Malohanácká stovka 2020 Trasa 103 km - cíl Velké Opatovice, sokolovna (103.1 km)

#   St.č. Závodník Datum a čas Celkový čas a rozdíl km/h Penalta Výsledný čas a rozdíl
1 1 15 TKADLČÍK Zbyněk 1974 12:02:51 - 8.56   12:02:51 -
2 2 87 BOLEČEK Libor 1985 12:22:48 + 0:19:57 8.33   12:22:48 + 0:19:57
3 3 67 HORSÁK Petr 1982 12:52:21 + 0:49:30 8.01   12:52:21 + 0:49:30
39 LAFATA Ondřej 1987 12:52:21 + 0:49:30 8.01   12:52:21 + 0:49:30
5 5 96 HEJKRLÍK Jiří 1985 12:53:56 + 0:51:05 7.99   12:53:56 + 0:51:05
6 6 52 JISKRA Jaroslav 1978 13:25:43 + 1:22:52 7.68   13:25:43 + 1:22:52
26 SUCHOMEL Jan 1981 13:25:43 + 1:22:52 7.68   13:25:43 + 1:22:52
8 8 42 SMETANA Filip 1985 13:31:54 + 1:29:03 7.62   13:31:54 + 1:29:03
9 1 45 BALŠÍNKOVÁ Marie 1980 14:07:29 + 2:04:38 7.30   14:07:29 + 2:04:38
10 9 73 PIMEK Dalibor 1978 14:11:16 + 2:08:25 7.27   14:11:16 + 2:08:25
51 VOTAVA Zdeněk 1983 14:11:16 + 2:08:25 7.27   14:11:16 + 2:08:25
12 11 22 KUBÁŇ Ctibor 1979 14:44:54 + 2:42:03 6.99   14:44:54 + 2:42:03
99 NĚMEC Roman 1980 14:44:54 + 2:42:03 6.99   14:44:54 + 2:42:03
14 13 32 KOLESÁR Dušan 1979 14:51:06 + 2:48:15 6.94   14:51:06 + 2:48:15
15 14 3 ZIGO Branislav 1973 14:54:35 + 2:51:44 6.91   14:54:35 + 2:51:44
16 15 7 MICHAJLOV Vlastimil 1977 15:07:11 + 3:04:20 6.82   15:07:11 + 3:04:20
17 16 33 LUX Peter 1983 15:09:29 + 3:06:38 6.80   15:09:29 + 3:06:38
18 17 89 SMOČKOVÁ Petra 1985 15:11:12 + 3:08:21 6.79   15:11:12 + 3:08:21
19 18 53 VÉMOLA Zdeněk 1975 15:22:05 + 3:19:14 6.71   15:22:05 + 3:19:14
20 19 77 ŠIMA Milan 1983 15:27:33 + 3:24:42 6.67   15:27:33 + 3:24:42
21 20 82 FEXA Pavel 1982 15:13:44 + 3:10:53 6.77 00:30 15:43:44 + 3:40:53
22 21 41 VOCÁSEK Jan 1980 16:19:03 + 4:16:12 6.32   16:19:03 + 4:16:12
23 2 28 ČERVENÁ Zuzana 1981 16:40:51 + 4:38:00 6.18   16:40:51 + 4:38:00
22 34 EŠLER Daniel 1977 16:40:51 + 4:38:00 6.18   16:40:51 + 4:38:00
105 PŘIHODA Pavel 1978 16:40:51 + 4:38:00 6.18   16:40:51 + 4:38:00
90 PLAŠIL Ondřej 1982 16:40:51 + 4:38:00 6.18   16:40:51 + 4:38:00
27 25 106 NOVÁK Libor 1991 17:11:53 + 5:09:02 5.99   17:11:53 + 5:09:02
28 26 84 PRACHAR Marek 1978 17:13:33 + 5:10:42 5.99   17:13:33 + 5:10:42
83 NEŠTICKÝ Daniel 1978 17:13:33 + 5:10:42 5.99   17:13:33 + 5:10:42
30 28 19 GÁBOR Vári 1984 17:29:07 + 5:26:16 5.90   17:29:07 + 5:26:16
36 ŐRSI Bálint 1987 17:29:07 + 5:26:16 5.90   17:29:07 + 5:26:16
32 30 72 FILIP Jiří 1972 17:32:54 + 5:30:03 5.88   17:32:54 + 5:30:03
33 31 38 ŠETTNER Jan 1975 17:39:09 + 5:36:18 5.84   17:39:09 + 5:36:18
34 32 29 TUREK Michal 1982 18:02:00 + 5:59:09 5.72   18:02:00 + 5:59:09
35 3 60 PREDNÁ-KRÁLOVÁ Nikola 1998 18:11:29 + 6:08:38 5.67   18:11:29 + 6:08:38
33 59 KRÁL David 1980 18:11:29 + 6:08:38 5.67   18:11:29 + 6:08:38
35 ČÍŽEK Petr 1984 18:11:29 + 6:08:38 5.67   18:11:29 + 6:08:38
38 35 79 SZAROWSKI Miroslav 1974 18:22:53 + 6:20:02 5.61   18:22:53 + 6:20:02
39 36 16 LINHART Jiří 1972 18:33:12 + 6:30:21 5.56   18:33:12 + 6:30:21
25 STRNAD Václav 1974 18:33:12 + 6:30:21 5.56   18:33:12 + 6:30:21
41 38 49 MIEZGA Dušan 1974 18:36:23 + 6:33:32 5.54   18:36:23 + 6:33:32
