Brtnické ledopády 2020 Ledopádová padesátka - kontrola Studený, zastávka autobusu (12.5 km)

#   St.č. Závodník Datum a čas Celkový čas a rozdíl km/h #
1 1 89 HAMPEJSOVÁ Martina 1972 01:15:40 - 9.91
2 1 133 BERNATÍK Tomáš 1992 01:19:46 + 0:04:06 9.40
3 2 134 MADRON Miloš 1975 01:20:47 + 0:05:07 9.28
180 ŠVEJDA Ondřej 1994 01:20:47 + 0:05:07 9.28
5 4 160 VECHETA Vít 2000 01:20:50 + 0:05:10 9.28
6 2 64 POĹAKOVÁ Lucia 1987 01:24:40 + 0:09:00 8.86
7 5 60 HINGAR Miloš 1970 01:28:23 + 0:12:43 8.49
8 6 179 CIHLÁŘ Pavel 1981 01:30:33 + 0:14:53 8.28
9 7 75 PÁTEK Ondřej 1989 01:30:38 + 0:14:58 8.28
10 3 66 BERROUCHE Lenka 1980 01:31:15 + 0:15:35 8.22
11 4 153 ŠINDLEROVÁ Jana 1969 01:31:17 + 0:15:37 8.22
12 8 181 KOLOUCH Zdeněk 1974 01:31:55 + 0:16:15 8.16
13 5 93 KURFIŘTOVÁ Petra 1978 01:33:19 + 0:17:39 8.04
14 9 92 BRADNA Vladimír 1978 01:33:23 + 0:17:43 8.03
15 10 178 CÍRKVA Lukáš 1978 01:38:15 + 0:22:35 7.63
16 11 174 ČERVENÝ Matěj 1977 01:38:17 + 0:22:37 7.63
17 12 76 FAŮ Roman 1983 01:40:27 + 0:24:47 7.47
18 6 91 DLOUHÁ Kateřina 1985 01:40:30 + 0:24:50 7.46
19 13 38 MATĚJA Jan 1976 01:43:09 + 0:27:29 7.27
20 14 87 VOCÁSEK Jan 1980 01:44:00 + 0:28:20 7.21
21 15 20 PROKŮPEK Jan 01:59:34 + 0:43:54 6.27
22 16 14 FOUBÍK Pavel 1992 01:59:37 + 0:43:57 6.27
23 17 48 ANDRISEK Lubomír 1984 01:59:42 + 0:44:02 6.27
24 18 175 POSPÍCHAL Ondřej 1991 02:01:39 + 0:45:59 6.17
25 7 47 RAMEŠOVÁ Kamila 1980 02:03:36 + 0:47:56 6.07
26 19 157 PEKAREK Matěj 1983 02:05:44 + 0:50:04 5.97
27 20 170 RAMBA Jan 1983 02:06:13 + 0:50:33 5.94
28 21 156 PRIKNER Rostislav 1983 02:07:11 + 0:51:31 5.90
29 22 154 MARTÍNEK František 1982 02:08:45 + 0:53:05 5.83
30 23 140 PONOMAREV Pavel 1986 02:08:56 + 0:53:16 5.82
31 24 169 ŠMATOLÁN Pavel 1969 02:13:57 + 0:58:17 5.60
32 25 42 MIXA Petr 1966 02:19:03 + 1:03:23 5.39
33 26 43 POHL Milan 1982 02:19:13 + 1:03:33 5.39
34 27 109 JIŘÍČEK Josef 1974 02:23:02 + 1:07:22 5.24
35 28 119 BAGDI Istvan 1978 02:24:32 + 1:08:52 5.19
36 29 120 POLYA Sandor 1973 02:24:42 + 1:09:02 5.18
37 30 111 ÁRON Dienes 1977 02:24:49 + 1:09:09 5.18
38 8 18 PODZEMNÁ Pavla 1985 02:25:40 + 1:10:00 5.15
39 31 129 MATĚJKA Pavel 02:25:57 + 1:10:17 5.14
40 9 55 JIŘÍČKOVÁ Bára 1997 02:26:17 + 1:10:37 5.13
41 32 56 ŠVEJKAR Richard 1990 02:26:27 + 1:10:47 5.12
42 10 34 DAVIDOVÁ Romana 1971 02:29:10 + 1:13:30 5.03 DNF
33 33 NETUŠIL Jaroslav 1971 02:29:10 + 1:13:30 5.03
44 34 6 UČÍK Jiří 1978 02:32:32 + 1:16:52 4.92
45 11 97 KUBRICHTOVÁ Eva 1975 02:32:35 + 1:16:55 4.92
46 12 57 WIEKIERA Katarzyna 1986 02:35:19 + 1:19:39 4.83
47 13 58 LUDVÍKOVÁ Katarína 1979 02:35:21 + 1:19:41 4.83
48 14 176 MEDOVÁ Lucie 1980 02:36:16 + 1:20:36 4.80
49 15 177 HRUBÁ Barbora 1981 02:36:22 + 1:20:42 4.80
50 16 123 TESAŘÍKOVÁ Tereza 1988 02:37:42 + 1:22:02 4.76
35 106 ČEPELÁK Jan 1992 02:37:42 + 1:22:02 4.76
52 17 95 MARVALOVÁ Nicol 1994 02:37:46 + 1:22:06 4.75
53 36 108 TUREK Tomáš 1986 02:37:51 + 1:22:11 4.75
54 18 107 ŠEDIVÁ Lenka 1993 02:38:03 + 1:22:23 4.75
55 37 131 KOSTOVIČ Petr 1962 02:44:30 + 1:28:50 4.56
56 38 172 BOUZEK Jiří 1974 02:55:36 + 1:39:56 4.27
57 19 173 BOUZKOVÁ Zuzana 1979 02:55:40 + 1:40:00 4.27
58 39 102 RŮTA Vojtěch 1995 02:59:23 + 1:43:43 4.18
59 40 105 SPÁČIL Michal 1994 02:59:28 + 1:43:48 4.18
60 20 171 VÁLOVÁ Jitka 1972 03:02:06 + 1:46:26 4.12