Loučení s turistickým rokem 2019 Sobota 107 km / EKUT 2 - kontrola Hlinná, autobusová zastávka (29.0 km)

#   St.č. Závodník Datum a čas Celkový čas a rozdíl km/h #
1 1 56 SEDLÁK Aleš 03:30:44 - 8.26
2 2 42 ORAVEC Matej 03:30:47 + 0:00:03 8.25
3 3 81 PAĎOUR Radek 04:05:21 + 0:34:37 7.09
4 4 99 KLIMŠA Tomáš 04:05:24 + 0:34:40 7.09
5 5 34 HEREJT Petr 04:06:59 + 0:36:15 7.05
6 6 2 ŠVIHÁLEK Petr 04:16:21 + 0:45:37 6.79 DNF
7 7 23 LEŠTÁK Peter 04:16:44 + 0:46:00 6.78
8 8 79 KÁDNER Vladislav 04:20:09 + 0:49:25 6.69
9 9 39 VOJAR Jiří 04:36:42 + 1:05:58 6.29
10 10 4 MIŠUREC David 04:36:46 + 1:06:02 6.29
11 11 25 BERROUCHE Lenka 04:41:22 + 1:10:38 6.18
12 12 57 KARČ Jakub 04:55:06 + 1:24:22 5.90
13 13 38 HEJKRLÍK Jiří 04:55:11 + 1:24:27 5.89
14 14 5 JOBB Daniel 04:58:39 + 1:27:55 5.83
15 15 103 VĚTVIČKA Jiří 04:58:44 + 1:28:00 5.82
16 16 66 TROJAN Luděk 04:58:48 + 1:28:04 5.82
17 17 43 BARCAL Petr 04:59:13 + 1:28:29 5.82
18 18 53 TUREK Michal 05:09:18 + 1:38:34 5.63
19 19 69 HORSÁK Petr 05:14:12 + 1:43:28 5.54
20 20 29 ŐRSI Bálint 05:17:10 + 1:46:26 5.49
21 21 105 ŠEBÁNEK Martin 05:27:01 + 1:56:17 5.32
22 22 9 BARAN  Jiří 05:31:19 + 2:00:35 5.25
23 23 93 BOHOŇKOVÁ Ivana 05:31:32 + 2:00:48 5.25
24 24 122 MATHES Jozef 05:33:14 + 2:02:30 5.22 DNF
25 25 55 MALINOVÁ Miroslava 05:33:20 + 2:02:36 5.22
26 26 6 ŠVEJDA Martin 05:34:06 + 2:03:22 5.21
27 27 102 KOCYAN Přemysl 05:34:09 + 2:03:25 5.21
28 28 17 LINHART Jiří 06:03:18 + 2:32:34 4.79
29 29 16 ČERVENÁ Zuzana 06:09:56 + 2:39:12 4.70
30 30 7 ŠIMA Milan 06:10:56 + 2:40:12 4.69 DNF
31 31 121 LUBERDA Petr 06:15:41 + 2:44:57 4.63 DNF
32 32 80 FANČOVIČ Maroš 06:22:21 + 2:51:37 4.55
33 33 73 GEREG Branislav 06:22:48 + 2:52:04 4.55
34 34 97 VÁCHOVÁ Hana 06:23:44 + 2:53:00 4.53
35 35 32 MIKULÁŠEK Milan 06:42:49 + 3:12:05 4.32
36 36 11 DROZD Martin 06:55:53 + 3:25:09 4.18
37 37 74 KOLÁČEK Stanislav 06:58:36 + 3:27:52 4.16
38 38 13 SOUČEK Miroslav 06:58:42 + 3:27:58 4.16
39 39 86 RÖSSNER Pavel 06:58:46 + 3:28:02 4.16
40 40 37 HYVNAR Lubomír 07:12:11 + 3:41:27 4.03 DNF
41 41 77 DRAZDÍK Filip 07:12:19 + 3:41:35 4.02
42 42 59 ČAPEK Martin 07:29:51 + 3:59:07 3.87
43 43 61 KERLIK Jiří 07:29:54 + 3:59:10 3.87
44 44 8 PAVLÍK Libor 07:29:58 + 3:59:14 3.87
45 45 52 HOFMAN Jiří 07:30:34 + 3:59:50 3.86
46 46 26 SVOBODOVÁ Michela 07:31:14 + 4:00:30 3.86
47 47 54 VENCZL Ferenc 07:45:38 + 4:14:54 3.74
48 48 114 TÓTH Ferenc 07:45:42 + 4:14:58 3.74
49 49 33 DIENES Áron 07:56:57 + 4:26:13 3.65
50 50 1 EŠLER Daniel 07:58:58 + 4:28:14 3.63
51 51 88 ŠEDA Jan 07:59:24 + 4:28:40 3.63
52 52 60 FLEKAČOVÁ Erika 08:13:44 + 4:43:00 3.52
53 53 71 OSLOVIČ Josef 08:13:47 + 4:43:03 3.52
54 54 15 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 08:21:55 + 4:51:11 3.47
55 55 24 PROCHÁZKA Josef 08:21:58 + 4:51:14 3.47
56 56 10 ZAHRÁDKA Vít 08:24:02 + 4:53:18 3.45
57 57 82 STRNAD Václav 08:25:48 + 4:55:04 3.44
58 58 50 HEJKRLÍK Antonín 08:58:28 + 5:27:44 3.23
59 59 51 HEJKRLÍKOVÁ Věra 08:58:39 + 5:27:55 3.23
60 60 12 VARMUŽOVÁ Vladimíra 09:28:14 + 5:57:30 3.06 DNF
61 61 45 HEČKO Eduard 10:31:32 + 7:00:48 2.76
62 62 36 HOTA Milan 10:36:34 + 7:05:50 2.73
63 63 108 JAKUBOVÁ Pavlína 10:36:54 + 7:06:10 2.73
64 64 109 FATKA Ondřej 11:00:24 + 7:29:40 2.63
65 65 85 FOJTÍK Martin 12:15:58 + 8:45:14 2.36