Padesátka Českým Rájem Tréninková 50 km - cíl Svijany, zámek (50.3 km)

#   St.č. Závodník Datum a čas Celkový čas a rozdíl km/h Penalta Výsledný čas a rozdíl #
1 1 49 CHUDÝ Jonáš 1990 7.1.2023 16:36:00 05:34:00 - 9.04   05:34:00 -
2 2 76 ŠTRYNCL Pavel 1977 7.1.2023 17:34:00 05:39:00 + 0:05:00 8.90   05:39:00 + 0:05:00
3 3 87 TŘÍSKA Jaroslav 1976 7.1.2023 17:14:00 05:57:00 + 0:23:00 8.45   05:57:00 + 0:23:00
60 ŠTEMBERG Milan 1986 7.1.2023 17:14:00 05:57:00 + 0:23:00 8.45   05:57:00 + 0:23:00
5 5 26 KOLÁŘ Tomáš 1978 7.1.2023 15:54:00 06:04:00 + 0:30:00 8.29   06:04:00 + 0:30:00
6 6 34 HONEGR Tomas 1979 7.1.2023 17:16:00 06:16:00 + 0:42:00 8.03   06:16:00 + 0:42:00
7 7 77 STANČO Ladislav 1977 7.1.2023 17:34:00 06:19:00 + 0:45:00 7.96   06:19:00 + 0:45:00
8 8 91 HAVLÍK Ladislav 1990 7.1.2023 14:18:00 06:22:00 + 0:48:00 7.90   06:22:00 + 0:48:00
9 9 79 MIŠUREC David 1981 7.1.2023 17:34:00 06:29:00 + 0:55:00 7.76   06:29:00 + 0:55:00
10 10 41 VENCOVSKÝ Daniel 1979 7.1.2023 18:12:00 06:53:00 + 1:19:00 7.31   06:53:00 + 1:19:00
11 1 74 DUŠKOVÁ Dominika 1992 7.1.2023 15:28:00 06:54:00 + 1:20:00 7.29   06:54:00 + 1:20:00
11 101 GOTTVALD Jaroslav 1989 7.1.2023 15:14:00 06:54:00 + 1:20:00 7.29   06:54:00 + 1:20:00
13 2 36 JEMELÍKOVÁ Adéla 1988 7.1.2023 17:17:00 06:57:00 + 1:23:00 7.24   06:57:00 + 1:23:00
12 94 ŠPINAR Petr 1989 7.1.2023 17:17:00 06:57:00 + 1:23:00 7.24   06:57:00 + 1:23:00
15 13 95 KUDRNA Michal 1974 7.1.2023 16:39:00 06:59:00 + 1:25:00 7.20   06:59:00 + 1:25:00
16 14 2 ČAKRT Martin 1979 7.1.2023 18:05:00 07:00:00 + 1:26:00 7.19   07:00:00 + 1:26:00
17 15 13 NOVÁK Lukáš 1992 7.1.2023 17:40:00 07:04:00 + 1:30:00 7.12   07:04:00 + 1:30:00
18 16 70 DOSTÁL Jakub 1987 7.1.2023 18:01:00 07:17:00 + 1:43:00 6.91   07:17:00 + 1:43:00
71 PĚLUCHA Robin 1987 7.1.2023 18:01:00 07:17:00 + 1:43:00 6.91   07:17:00 + 1:43:00
20 18 18 KÁDNER Vladislav 1984 7.1.2023 16:25:00 07:27:00 + 1:53:00 6.75   07:27:00 + 1:53:00
21 3 57 MALÍKOVÁ Klára 1983 7.1.2023 18:12:00 07:35:00 + 2:01:00 6.63   07:35:00 + 2:01:00
63 ČALFOVÁ Andrea 1991 7.1.2023 18:12:00 07:35:00 + 2:01:00 6.63   07:35:00 + 2:01:00
19 17 ONDŘEJ Malík 1985 7.1.2023 18:12:00 07:35:00 + 2:01:00 6.63   07:35:00 + 2:01:00
