Loučení s turistickým rokem 2019 Sobota 107 km / EKUT 2 - kontrola Horní Týnec, křižovatka (49.2 km)

#   St.č. Závodník Datum a čas Celkový čas a rozdíl km/h #
1 1 56 SEDLÁK Aleš 05:54:33 - 8.33
2 2 42 ORAVEC Matej 05:54:37 + 0:00:04 8.32
3 3 99 KLIMŠA Tomáš 07:00:32 + 1:05:59 7.02
4 4 81 PAĎOUR Radek 07:00:38 + 1:06:05 7.02
5 5 34 HEREJT Petr 07:04:19 + 1:09:46 6.96
6 6 23 LEŠTÁK Peter 07:28:18 + 1:33:45 6.58
7 7 2 ŠVIHÁLEK Petr 07:33:09 + 1:38:36 6.51 DNF
8 8 79 KÁDNER Vladislav 07:43:32 + 1:48:59 6.37
9 9 4 MIŠUREC David 08:06:42 + 2:12:09 6.07
10 10 39 VOJAR Jiří 08:06:46 + 2:12:13 6.06
11 11 25 BERROUCHE Lenka 08:20:35 + 2:26:02 5.90
12 12 103 VĚTVIČKA Jiří 08:28:35 + 2:34:02 5.80
13 13 38 HEJKRLÍK Jiří 08:29:01 + 2:34:28 5.80
14 14 57 KARČ Jakub 08:29:15 + 2:34:42 5.80
15 15 43 BARCAL Petr 08:30:39 + 2:36:06 5.78
16 16 66 TROJAN Luděk 08:45:14 + 2:50:41 5.62
17 17 5 JOBB Daniel 08:45:44 + 2:51:11 5.62
18 18 69 HORSÁK Petr 09:02:47 + 3:08:14 5.44
19 19 53 TUREK Michal 09:05:08 + 3:10:35 5.42
20 20 29 ŐRSI Bálint 09:09:27 + 3:14:54 5.37
21 21 105 ŠEBÁNEK Martin 09:21:38 + 3:27:05 5.26
22 22 102 KOCYAN Přemysl 09:27:44 + 3:33:11 5.20
23 23 9 BARAN  Jiří 09:29:04 + 3:34:31 5.19
24 24 93 BOHOŇKOVÁ Ivana 09:29:08 + 3:34:35 5.19
25 25 122 MATHES Jozef 09:30:56 + 3:36:23 5.17 DNF
26 26 55 MALINOVÁ Miroslava 09:31:20 + 3:36:47 5.17
27 27 6 ŠVEJDA Martin 09:31:39 + 3:37:06 5.16
28 28 17 LINHART Jiří 10:18:29 + 4:23:56 4.77
29 29 80 FANČOVIČ Maroš 10:46:02 + 4:51:29 4.57
30 30 73 GEREG Branislav 10:46:12 + 4:51:39 4.57
31 31 32 MIKULÁŠEK Milan 11:16:20 + 5:21:47 4.36
32 32 97 VÁCHOVÁ Hana 11:18:13 + 5:23:40 4.35
33 33 121 LUBERDA Petr 11:18:22 + 5:23:49 4.35 DNF
34 34 16 ČERVENÁ Zuzana 11:18:48 + 5:24:15 4.35
35 35 13 SOUČEK Miroslav 11:24:31 + 5:29:58 4.31
36 36 74 KOLÁČEK Stanislav 11:24:35 + 5:30:02 4.31
37 37 86 RÖSSNER Pavel 11:24:47 + 5:30:14 4.31
38 38 11 DROZD Martin 12:03:11 + 6:08:38 4.08
39 39 77 DRAZDÍK Filip 12:16:14 + 6:21:41 4.01
40 40 37 HYVNAR Lubomír 12:16:47 + 6:22:14 4.01 DNF
41 41 1 EŠLER Daniel 12:23:41 + 6:29:08 3.97
42 42 52 HOFMAN Jiří 12:48:41 + 6:54:08 3.84
43 43 59 ČAPEK Martin 12:50:32 + 6:55:59 3.83
44 44 61 KERLIK Jiří 12:51:37 + 6:57:04 3.83
45 45 8 PAVLÍK Libor 12:52:23 + 6:57:50 3.82
46 46 33 DIENES Áron 12:54:39 + 7:00:06 3.81
47 47 114 TÓTH Ferenc 12:54:47 + 7:00:14 3.81
48 48 54 VENCZL Ferenc 12:55:13 + 7:00:40 3.81
49 49 82 STRNAD Václav 13:06:06 + 7:11:33 3.76
50 50 88 ŠEDA Jan 13:12:32 + 7:17:59 3.72
51 51 26 SVOBODOVÁ Michela 13:12:37 + 7:18:04 3.72
52 52 10 ZAHRÁDKA Vít 14:15:55 + 8:21:22 3.45
53 53 60 FLEKAČOVÁ Erika 14:25:11 + 8:30:38 3.41
54 54 71 OSLOVIČ Josef 14:25:16 + 8:30:43 3.41
55 55 24 PROCHÁZKA Josef 14:30:15 + 8:35:42 3.39
56 56 15 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 14:30:20 + 8:35:47 3.39
57 57 50 HEJKRLÍK Antonín 14:40:38 + 8:46:05 3.35
58 58 51 HEJKRLÍKOVÁ Věra 14:40:58 + 8:46:25 3.35
59 59 12 VARMUŽOVÁ Vladimíra 16:01:03 + 10:06:30 3.07 DNF
60 60 36 HOTA Milan 17:09:46 + 11:15:13 2.87
61 61 45 HEČKO Eduard 17:13:44 + 11:19:11 2.86
62 62 108 JAKUBOVÁ Pavlína 17:14:19 + 11:19:46 2.85
63 63 109 FATKA Ondřej 17:46:39 + 11:52:06 2.77
64 64 85 FOJTÍK Martin 18:01:00 + 12:06:27 2.73