06:02:52 + 2:39:46 5.44
41 33 19 KOLÁČEK Stanislav 1968 06:06:45 + 2:43:39 5.38
42 34 36 SOUČEK Miroslav 1968 06:07:01 + 2:43:55 5.38
43 35 124 ROSSNER Pavel 1971 06:07:07 + 2:44:01 5.38
44 36 61 CHUDÝ Jonáš 1990 06:14:11 + 2:51:05 5.28
45 37 74 MIKUŠ Patrik 2000 06:14:16 + 2:51:10 5.27
46 38 62 LEXMANN Róbert 1995 06:14:26 + 2:51:20 5.27
47 39 2 FARBÁK Ivan 1969 06:14:33 + 2:51:27 5.27
48 40 44 MIKLAS Vojtěch 1990 06:15:06 + 2:52:00 5.26
49 41 37 LIPNICZKY Attila 1969 06:23:12 + 3:00:06 5.15
50 42 40 VÁRI Gábor 1984 06:23:18 + 3:00:12 5.15
51 43 81 HAVLÍK Stanislav 1980 06:25:33 + 3:02:27 5.12
52 44 54 DOBIAŠ Matej 1981 06:25:37 + 3:02:31 5.12
53 9 41 SVOBODOVÁ Michaela 1983 06:28:00 + 3:04:54 5.09
54 45 30 ZAHRÁDKA Vít 1978 06:28:05 + 3:04:59 5.09
55 46 164 PETURA Petr 06:41:46 + 3:18:40 4.91
56 47 163 KOSIK Martin 06:41:55 + 3:18:49 4.91
57 48 77 PROCHÁZKA Josef 1972 06:42:06 + 3:19:00 4.91
58 49 85 ŠEDA Jan 1962 06:42:11 + 3:19:05 4.91
59 10 4 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 1970 06:43:21 + 3:20:15 4.89
60 50 94 HOFMAN Jiří 1970 07:11:30 + 3:48:24 4.57
61 51 65 HYVNAR Lubomír 1978 07:11:35 + 3:48:29 4.57
62 11 27 ČERNICKÁ Alexandra 1977 07:11:38 + 3:48:32 4.57
63 52 12 SZÉL László 1966 07:11:45 + 3:48:39 4.57
64 53 28 MUDRUŇKA Vladimír 1973 07:11:50 + 3:48:44 4.57
65 12 15 JAKUBOVÁ Pavlína 1968 07:11:59 + 3:48:53 4.57
66 54 165 JARŮŠEK Zdeněk 07:12:06 + 3:49:00 4.57
67 55 17 DRAZDIK Filip 1995 07:12:11 + 3:49:05 4.57
68 56 132 HOTA Milan 1957 07:12:16 + 3:49:10 4.57
69 57 122 TOTH Ferenc 1961 07:12:48 + 3:49:42 4.56
70 58 161 NAGY Janos 07:12:52 + 3:49:46 4.56
71 59 162 SEHNAL Jakub 07:13:15 + 3:50:09 4.56 DNF
72 60 167 PŘIBYL Josef 07:33:45 + 4:10:39 4.35
73 61 69 MIKULÁŠEK Milan 1972 07:37:58 + 4:14:52 4.31
74 62 80 OLBRYŚ Stanislaw Adam 1967 07:38:01 + 4:14:55 4.31
75 63 78 SEDMÁK Josef 1970 08:48:12 + 5:25:06 3.74 DNF
76 64 79 HEJDRYCH Ladislav 1982 08:48:17 + 5:25:11 3.74 DNF