4 VYČÍTAL Lukáš 1991 7.1.2023 18:12:00 07:35:00 + 2:01:00 6.63   07:35:00 + 2:01:00
3 JIRSA Jakub 1994 7.1.2023 18:12:00 07:35:00 + 2:01:00 6.63   07:35:00 + 2:01:00
26 22 107 HEZOUČKÝ Ladislav 1984 7.1.2023 18:17:00 07:39:59 + 2:05:59 6.56   07:39:59 + 2:05:59
27 5 59 POČTOVÁ Veronika 1988 7.1.2023 18:17:00 07:40:00 + 2:06:00 6.56   07:40:00 + 2:06:00
23 83 ŠPELDA Jan 1987 7.1.2023 18:17:00 07:40:00 + 2:06:00 6.56   07:40:00 + 2:06:00
29 6 62 ŠTIŤÁKOVÁ Adéla 1975 7.1.2023 18:12:00 07:51:00 + 2:17:00 6.41   07:51:00 + 2:17:00
24 61 OTČENÁŠEK Vít 1987 7.1.2023 18:12:00 07:51:00 + 2:17:00 6.41   07:51:00 + 2:17:00
31 25 40 VOCÁSEK Jan 1980 7.1.2023 17:15:00 08:13:00 + 2:39:00 6.12   08:13:00 + 2:39:00
32 7 67 HOLKOVÁ Jana 1989 7.1.2023 18:18:00 08:31:00 + 2:57:00 5.91   08:31:00 + 2:57:00
26 66 HOLEK Martin 1986 7.1.2023 18:18:00 08:31:00 + 2:57:00 5.91   08:31:00 + 2:57:00
34 8 48 LEDEREROVÁ Kamila 1973 7.1.2023 18:05:00 08:35:00 + 3:01:00 5.86   08:35:00 + 3:01:00
27 54 VALEŠ Milan 1960 7.1.2023 18:05:00 08:35:00 + 3:01:00 5.86   08:35:00 + 3:01:00
36 9 105 MOTVIČKOVÁ Kristýna 1989 7.1.2023 18:12:00 08:54:00 + 3:20:00 5.65   08:54:00 + 3:20:00
28 73 PECHÁŇ Petr 1968 7.1.2023 17:09:00 08:54:00 + 3:20:00 5.65   08:54:00 + 3:20:00
23 KUBIŠTA Petr 1970 7.1.2023 17:09:00 08:54:00 + 3:20:00 5.65   08:54:00 + 3:20:00
39 10 55 PÍŠKOVÁ Lenka 1973 7.1.2023 18:20:00 09:05:00 + 3:31:00 5.54   09:05:00 + 3:31:00
56 KOUBOVÁ Alena 1979 7.1.2023 18:20:00 09:05:00 + 3:31:00 5.54   09:05:00 + 3:31:00
41 30 80 JINDRA Václav 1977 7.1.2023 18:12:00 09:10:00 + 3:36:00 5.49   09:10:00 + 3:36:00
42 12 30 WURMOVÁ Ilona 1978 7.1.2023 16:50:00 09:15:00 + 3:41:00 5.44   09:15:00 + 3:41:00
43 13 106 HRONÍKOVÁ Kateřina 1987 7.1.2023 18:15:00 09:20:00 + 3:46:00 5.39   09:20:00 + 3:46:00
31 33 PAVLÍK Libor 1976 7.1.2023 19:18:00 09:20:00 + 3:46:00 5.39   09:20:00 + 3:46:00
45 32 12 TUREK Michal 1982 7.1.2023 17:27:00 09:28:00 + 3:54:00 5.31   09:28:00 + 3:54:00
46 14 52 PAATZOVÁ Martina 1975 7.1.2023 19:20:00 09:35:00 + 4:01:00 5.25   09:35:00 + 4:01:00
43 MORAVCOVÁ Petra 1978 7.1.2023 19:20:00 09:35:00 + 4:01:00 5.25   09:35:00 + 4:01:00
