Červenokostelecká stovka 2020 Trasa 100 km - cíl Červený Kostelec - sokolovna (98.2 km)

#   St.č. Závodník Datum a čas Celkový čas a rozdíl km/h Penalta Výsledný čas a rozdíl
1 1 14 PÁTEK Ondřej 1989 11.7.2020 11:38:20 11:38:20 - 8.44   11:38:20 -
2 2 12 SUCHOMEL Jan 1981 11.7.2020 11:42:50 11:42:50 + 0:04:30 8.38   11:42:50 + 0:04:30
3 3 59 KRUMPHANZL Erik 1975 11.7.2020 11:47:20 11:47:20 + 0:09:00 8.33   11:47:20 + 0:09:00
4 4 20 RAKYTA Milan 1978 11.7.2020 11:59:10 11:59:10 + 0:20:50 8.19   11:59:10 + 0:20:50
5 5 10 ŠIMA Milan 1983 11.7.2020 13:42:10 13:42:10 + 2:03:50 7.17   13:42:10 + 2:03:50
26 TÝČE Jan 1983 11.7.2020 13:42:10 13:42:10 + 2:03:50 7.17   13:42:10 + 2:03:50
7 7 40 SMETANA Filip 1985 11.7.2020 13:52:10 13:52:10 + 2:13:50 7.08   13:52:10 + 2:13:50
8 1 23 MALINOVÁ Miroslava 1975 11.7.2020 14:28:40 14:28:40 + 2:50:20 6.78   14:28:40 + 2:50:20
8 49 BARAN Jiří 1966 11.7.2020 14:28:40 14:28:40 + 2:50:20 6.78   14:28:40 + 2:50:20
10 9 56 KOZA Pavel 1978 11.7.2020 15:26:40 15:26:40 + 3:48:20 6.36   15:26:40 + 3:48:20
11 10 36 ŽERAVÍK Marek 1984 11.7.2020 15:48:30 15:48:30 + 4:10:10 6.21   15:48:30 + 4:10:10
12 11 73 KOUKOL Zdeněk 1961 11.7.2020 16:43:30 15:58:30 + 4:20:10 6.15   15:58:30 + 4:20:10
13 12 21 NĚMEC Roman 1980 11.7.2020 16:02:15 16:02:15 + 4:23:55 6.12   16:02:15 + 4:23:55
14 13 7 KALOUS Jiří 1975 11.7.2020 16:10:25 16:10:25 + 4:32:05 6.07   16:10:25 + 4:32:05
15 14 61 ŠIMEK Jan 1976 11.7.2020 16:20:30 16:20:30 + 4:42:10 6.01   16:20:30 + 4:42:10
16 15 58 PLAŠIL Ondřej 1982 11.7.2020 17:14:55 17:14:55 + 5:36:35 5.69   17:14:55 + 5:36:35
17 16 60 KOLESÁR Dušan 1979 11.7.2020 17:16:00 17:16:00 + 5:37:40 5.69   17:16:00 + 5:37:40
18 2 52 NOVÁKOVÁ Andrea 1983 11.7.2020 17:37:10 17:37:10 + 5:58:50 5.57   17:37:10 + 5:58:50
3 SVOBODOVÁ Michaela 1983 11.7.2020 17:37:10 17:37:10 + 5:58:50 5.57   17:37:10 + 5:58:50
17 65 VOCÁSEK Jan 1980 11.7.2020 17:37:10 17:37:10 + 5:58:50 5.57   17:37:10 + 5:58:50
21 4 72 OPOLECKÁ Pavla 1986 11.7.2020 18:16:00 17:51:00 + 6:12:40 5.50   17:51:00 + 6:12:40
22 5 32 KLAPKOVÁ Milada 1956 11.7.2020 17:55:10 17:55:10 + 6:16:50 5.48   17:55:10 + 6:16:50
18 31 KLAPKA Michal 1962 11.7.2020 17:55:10 17:55:10 + 6:16:50 5.48   17:55:10 + 6:16:50
24 6 28 DOSTÁLKOVÁ Lenka 1977 11.7.2020 18:01:30 18:01:30 + 6:23:10 5.45   18:01:30 + 6:23:10
19 15 HIRŠ Jan 1974 11.7.2020 18:01:30 18:01:30 + 6:23:10 5.45   18:01:30 + 6:23:10
27 PAVLÍK Jan 1978 11.7.2020 18:01:30 18:01:30 + 6:23:10 5.45   18:01:30 + 6:23:10
27 21 41 FREMUNT Ondřej 1987 11.7.2020 18:13:35 18:13:35 + 6:35:15 5.39   18:13:35 + 6:35:15
28 22 55 LINHART Jiří 1972 11.7.2020 18:40:09 18:40:09 + 7:01:49 5.26   18:40:09 + 7:01:49
29 23 17 PŘIKRYL Jaroslav 1957 11.7.2020 19:25:49 19:25:49 + 7:47:29 5.05   19:25:49 + 7:47:29
30 24 54 FARBÁK Ivan 1969 11.7.2020 19:32:07 19:32:07 + 7:53:47 5.03   19:32:07 + 7:53:47
33 ZAHRÁDKA Vít 1978 11.7.2020 19:32:07 19:32:07 + 7:53:47 5.03   19:32:07 + 7:53:47
32 7 68 RUBÁŠOVÁ Petra 1970 11.7.2020 19:56:25 19:56:25 + 8:18:05 4.92   19:56:25 + 8:18:05
