Brtnické ledopády 2020 Ledopádová padesátka

  Start Kontrola 12.5 km Kontrola 31.8 km Kontrola 43.8 km Cíl 52.0 km Celkový výsledek  
St.č. Závodník Datum a čas # Datum a čas Celkový čas km/h # Datum a čas Celkový čas km/h # Datum a čas Celkový čas km/h # Datum a čas Celkový čas km/h # Penalta Výsledný čas St.č. Závodník
180 ŠVEJDA Ondřej 3 01:20:47 + 0:05 9.28 2 03:59:49 - 7.96 1 05:43:16 - 7.66 1 06:42:23 - 7.75 1   06:42:23 - 180 ŠVEJDA Ondřej
89 HAMPEJSOVÁ Martina 1 01:15:40 - 9.91 3 04:00:01 + 0:01 7.95 3 05:52:24 + 0:09 7.46 2 06:52:43 + 0:10:20 7.56 2   06:52:43 + 0:10:20 89 HAMPEJSOVÁ Martina
133 BERNATÍK Tomáš 2 01:19:46 + 0:04 9.40 1 03:59:47 - 7.96 2 05:49:39 + 0:06 7.52 3 06:55:59 + 0:13:36 7.50 3   06:55:59 + 0:13:36 133 BERNATÍK Tomáš
134 MADRON Miloš 3 01:20:47 + 0:05 9.28 4 04:05:26 + 0:06 7.77 4 06:08:48 + 0:25 7.13 4 07:09:49 + 0:27:26 7.26 4   07:09:49 + 0:27:26 134 MADRON Miloš
160 VECHETA Vít 5 01:20:50 + 0:05 9.28 5 04:05:37 + 0:06 7.77 5 06:09:02 + 0:26 7.12 5 07:09:50 + 0:27:27 7.26 5   07:09:50 + 0:27:27 160 VECHETA Vít
64 POĹAKOVÁ Lucia 6 01:24:40 + 0:09 8.86 6 04:06:20 + 0:07 7.75 6 06:09:33 + 0:26 7.11 6 07:12:33 + 0:30:10 7.21 6   07:12:33 + 0:30:10 64 POĹAKOVÁ Lucia
179 CIHLÁŘ Pavel 8 01:30:33 + 0:15 8.28   7 06:14:11 + 0:31 7.02 7 07:14:40 + 0:32:17 7.18 7   07:14:40 + 0:32:17 179 CIHLÁŘ Pavel
75 PÁTEK Ondřej 9 01:30:38 + 0:15 8.28 7 04:32:53 + 0:33 6.99 8 06:56:17 + 1:13 6.31 8 07:53:26 + 1:11:03 6.59 8   07:53:26 + 1:11:03 75 PÁTEK Ondřej
174 ČERVENÝ Matěj 16 01:38:17 + 0:23 7.63 12 04:49:22 + 0:50 6.59 13 07:12:43 + 1:29 6.07 12 08:30:32 + 1:48:09 6.11 9   08:30:32 + 1:48:09 174 ČERVENÝ Matěj
93 KURFIŘTOVÁ Petra 13 01:33:19 + 0:18 8.04 14 04:58:24 + 0:59 6.39 15 07:36:46 + 1:53 5.75 13 08:54:45 + 2:12:22 5.83 10   08:54:45 + 2:12:22 93 KURFIŘTOVÁ Petra
92 BRADNA Vladimír 14 01:33:23 + 0:18 8.03 15 04:58:32 + 0:59 6.39 15 07:36:46 + 1:53 5.75 14 08:54:54 + 2:12:31 5.83 11   08:54:54 + 2:12:31 92 BRADNA Vladimír
60 HINGAR Miloš 7 01:28:23 + 0:13 8.49 9 04:42:26 + 0:43 6.76 9 07:09:44 + 1:26 6.12 9 08:20:00 + 1:37:37 6.24 12 01:00 09:20:00 + 2:37:37 60 HINGAR Miloš
66 BERROUCHE Lenka 10 01:31:15 + 0:16 8.22 11 04:45:13 + 0:46 6.69 11 07:12:33 + 1:29 6.08 10 08:22:51 + 1:40:28 6.20 13 01:00 09:22:51 + 2:40:28 66 BERROUCHE Lenka
153 ŠINDLEROVÁ Jana 11 01:31:17 + 0:16 8.22 10 04:45:05 + 0:46 6.69 12 07:12:37 + 1:29 6.07 11 08:22:52 + 1:40:29 6.20 14 01:00 09:22:52 + 2:40:29 153 ŠINDLEROVÁ Jana