6 BREJNÍKOVÁ Kristýna 1997 7.1.2023 19:20:00 09:35:00 + 4:01:00 5.25   09:35:00 + 4:01:00
49 17 51 HOROVÁ Magda 1954 7.1.2023 19:06:00 10:06:00 + 4:32:00 4.98   10:06:00 + 4:32:00
33 69 HALÁMKA Jiří 1984 7.1.2023 18:43:00 10:06:00 + 4:32:00 4.98   10:06:00 + 4:32:00
51 18 84 GRACOVÁ Kateřina 1986 7.1.2023 18:36:00 10:16:00 + 4:42:00 4.90   10:16:00 + 4:42:00
34 89 STEJSKAL Jiří 1962 7.1.2023 18:36:00 10:16:00 + 4:42:00 4.90   10:16:00 + 4:42:00
53 35 24 MARTINEC Oleg 1970 7.1.2023 19:18:00 10:38:00 + 5:04:00 4.73   10:38:00 + 5:04:00
54 19 25 GÜNTHEROVÁ Bohumila 1978 7.1.2023 19:19:00 10:39:00 + 5:05:00 4.72   10:39:00 + 5:05:00
55 20 65 PALUŠÁKOVÁ Kateřina 1976 7.1.2023 18:28:00 10:43:00 + 5:09:00 4.69   10:43:00 + 5:09:00
39 VANĚČKOVÁ Martina 1976 7.1.2023 18:28:00 10:43:00 + 5:09:00 4.69   10:43:00 + 5:09:00
57 22 38 DROZDOVÁ Martina 1978 7.1.2023 19:48:00 11:10:00 + 5:36:00 4.50   11:10:00 + 5:36:00
36 27 HABEL Miroslav 1969 7.1.2023 19:48:00 11:10:00 + 5:36:00 4.50   11:10:00 + 5:36:00
59 23 90 KOZÁKOVÁ Jana 2001 7.1.2023 20:07:00 11:27:00 + 5:53:00 4.39   11:27:00 + 5:53:00
37 85 LEXMANN Róbert 1995 7.1.2023 20:07:00 11:27:00 + 5:53:00 4.39   11:27:00 + 5:53:00
61 24 93 RŮTOVÁ Adéla 1992 7.1.2023 19:30:00 11:35:00 + 6:01:00 4.34   11:35:00 + 6:01:00
62 38 92 ČERVA Tadeáš 1991 7.1.2023 19:30:00 11:36:00 + 6:02:00 4.34   11:36:00 + 6:02:00
63 25 100 ŠIMKOVÁ ŠNEBERGEROVÁ Lucie 1992 7.1.2023 20:15:00 11:39:00 + 6:05:00 4.32   11:39:00 + 6:05:00
39 37 MÜLLER Luboš 1989 7.1.2023 20:15:00 11:39:00 + 6:05:00 4.32   11:39:00 + 6:05:00
65 26 78 ROŽŇOVÁ Anna 1975 7.1.2023 19:27:00 11:40:00 + 6:06:00 4.31   11:40:00 + 6:06:00
66 27 11 STRASSEROVA Monika 1977 7.1.2023 20:19:00 11:45:00 + 6:11:00 4.28   11:45:00 + 6:11:00
72 PROTIVOVÁ Stanislava 1977 7.1.2023 20:19:00 11:45:00 + 6:11:00 4.28   11:45:00 + 6:11:00
40 86 HLADÍK Josef 1970 7.1.2023 20:19:00 11:45:00 + 6:11:00 4.28   11:45:00 + 6:11:00
28 ŠTOLBA Pavel 1975 7.1.2023 19:30:00 11:45:00 + 6:11:00 4.28   11:45:00 + 6:11:00
70 29 14 KOSIAKOVA Hanna 1982 7.1.2023 22:02:00 11:47:00 + 6:13:00 4.27   11:47:00 + 6:13:00
71 30 97 HANZLÍKOVÁ Petra 1973 7.1.2023 20:05:00 11:50:00 + 6:16:00 4.25   11:50:00 + 6:16:00
