Loučení s turistickým rokem 2019 Sobota 107 km / EKUT 2 - cíl Ústí nad Labem - Důlce (107.0 km)

#   St.č. Závodník Datum a čas Celkový čas a rozdíl km/h Penalta Výsledný čas a rozdíl
1 1 56 SEDLÁK Aleš 13:37:28 - 7.85   13:37:28 -
42 ORAVEC Matej 13:37:28 - 7.85   13:37:28 -
3 3 99 KLIMŠA Tomáš 15:16:48 + 1:39:20 7.00   15:16:48 + 1:39:20
81 PAĎOUR Radek 15:16:48 + 1:39:20 7.00   15:16:48 + 1:39:20
5 5 34 HEREJT Petr 16:46:13 + 3:08:45 6.38   16:46:13 + 3:08:45
6 6 23 LEŠTÁK Peter 17:01:28 + 3:24:00 6.29   17:01:28 + 3:24:00
7 7 103 VĚTVIČKA Jiří 17:45:22 + 4:07:54 6.03   17:45:22 + 4:07:54
39 VOJAR Jiří 17:45:22 + 4:07:54 6.03   17:45:22 + 4:07:54
9 9 25 BERROUCHE Lenka 17:54:47 + 4:17:19 5.97   17:54:47 + 4:17:19
79 KÁDNER Vladislav 17:54:47 + 4:17:19 5.97   17:54:47 + 4:17:19
11 11 4 MIŠUREC David 18:04:09 + 4:26:41 5.92   18:04:09 + 4:26:41
43 BARCAL Petr 18:04:09 + 4:26:41 5.92   18:04:09 + 4:26:41
13 13 38 HEJKRLÍK Jiří 18:17:23 + 4:39:55 5.85   18:17:23 + 4:39:55
57 KARČ Jakub 18:17:23 + 4:39:55 5.85   18:17:23 + 4:39:55
15 15 69 HORSÁK Petr 19:58:25 + 6:20:57 5.36   19:58:25 + 6:20:57
16 16 105 ŠEBÁNEK Martin 20:39:25 + 7:01:57 5.18   20:39:25 + 7:01:57
102 KOCYAN Přemysl 20:39:25 + 7:01:57 5.18   20:39:25 + 7:01:57
18 18 29 ŐRSI Bálint 20:50:49 + 7:13:21 5.13   20:50:49 + 7:13:21
19 19 9 BARAN  Jiří 21:10:00 + 7:32:32 5.06   21:10:00 + 7:32:32
93 BOHOŇKOVÁ Ivana 21:10:00 + 7:32:32 5.06   21:10:00 + 7:32:32
21 21 66 TROJAN Luděk 21:19:49 + 7:42:21 5.02   21:19:49 + 7:42:21
5 JOBB Daniel 21:19:49 + 7:42:21 5.02   21:19:49 + 7:42:21
23 23 55 MALINOVÁ Miroslava 21:33:09 + 7:55:41 4.96 00:15 21:48:09 + 8:10:41
24 24 6 ŠVEJDA Martin 21:52:37 + 8:15:09 4.89   21:52:37 + 8:15:09
25 25 53 TUREK Michal 22:35:16 + 8:57:48 4.74   22:35:16 + 8:57:48
26 26 17 LINHART Jiří 22:48:54 + 9:11:26 4.69   22:48:54 + 9:11:26
27 27 32 MIKULÁŠEK Milan 23:49:17 + 10:11:49 4.49   23:49:17 + 10:11:49
28 28 73 GEREG Branislav 24:28:50 + 10:51:22 4.37   24:28:50 + 10:51:22
80 FANČOVIČ Maroš 24:28:50 + 10:51:22 4.37   24:28:50 + 10:51:22
30 30 97 VÁCHOVÁ Hana 25:48:37 + 12:11:09 4.15   25:48:37 + 12:11:09
31 31 1 EŠLER Daniel 26:13:19 + 12:35:51 4.08   26:13:19 + 12:35:51
32 32 74 KOLÁČEK Stanislav 26:18:20 + 12:40:52 4.07   26:18:20 + 12:40:52
86 RÖSSNER Pavel 26:18:20 + 12:40:52 4.07   26:18:20 + 12:40:52
16 ČERVENÁ Zuzana 26:18:20 + 12:40:52 4.07   26:18:20 + 12:40:52
13 SOUČEK Miroslav 26:18:20 + 12:40:52 4.07   26:18:20 + 12:40:52
36 36 82 STRNAD Václav 28:10:28 + 14:33:00 3.80   28:10:28 + 14:33:00
37 37 8 PAVLÍK Libor 28:43:11 + 15:05:43 3.73   28:43:11 + 15:05:43
59 ČAPEK Martin 28:43:11 + 15:05:43 3.73   28:43:11 + 15:05:43
39 39 77 DRAZDÍK Filip 28:47:16 + 15:09:48 3.72   28:47:16 + 15:09:48
40 40 11 DROZD Martin 29:26:44 + 15:49:16 3.63   29:26:44 + 15:49:16
33 DIENES Áron 29:26:44 + 15:49:16 3.63   29:26:44 + 15:49:16
42 42 114 TÓTH Ferenc 29:28:11 + 15:50:43 3.63   29:28:11 + 15:50:43
54 VENCZL Ferenc 29:28:11 + 15:50:43 3.63   29:28:11 + 15:50:43
44 44 10 ZAHRÁDKA Vít 30:59:17 + 17:21:49 3.45   30:59:17 + 17:21:49
52 HOFMAN Jiří 30:59:17 + 17:21:49 3.45   30:59:17 + 17:21:49
88 ŠEDA Jan 30:59:17 + 17:21:49 3.45   30:59:17 + 17:21:49
47 47 26 SVOBODOVÁ Michela 31:14:44 + 17:37:16 3.42   31:14:44 + 17:37:16
48 48 61 KERLIK Jiří 31:41:31 + 18:04:03 3.38   31:41:31 + 18:04:03
49 49 15 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 34:01:58 + 20:24:30 3.14   34:01:58 + 20:24:30
24 PROCHÁZKA Josef 34:01:58 + 20:24:30 3.14   34:01:58 + 20:24:30
51 51 60 FLEKAČOVÁ Erika 34:57:44 + 21:20:16 3.06   34:57:44 + 21:20:16
71 OSLOVIČ Josef 34:57:44 + 21:20:16 3.06   34:57:44 + 21:20:16
53 53 51 HEJKRLÍKOVÁ Věra 34:58:55 + 21:21:27 3.06   34:58:55 + 21:21:27
50 HEJKRLÍK Antonín 34:58:55 + 21:21:27 3.06   34:58:55 + 21:21:27
55 55 45 HEČKO Eduard 37:16:40 + 23:39:12 2.87   37:16:40 + 23:39:12
108 JAKUBOVÁ Pavlína 37:16:40 + 23:39:12 2.87   37:16:40 + 23:39:12
57 57 36 HOTA Milan 37:32:15 + 23:54:47 2.85   37:32:15 + 23:54:47
58 58 85 FOJTÍK Martin 37:59:43 + 24:22:15 2.82   37:59:43 + 24:22:15
59 59 109 FATKA Ondřej 41:07:43 + 27:30:15 2.60   41:07:43 + 27:30:15