87 VOCÁSEK Jan 20 01:44:00 + 0:29 7.21 8 04:38:26 + 0:39 6.85 10 07:10:49 + 1:27 6.10 17 09:25:29 + 2:43:06 5.52 15   09:25:29 + 2:43:06 87 VOCÁSEK Jan
91 DLOUHÁ Kateřina 18 01:40:30 + 0:25 7.46 17 05:11:46 + 1:12 6.12 17 08:11:38 + 2:28 5.35 18 09:35:13 + 2:52:50 5.42 16   09:35:13 + 2:52:50 91 DLOUHÁ Kateřina
76 FAŮ Roman 17 01:40:27 + 0:25 7.47 16 05:11:41 + 1:12 6.12 18 08:11:40 + 2:28 5.35 19 09:35:14 + 2:52:51 5.42 17   09:35:14 + 2:52:51 76 FAŮ Roman
175 POSPÍCHAL Ondřej 24 02:01:39 + 0:46 6.17 19 05:51:12 + 1:52 5.43 19 08:43:30 + 3:00 5.02 20 10:05:04 + 3:22:41 5.16 18   10:05:04 + 3:22:41 175 POSPÍCHAL Ondřej
157 PEKAREK Matěj 26 02:05:44 + 0:50 5.97 25 06:23:07 + 2:24 4.98 21 08:59:07 + 3:16 4.87 21 10:18:07 + 3:35:44 5.05 19   10:18:07 + 3:35:44 157 PEKAREK Matěj
47 RAMEŠOVÁ Kamila 25 02:03:36 + 0:48 6.07 20 06:03:18 + 2:04 5.25 25 09:00:56 + 3:17 4.86 22 10:24:42 + 3:42:19 4.99 20   10:24:42 + 3:42:19 47 RAMEŠOVÁ Kamila
38 MATĚJA Jan 19 01:43:09 + 0:28 7.27 18 05:39:48 + 1:40 5.62 20 08:55:42 + 3:12 4.91 23 10:30:00 + 3:47:37 4.95 21   10:30:00 + 3:47:37 38 MATĚJA Jan
58 LUDVÍKOVÁ Katarína 47 02:35:21 + 1:20 4.83 28 06:36:08 + 2:37 4.82 26 09:10:01 + 3:27 4.78 26 10:35:28 + 3:53:05 4.91 22   10:35:28 + 3:53:05 58 LUDVÍKOVÁ Katarína
57 WIEKIERA Katarzyna 46 02:35:19 + 1:20 4.83 29 06:36:20 + 2:37 4.81 27 09:10:05 + 3:27 4.78 27 10:35:42 + 3:53:19 4.91 23   10:35:42 + 3:53:19 57 WIEKIERA Katarzyna
20 PROKŮPEK Jan 21 01:59:34 + 0:44 6.27 21 06:03:32 + 2:04 5.25 22 08:59:45 + 3:16 4.87 28 10:41:51 + 3:59:28 4.86 24   10:41:51 + 3:59:28 20 PROKŮPEK Jan
48 ANDRISEK Lubomír 23 01:59:42 + 0:44 6.27 23 06:03:55 + 2:04 5.24 23 08:59:47 + 3:16 4.87 29 10:41:57 + 3:59:34 4.86 25   10:41:57 + 3:59:34 48 ANDRISEK Lubomír
14 FOUBÍK Pavel 22 01:59:37 + 0:44 6.27 22 06:03:37 + 2:04 5.25 24 09:00:03 + 3:17 4.87 30 10:42:00 + 3:59:37 4.86 26   10:42:00 + 3:59:37 14 FOUBÍK Pavel
169 ŠMATOLÁN Pavel 31 02:13:57 + 0:58 5.60 24 06:15:05 + 2:16 5.09 30 09:20:14 + 3:37 4.69 31 10:42:16 + 3:59:53 4.86 27   10:42:16 + 3:59:53 169 ŠMATOLÁN Pavel
181 KOLOUCH Zdeněk 12 01:31:55 + 0:16 8.16 13 04:53:31 + 0:54 6.50 14 07:31:47 + 1:48 5.82 15 09:13:11 + 2:30:48 5.64 28 02:00 11:13:11 + 4:30:48 181 KOLOUCH Zdeněk
178 CÍRKVA Lukáš 15 01:38:15 + 0:23 7.63     16 09:19:48 + 2:37:25 5.57 29 02:00 11:19:48 + 4:37:25 178 CÍRKVA Lukáš
156 PRIKNER Rostislav 28 02:07:11 + 0:52 5.90 26 06:23:16 + 2:24 4.98 28 09:11:56 + 3:28 4.76 24 10:34:16 + 3:51:53 4.92 30 01:00 11:34:16 + 4:51:53 156 PRIKNER Rostislav
