Brtnické ledopády 2020 Ledopádová padesátka - kontrola Doubice, restaurace Fabrika (31.8 km)

#   St.č. Závodník Datum a čas Celkový čas a rozdíl km/h #
1 1 133 BERNATÍK Tomáš 1992 03:59:47 - 7.96
2 2 180 ŠVEJDA Ondřej 1994 03:59:49 + 0:00:02 7.96
3 1 89 HAMPEJSOVÁ Martina 1972 04:00:01 + 0:00:14 7.95
4 3 134 MADRON Miloš 1975 04:05:26 + 0:05:39 7.77
5 4 160 VECHETA Vít 2000 04:05:37 + 0:05:50 7.77
6 2 64 POĹAKOVÁ Lucia 1987 04:06:20 + 0:06:33 7.75
7 5 75 PÁTEK Ondřej 1989 04:32:53 + 0:33:06 6.99
8 6 87 VOCÁSEK Jan 1980 04:38:26 + 0:38:39 6.85
9 7 60 HINGAR Miloš 1970 04:42:26 + 0:42:39 6.76
10 3 153 ŠINDLEROVÁ Jana 1969 04:45:05 + 0:45:18 6.69
11 4 66 BERROUCHE Lenka 1980 04:45:13 + 0:45:26 6.69
12 8 174 ČERVENÝ Matěj 1977 04:49:22 + 0:49:35 6.59
13 9 181 KOLOUCH Zdeněk 1974 04:53:31 + 0:53:44 6.50
14 5 93 KURFIŘTOVÁ Petra 1978 04:58:24 + 0:58:37 6.39
15 10 92 BRADNA Vladimír 1978 04:58:32 + 0:58:45 6.39
16 11 76 FAŮ Roman 1983 05:11:41 + 1:11:54 6.12
17 6 91 DLOUHÁ Kateřina 1985 05:11:46 + 1:11:59 6.12
18 12 38 MATĚJA Jan 1976 05:39:48 + 1:40:01 5.62
19 13 175 POSPÍCHAL Ondřej 1991 05:51:12 + 1:51:25 5.43
20 7 47 RAMEŠOVÁ Kamila 1980 06:03:18 + 2:03:31 5.25
21 14 20 PROKŮPEK Jan 06:03:32 + 2:03:45 5.25
22 15 14 FOUBÍK Pavel 1992 06:03:37 + 2:03:50 5.25
23 16 48 ANDRISEK Lubomír 1984 06:03:55 + 2:04:08 5.24
24 17 169 ŠMATOLÁN Pavel 1969 06:15:05 + 2:15:18 5.09
25 18 157 PEKAREK Matěj 1983 06:23:07 + 2:23:20 4.98
26 19 156 PRIKNER Rostislav 1983 06:23:16 + 2:23:29 4.98
27 20 170 RAMBA Jan 1983 06:23:43 + 2:23:56 4.97
28 8 58 LUDVÍKOVÁ Katarína 1979 06:36:08 + 2:36:21 4.82
29 9 57 WIEKIERA Katarzyna 1986 06:36:20 + 2:36:33 4.81
30 21 154 MARTÍNEK František 1982 06:41:44 + 2:41:57 4.75
31 22 43 POHL Milan 1982 07:11:36 + 3:11:49 4.42
32 23 42 MIXA Petr 1966 07:11:41 + 3:11:54 4.42
33 24 140 PONOMAREV Pavel 1986 07:21:05 + 3:21:18 4.33
34 25 111 ÁRON Dienes 1977 07:31:32 + 3:31:45 4.23
35 26 120 POLYA Sandor 1973 07:31:50 + 3:32:03 4.22
36 27 119 BAGDI Istvan 1978 07:31:57 + 3:32:10 4.22
37 28 109 JIŘÍČEK Josef 1974 07:37:57 + 3:38:10 4.17
38 10 55 JIŘÍČKOVÁ Bára 1997 07:38:18 + 3:38:31 4.16
39 29 56 ŠVEJKAR Richard 1990 07:38:20 + 3:38:33 4.16
40 30 129 MATĚJKA Pavel 07:40:28 + 3:40:41 4.14
41 11 34 DAVIDOVÁ Romana 1971 07:41:06 + 3:41:19 4.14 DNF
42 31 33 NETUŠIL Jaroslav 1971 07:41:07 + 3:41:20 4.14
43 32 6 UČÍK Jiří 1978 07:46:43 + 3:46:56 4.09
44 12 97 KUBRICHTOVÁ Eva 1975 07:46:44 + 3:46:57 4.09
45 13 123 TESAŘÍKOVÁ Tereza 1988 07:57:12 + 3:57:25 4.00
95 MARVALOVÁ Nicol 1994 07:57:12 + 3:57:25 4.00
47 15 107 ŠEDIVÁ Lenka 1993 07:57:14 + 3:57:27 4.00
48 33 108 TUREK Tomáš 1986 07:57:22 + 3:57:35 4.00
49 34 106 ČEPELÁK Jan 1992 07:57:26 + 3:57:39 4.00
50 16 177 HRUBÁ Barbora 1981 08:09:24 + 4:09:37 3.90
51 17 176 MEDOVÁ Lucie 1980 08:10:57 + 4:11:10 3.89
52 35 131 KOSTOVIČ Petr 1962 08:12:53 + 4:13:06 3.87
53 18 18 PODZEMNÁ Pavla 1985 08:20:45 + 4:20:58 3.81
54 36 105 SPÁČIL Michal 1994 08:21:49 + 4:22:02 3.80
55 37 102 RŮTA Vojtěch 1995 08:22:11 + 4:22:24 3.80
56 19 171 VÁLOVÁ Jitka 1972 08:50:35 + 4:50:48 3.60
57 20 173 BOUZKOVÁ Zuzana 1979 09:23:48 + 5:24:01 3.38
58 38 172 BOUZEK Jiří 1974 09:23:53 + 5:24:06 3.38