98 HANZLÍKOVÁ Eliška 2006 7.1.2023 20:05:00 11:50:00 + 6:16:00 4.25   11:50:00 + 6:16:00
42 96 HANZLÍK Václav 1974 7.1.2023 20:05:00 11:50:00 + 6:16:00 4.25   11:50:00 + 6:16:00
74 43 15 VRZÁČEK Tomáš 1974 7.1.2023 22:07:00 11:53:00 + 6:19:00 4.23   11:53:00 + 6:19:00
75 44 7 HAJN Michal 1972 7.1.2023 20:31:00 11:53:20 + 6:19:20 4.23   11:53:20 + 6:19:20
76 32 20 DVOŘÁKOVÁ Petra 1990 7.1.2023 20:31:01 11:54:21 + 6:20:21 4.22   11:54:21 + 6:20:21
77 45 88 NOVÁK Martin 1974 7.1.2023 20:25:00 12:38:00 + 7:04:00 3.98   12:38:00 + 7:04:00
78 33 44 HORNYCHOVÁ Lenka 1979 7.1.2023 20:25:00 12:39:00 + 7:05:00 3.98   12:39:00 + 7:05:00
47 ŠEVČÍKOVÁ Markéta 1987 7.1.2023 20:25:00 12:39:00 + 7:05:00 3.98   12:39:00 + 7:05:00
46 29 ZAHÁLKA Tomáš 1978 7.1.2023 20:25:00 12:39:00 + 7:05:00 3.98   12:39:00 + 7:05:00
81 35 53 KVASNIČKOVÁ Eva 1977 7.1.2023 20:35:00 12:45:00 + 7:11:00 3.95   12:45:00 + 7:11:00
102 VOSECKÁ Hana 1986 7.1.2023 20:35:00 12:45:00 + 7:11:00 3.95   12:45:00 + 7:11:00
45 VEDRALOVÁ Veronika 1988 7.1.2023 20:35:00 12:45:00 + 7:11:00 3.95   12:45:00 + 7:11:00
84 47 81 DRNEK Jakub 1987 7.1.2023 20:52:00 13:06:00 + 7:32:00 3.84   13:06:00 + 7:32:00
85 38 58 SOKOLOVIČOVÁ Heidi 1999 7.1.2023 20:53:00 13:07:00 + 7:33:00 3.83   13:07:00 + 7:33:00
86 48 50 HORA Vladimír 1951 7.1.2023 21:23:00 13:37:00 + 8:03:00 3.69   13:37:00 + 8:03:00
87 39 103 KOSPRTOVÁ Dita 1973 7.1.2023 22:05:00 14:09:00 + 8:35:00 3.55   14:09:00 + 8:35:00
88 49 99 ZELENKA Jiří 1971 7.1.2023 16:55:00 08:15:00 + 2:41:00 6.10 06:00 14:15:00 + 8:41:00
89 40 32 ŠEDIVÁ Kateřina 1975 7.1.2023 22:36:00 14:46:00 + 9:12:00 3.41   14:46:00 + 9:12:00
21 KALINCOVÁ Lenka 1978 7.1.2023 22:36:00 14:46:00 + 9:12:00 3.41   14:46:00 + 9:12:00
31 ŠVARCOVÁ Markéta 1979 7.1.2023 22:36:00 14:46:00 + 9:12:00 3.41   14:46:00 + 9:12:00
22 FIALOVÁ Petra 1981 7.1.2023 22:36:00 14:46:00 + 9:12:00 3.41   14:46:00 + 9:12:00
46 KAUCKÁ Lucie 1981 7.1.2023 22:36:00 14:46:00 + 9:12:00 3.41   14:46:00 + 9:12:00
64 MOTLOVÁ Jitka 1981 7.1.2023 22:36:00 14:46:00 + 9:12:00 3.41   14:46:00 + 9:12:00
95 46 68 DRBOHLAVOVÁ Anna 1981 7.1.2023 22:37:00 14:47:00 + 9:13:00 3.40   14:47:00 + 9:13:00