170 RAMBA Jan 27 02:06:13 + 0:51 5.94 27 06:23:43 + 2:24 4.97 29 09:12:26 + 3:29 4.76 25 10:34:37 + 3:52:14 4.92 31 01:00 11:34:37 + 4:52:14 170 RAMBA Jan
154 MARTÍNEK František 29 02:08:45 + 0:53 5.83 30 06:41:44 + 2:42 4.75 31 09:42:15 + 3:59 4.51 32 11:39:34 + 4:57:11 4.46 32   11:39:34 + 4:57:11 154 MARTÍNEK František
33 NETUŠIL Jaroslav 42 02:29:10 + 1:14 5.03 42 07:41:07 + 3:42 4.14 34 10:45:02 + 5:02 4.07 33 12:13:14 + 5:30:51 4.26 33   12:13:14 + 5:30:51 33 NETUŠIL Jaroslav
140 PONOMAREV Pavel 30 02:08:56 + 0:53 5.82 33 07:21:05 + 3:22 4.33 35 10:59:34 + 5:16 3.98 34 13:02:24 + 6:20:01 3.99 34   13:02:24 + 6:20:01 140 PONOMAREV Pavel
42 MIXA Petr 32 02:19:03 + 1:04 5.39 32 07:11:41 + 3:12 4.42 32 10:36:28 + 4:53 4.13 35 13:13:23 + 6:31:00 3.93 35   13:13:23 + 6:31:00 42 MIXA Petr
43 POHL Milan 33 02:19:13 + 1:04 5.39 31 07:11:36 + 3:12 4.42 33 10:36:46 + 4:53 4.13 36 13:13:31 + 6:31:08 3.93 36   13:13:31 + 6:31:08 43 POHL Milan
55 JIŘÍČKOVÁ Bára 40 02:26:17 + 1:11 5.13 38 07:38:18 + 3:39 4.16 41 11:45:36 + 6:02 3.72 37 13:27:41 + 6:45:18 3.86 37   13:27:41 + 6:45:18 55 JIŘÍČKOVÁ Bára
56 ŠVEJKAR Richard 41 02:26:27 + 1:11 5.12 39 07:38:20 + 3:39 4.16 41 11:45:36 + 6:02 3.72 38 13:27:51 + 6:45:28 3.86 38   13:27:51 + 6:45:28 56 ŠVEJKAR Richard
109 JIŘÍČEK Josef 34 02:23:02 + 1:08 5.24 37 07:37:57 + 3:38 4.17 43 11:45:38 + 6:02 3.72 39 13:32:17 + 6:49:54 3.84 39   13:32:17 + 6:49:54 109 JIŘÍČEK Josef
129 MATĚJKA Pavel 39 02:25:57 + 1:10 5.14 40 07:40:28 + 3:41 4.14 44 11:45:47 + 6:02 3.72 40 13:32:35 + 6:50:12 3.84 40   13:32:35 + 6:50:12 129 MATĚJKA Pavel
119 BAGDI Istvan 35 02:24:32 + 1:09 5.19 36 07:31:57 + 3:32 4.22 36 11:25:03 + 5:42 3.84 41 13:34:03 + 6:51:40 3.83 41   13:34:03 + 6:51:40 119 BAGDI Istvan
111 ÁRON Dienes 37 02:24:49 + 1:09 5.18 34 07:31:32 + 3:32 4.23 37 11:25:05 + 5:42 3.84 42 13:34:08 + 6:51:45 3.83 42   13:34:08 + 6:51:45 111 ÁRON Dienes
120 POLYA Sandor 36 02:24:42 + 1:09 5.18 35 07:31:50 + 3:32 4.22 38 11:25:10 + 5:42 3.84 43 13:34:17 + 6:51:54 3.83 43   13:34:17 + 6:51:54 120 POLYA Sandor
97 KUBRICHTOVÁ Eva 45 02:32:35 + 1:17 4.92 44 07:46:44 + 3:47 4.09 39 11:36:08 + 5:53 3.78 44 13:43:10 + 7:00:47 3.79 44   13:43:10 + 7:00:47 97 KUBRICHTOVÁ Eva
123 TESAŘÍKOVÁ Tereza 50 02:37:42 + 1:22 4.76 45 07:57:12 + 3:58 4.00 46 11:51:15 + 6:08 3.69 45 13:59:22 + 7:16:59 3.72 45   13:59:22 + 7:16:59 123 TESAŘÍKOVÁ Tereza