42 4 103 RUBÁŠOVÁ Petra 1970 18:39:55 + 6:37:04 5.52   18:39:55 + 6:37:04
43 39 8 OLBRYŚ Stanisław Adam 1967 18:57:20 + 6:54:29 5.44   18:57:20 + 6:54:29
44 5 62 ČAHOJOVÁ Ivana 1964 19:00:20 + 6:57:29 5.42   19:00:20 + 6:57:29
40 58 PAVLÍK Jan 1978 19:00:20 + 6:57:29 5.42   19:00:20 + 6:57:29
97 KOTLÁŘ Petr 1982 19:00:20 + 6:57:29 5.42   19:00:20 + 6:57:29
47 42 4 PŘIKRYL Jaroslav 1957 19:10:00 + 7:07:09 5.38   19:10:00 + 7:07:09
48 43 63 DIATKA Vladimír 1967 19:12:37 + 7:09:46 5.37   19:12:37 + 7:09:46
49 44 43 SOUČEK Miroslav 1968 19:48:45 + 7:45:54 5.20   19:48:45 + 7:45:54
2 KOCOUREK Jakub 1985 19:48:45 + 7:45:54 5.20   19:48:45 + 7:45:54
51 46 6 LOUKOTA Tomáš 1976 20:38:57 + 8:36:06 4.99   20:38:57 + 8:36:06
52 47 56 VIRSIK Felix 1970 21:23:13 + 9:20:22 4.82   21:23:13 + 9:20:22
78 ŠIMA Radek 1975 21:23:13 + 9:20:22 4.82   21:23:13 + 9:20:22
37 KOPECKÝ Petr 1985 21:23:13 + 9:20:22 4.82   21:23:13 + 9:20:22
55 50 40 JANUŠKA Stanislav 1954 21:25:54 + 9:23:03 4.81   21:25:54 + 9:23:03
56 51 75 TEJKL Jan 1967 21:28:55 + 9:26:04 4.80   21:28:55 + 9:26:04
74 TEJKL Jiří 1967 21:28:55 + 9:26:04 4.80   21:28:55 + 9:26:04
58 53 48 FURTAK Krzysztof 1962 21:31:00 + 9:28:09 4.79   21:31:00 + 9:28:09
59 6 5 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 1970 21:42:42 + 9:39:51 4.75   21:42:42 + 9:39:51
54 70 ŠANDA Zbyněk 1972 21:42:42 + 9:39:51 4.75   21:42:42 + 9:39:51
88 KŘÍŽ Leoš 1975 21:42:42 + 9:39:51 4.75   21:42:42 + 9:39:51
62 56 76 ČERNÝ Ivan 1959 22:08:32 + 10:05:41 4.66   22:08:32 + 10:05:41
66 RANDÝSEK Vít 1974 22:08:32 + 10:05:41 4.66   22:08:32 + 10:05:41
17 ČAPEK Martin 1978 22:08:32 + 10:05:41 4.66   22:08:32 + 10:05:41
44 NYKL Jaromír 1980 22:08:32 + 10:05:41 4.66   22:08:32 + 10:05:41
66 60 102 PROCHÁZKA Tomáš 1973 22:36:17 + 10:33:26 4.56   22:36:17 + 10:33:26
67 61 13 KARCOL Viktor 1967 23:06:01 + 11:03:10 4.46   23:06:01 + 11:03:10
68 7 80 HEJKRLÍKOVÁ Věra 1954 23:32:19 + 11:29:28 4.38   23:32:19 + 11:29:28
62 81 HEJKRLÍK Antonín 1952 23:32:19 + 11:29:28 4.38   23:32:19 + 11:29:28
70 8 12 NĚMEČKOVÁ Martina 1965 23:56:00 + 11:53:09 4.31   23:56:00 + 11:53:09
71 63 55 HOFMAN Jiří 1970 24:08:29 + 12:05:38 4.27   24:08:29 + 12:05:38
72 64 65 ŠULC Ivo 1978 24:17:01 + 12:14:10 4.25   24:17:01 + 12:14:10
73 65 92 KOČA Josef 1962 24:26:42 + 12:23:51 4.22   24:26:42 + 12:23:51
104 JANECHOVÁ Katarína 1982 24:26:42 + 12:23:51 4.22   24:26:42 + 12:23:51
75 67 71 RAAB Jaroslav 1975 24:39:05 + 12:36:14 4.18   24:39:05 + 12:36:14
76 68 9 VENCZL Ferenc 1986 24:51:35 + 12:48:44 4.15   24:51:35 + 12:48:44
77 69 69 ONDRA Marek 1974 24:55:40 + 12:52:49 4.14   24:55:40 + 12:52:49
78 9 27 VARMUŽOVÁ Vladimíra 1969 25:30:08 + 13:27:17 4.04   25:30:08 + 13:27:17
70 50 VALA Jiří 1956 25:30:08 + 13:27:17 4.04   25:30:08 + 13:27:17
30 HOTA Milan 1957 25:30:08 + 13:27:17 4.04   25:30:08 + 13:27:17
81 10 46 DASTYCHOVÁ Olga 1982 26:22:57 + 14:20:06 3.91   26:22:57 + 14:20:06
72 47 MANCL Zdeněk 1976 26:22:57 + 14:20:06 3.91   26:22:57 + 14:20:06
83 73 68 ZAORAL Petr 1980 27:52:00 + 15:49:09 3.70   27:52:00 + 15:49:09