26 19 KRÁL Pavel 1964 11.7.2020 19:56:25 19:56:25 + 8:18:05 4.92   19:56:25 + 8:18:05
34 8 46 METZOVÁ Martina 1971 11.7.2020 20:19:02 20:19:02 + 8:40:42 4.83   20:19:02 + 8:40:42
27 45 MORAVEC Marek 1976 11.7.2020 20:19:02 20:19:02 + 8:40:42 4.83   20:19:02 + 8:40:42
36 9 4 FLEKÁČOVÁ Erika 1965 11.7.2020 20:20:45 20:20:45 + 8:42:25 4.83   20:20:45 + 8:42:25
28 5 OSLOVIČ Jozef 1968 11.7.2020 20:20:45 20:20:45 + 8:42:25 4.83   20:20:45 + 8:42:25
38 29 22 KERLIK Jiří 1971 11.7.2020 20:23:46 20:23:46 + 8:45:26 4.81   20:23:46 + 8:45:26
39 30 29 RANDÝSEK Vít 1974 11.7.2020 20:49:29 20:49:29 + 9:11:09 4.72   20:49:29 + 9:11:09
11 ŠIMA Radek 1975 11.7.2020 20:49:29 20:49:29 + 9:11:09 4.72   20:49:29 + 9:11:09
18 TUČEK Pavel 1985 11.7.2020 20:49:29 20:49:29 + 9:11:09 4.72   20:49:29 + 9:11:09
30 MACH Radek 1995 11.7.2020 20:49:29 20:49:29 + 9:11:09 4.72   20:49:29 + 9:11:09
43 10 53 ČAHOJOVÁ Ivana 1964 11.7.2020 20:50:20 20:50:20 + 9:12:00 4.71   20:50:20 + 9:12:00
34 67 MIKULÁŠEK Milan 1972 11.7.2020 20:50:20 20:50:20 + 9:12:00 4.71   20:50:20 + 9:12:00
45 11 8 PLUHAŘOVÁ Rut 1972 11.7.2020 20:51:30 20:51:30 + 9:13:10 4.71   20:51:30 + 9:13:10
35 13 KOTLÁŘ Petr 1982 11.7.2020 20:51:30 20:51:30 + 9:13:10 4.71   20:51:30 + 9:13:10
47 36 6 NETUŠIL Jaroslav 1971 11.7.2020 21:29:30 21:29:30 + 9:51:10 4.57   21:29:30 + 9:51:10
48 37 71 HOLUB Michal 1964 11.7.2020 22:03:20 21:38:20 + 10:00:00 4.54   21:38:20 + 10:00:00
49 38 48 DOLANSKÝ Radek 1978 11.7.2020 22:33:00 22:33:00 + 10:54:40 4.35   22:33:00 + 10:54:40
34 UČÍK Jiří 1978 11.7.2020 22:33:00 22:33:00 + 10:54:40 4.35   22:33:00 + 10:54:40
51 40 25 ROMAŇÁK Tomáš 1991 11.7.2020 23:05:30 23:05:30 + 11:27:10 4.25   23:05:30 + 11:27:10
52 41 57 JARŮŠEK Zdeněk 1985 11.7.2020 23:13:35 23:13:35 + 11:35:15 4.23   23:13:35 + 11:35:15
53 12 16 NĚMEČKOVÁ Martina 1965 11.7.2020 23:38:50 23:38:50 + 12:00:30 4.15   23:38:50 + 12:00:30
54 42 74 SMOTLACHA Jan 1979 12.7.2020 01:43:25 23:43:25 + 12:05:05 4.14   23:43:25 + 12:05:05
55 43 39 HEČKO Eduard 1962 11.7.2020 23:46:40 23:46:40 + 12:08:20 4.13   23:46:40 + 12:08:20
56 44 62 DEKOV Robert 1975 11.7.2020 23:49:50 23:49:50 + 12:11:30 4.12   23:49:50 + 12:11:30
57 45 35 HOFMAN Jiří 1970 11.7.2020 23:58:05 23:58:05 + 12:19:45 4.10   23:58:05 + 12:19:45
58 13 69 JAKUBOVÁ Pavlína 1968 12.7.2020 00:54:40 24:29:40 + 12:51:20 4.01   24:29:40 + 12:51:20
70 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 1970 12.7.2020 00:54:40 24:29:40 + 12:51:20 4.01   24:29:40 + 12:51:20
60 46 42 HOTA Milan 1957 12.7.2020 00:54:40 24:54:40 + 13:16:20 3.94   24:54:40 + 13:16:20
61 47 47 VENCZL Ferenc 1986 12.7.2020 01:12:50 25:12:50 + 13:34:30 3.89   25:12:50 + 13:34:30
62 15 24 VARMUŽOVÁ Vladimíra 1969 12.7.2020 01:54:40 25:54:40 + 14:16:20 3.79   25:54:40 + 14:16:20
63 48 66 ZAORAL Petr 1980 12.7.2020 02:53:47 26:53:47 + 15:15:27 3.65   26:53:47 + 15:15:27
64 49 9 VOLEK Roman 1980 12.7.2020 03:40:40 27:40:40 + 16:02:20 3.55   27:40:40 + 16:02:20