95 MARVALOVÁ Nicol 52 02:37:46 + 1:22 4.75 45 07:57:12 + 3:58 4.00 47 11:51:18 + 6:08 3.69 46 13:59:23 + 7:17:00 3.72 46   13:59:23 + 7:17:00 95 MARVALOVÁ Nicol
106 ČEPELÁK Jan 50 02:37:42 + 1:22 4.76 49 07:57:26 + 3:58 4.00 49 12:00:21 + 6:17 3.65 47 14:01:32 + 7:19:09 3.71 47   14:01:32 + 7:19:09 106 ČEPELÁK Jan
108 TUREK Tomáš 53 02:37:51 + 1:22 4.75 48 07:57:22 + 3:58 4.00 48 11:51:42 + 6:08 3.69 48 14:01:45 + 7:19:22 3.71 48   14:01:45 + 7:19:22 108 TUREK Tomáš
107 ŠEDIVÁ Lenka 54 02:38:03 + 1:23 4.75 47 07:57:14 + 3:58 4.00 45 11:51:09 + 6:08 3.70 49 14:02:46 + 7:20:23 3.70 49   14:02:46 + 7:20:23 107 ŠEDIVÁ Lenka
131 KOSTOVIČ Petr 55 02:44:30 + 1:29 4.56 52 08:12:53 + 4:13 3.87 52 12:05:01 + 6:22 3.62 50 14:13:58 + 7:31:35 3.65 50   14:13:58 + 7:31:35 131 KOSTOVIČ Petr
177 HRUBÁ Barbora 49 02:36:22 + 1:21 4.80 50 08:09:24 + 4:10 3.90 50 12:03:01 + 6:20 3.63 51 14:14:27 + 7:32:04 3.65 51   14:14:27 + 7:32:04 177 HRUBÁ Barbora
176 MEDOVÁ Lucie 48 02:36:16 + 1:21 4.80 51 08:10:57 + 4:11 3.89 51 12:03:45 + 6:20 3.63 52 14:14:35 + 7:32:12 3.65 52   14:14:35 + 7:32:12 176 MEDOVÁ Lucie
102 RŮTA Vojtěch 58 02:59:23 + 1:44 4.18 55 08:22:11 + 4:23 3.80 54 12:33:06 + 6:50 3.49 53 14:22:01 + 7:39:38 3.62 53   14:22:01 + 7:39:38 102 RŮTA Vojtěch
105 SPÁČIL Michal 59 02:59:28 + 1:44 4.18 54 08:21:49 + 4:22 3.80 53 12:13:00 + 6:30 3.59 54 14:22:46 + 7:40:23 3.62 54   14:22:46 + 7:40:23 105 SPÁČIL Michal
18 PODZEMNÁ Pavla 38 02:25:40 + 1:10 5.15 53 08:20:45 + 4:21 3.81 55 12:50:01 + 7:07 3.41 55 15:14:33 + 8:32:10 3.41 55   15:14:33 + 8:32:10 18 PODZEMNÁ Pavla
171 VÁLOVÁ Jitka 60 03:02:06 + 1:47 4.12 56 08:50:35 + 4:51 3.60 56 13:08:43 + 7:25 3.33 58 16:43:36 + 10:01:13 3.11 56   16:43:36 + 10:01:13 171 VÁLOVÁ Jitka
6 UČÍK Jiří 44 02:32:32 + 1:17 4.92 43 07:46:43 + 3:47 4.09 40 11:36:09 + 5:53 3.78 59 17:12:27 + 10:30:04 3.02 57   17:12:27 + 10:30:04 6 UČÍK Jiří
173 BOUZKOVÁ Zuzana 57 02:55:40 + 1:40 4.27 57 09:23:48 + 5:24 3.38 57 13:46:05 + 8:03 3.18 56 16:18:29 + 9:36:06 3.19 58 01:00 17:18:29 + 10:36:06 173 BOUZKOVÁ Zuzana
172 BOUZEK Jiří 56 02:55:36 + 1:40 4.27 58 09:23:53 + 5:24 3.38 58 13:46:08 + 8:03 3.18 57 16:18:36 + 9:36:13 3.19 59 01:00 17:18:36 + 10:36:13 172 BOUZEK Jiří
34 DAVIDOVÁ Romana 42 02:29:10 + 1:14 5.03 41 07:41:06 + 3:42 4.14     DNF 34 DAVIDOVÁ Romana
63 BENC Petr           DNS 63 BENC Petr
3 MARTÍNEK Pavel           DNS 3 MARTÍNEK Pavel
16 VOHRALÍK Jan           DNS 16 VOHRALÍK Jan