Malohanácká stovka 2020 Trasa 103 km

  Start Kontrola 21.1 km Kontrola 41.2 km Kontrola 62.4 km Cíl 103.1 km Celkový výsledek  
St.č. Závodník Datum a čas # Datum a čas Celkový čas km/h # Datum a čas Celkový čas km/h # Datum a čas Celkový čas km/h # Datum a čas Celkový čas km/h # Penalta Výsledný čas St.č. Závodník
15 TKADLČÍK Zbyněk 1 01:59:41 - 10.58 1 04:01:33 - 10.23 1 06:41:22 - 9.33 1 12:02:51 - 8.56 1   12:02:51 - 15 TKADLČÍK Zbyněk
87 BOLEČEK Libor 2 01:59:46 - 10.57 2 04:12:03 + 0:11 9.81 2 06:53:56 + 0:12 9.04 2 12:22:48 + 0:19:57 8.33 2   12:22:48 + 0:19:57 87 BOLEČEK Libor
67 HORSÁK Petr 8 02:11:52 + 0:12 9.60 3 04:31:10 + 0:30 9.12 4 07:12:52 + 0:31 8.65 3 12:52:21 + 0:49:30 8.01 3   12:52:21 + 0:49:30 67 HORSÁK Petr
39 LAFATA Ondřej 4 02:06:40 + 0:07 9.99 4 04:32:27 + 0:31 9.07 3 07:12:39 + 0:31 8.65 3 12:52:21 + 0:49:30 8.01 3   12:52:21 + 0:49:30 39 LAFATA Ondřej
96 HEJKRLÍK Jiří 5 02:10:14 + 0:11 9.72 5 04:39:06 + 0:38 8.86 5 07:27:59 + 0:46 8.36 5 12:53:56 + 0:51:05 7.99 5   12:53:56 + 0:51:05 96 HEJKRLÍK Jiří
52 JISKRA Jaroslav 7 02:11:12 + 0:12 9.65 6 04:44:29 + 0:43 8.69 7 07:38:05 + 0:57 8.17 6 13:25:43 + 1:22:52 7.68 6   13:25:43 + 1:22:52 52 JISKRA Jaroslav
26 SUCHOMEL Jan 3 02:06:33 + 0:07 10.00 7 04:47:10 + 0:46 8.61 6 07:37:47 + 0:56 8.18 6 13:25:43 + 1:22:52 7.68 6   13:25:43 + 1:22:52 26 SUCHOMEL Jan
42 SMETANA Filip 10 02:18:59 + 0:19 9.11 10 04:49:26 + 0:48 8.54 8 07:42:32 + 1:01 8.09 8 13:31:54 + 1:29:03 7.62 8   13:31:54 + 1:29:03 42 SMETANA Filip
45 BALŠÍNKOVÁ Marie 9 02:12:03 + 0:13 9.59 11 04:56:34 + 0:55 8.34 11 07:54:23 + 1:13 7.89 9 14:07:29 + 2:04:38 7.30 9   14:07:29 + 2:04:38 45 BALŠÍNKOVÁ Marie
73 PIMEK Dalibor 11 02:21:13 + 0:22 8.96 9 04:48:25 + 0:47 8.57 9 07:48:26 + 1:07 7.99 10 14:11:16 + 2:08:25 7.27 10   14:11:16 + 2:08:25 73 PIMEK Dalibor
51 VOTAVA Zdeněk 12 02:21:22 + 0:22 8.96 8 04:48:18 + 0:47 8.57 10 07:48:35 + 1:07 7.99 10 14:11:16 + 2:08:25 7.27 10   14:11:16 + 2:08:25 51 VOTAVA Zdeněk
22 KUBÁŇ Ctibor 14 02:22:04 + 0:23 8.91 14 05:05:48 + 1:04 8.08 13 08:25:05 + 1:44 7.41 12 14:44:54 + 2:42:03 6.99 12   14:44:54 + 2:42:03 22 KUBÁŇ Ctibor
99 NĚMEC Roman 16 02:25:43 + 0:26 8.69 16 05:12:05 + 1:11 7.92 15 08:33:54 + 1:52 7.29 12 14:44:54 + 2:42:03 6.99 12   14:44:54 + 2:42:03 99 NĚMEC Roman
32 KOLESÁR Dušan 13 02:21:57 + 0:22 8.92 13 05:05:37 + 1:04 8.09 12 08:24:50 + 1:43 7.42 14 14:51:06 + 2:48:15 6.94 14   14:51:06 + 2:48:15 32 KOLESÁR Dušan
3 ZIGO Branislav 19 02:30:39 + 0:31 8.40 15 05:10:57 + 1:09 7.95 16 08:34:07 + 1:53 7.28 15 14:54:35 + 2:51:44 6.91 15   14:54:35 + 2:51:44 3 ZIGO Branislav
7 MICHAJLOV Vlastimil 20 02:33:12 + 0:34 8.26 20 05:21:46 + 1:20 7.68 17 08:36:13 + 1:55 7.25 16 15:07:11 + 3:04:20 6.82 16   15:07:11 + 3:04:20 7 MICHAJLOV Vlastimil
33 LUX Peter 24 02:40:39 + 0:41 7.88 17 05:14:42 + 1:13 7.86 14 08:32:58 + 1:51 7.30 17 15:09:29 + 3:06:38 6.80 17   15:09:29 + 3:06:38 33 LUX Peter
89 SMOČKOVÁ Petra 18 02:26:07 + 0:27 8.66 18 05:19:05 + 1:18 7.75 22 08:54:39 + 2:13 7.00 18 15:11:12 + 3:08:21 6.79 18   15:11:12 + 3:08:21 89 SMOČKOVÁ Petra
53 VÉMOLA Zdeněk 21 02:33:21 + 0:34 8.26 21 05:22:12 + 1:21 7.67 20 08:43:01 + 2:02 7.16 20 15:22:05 + 3:19:14 6.71 19   15:22:05 + 3:19:14 53 VÉMOLA Zdeněk
77 ŠIMA Milan 27 02:42:45 + 0:43 7.78 29 05:51:17 + 1:50 7.04 28 09:32:43 + 2:51 6.54 21 15:27:33 + 3:24:42 6.67 20   15:27:33 + 3:24:42 77 ŠIMA Milan
82 FEXA Pavel 40 02:58:27 + 0:59 7.09 24 05:40:05 + 1:39 7.27 19 08:41:12 + 2:00 7.18 19 15:13:44 + 3:10:53 6.77 21 00:30 15:43:44 + 3:40:53 82 FEXA Pavel
41 VOCÁSEK Jan 17 02:25:52 + 0:26 8.68 19 05:19:12 + 1:18 7.74 21 08:54:28 + 2:13 7.01 22 16:19:03 + 4:16:12 6.32 22   16:19:03 + 4:16:12 41 VOCÁSEK Jan
28 ČERVENÁ Zuzana 25 02:40:46 + 0:41 7.87 25 05:47:01 + 1:46 7.12 24 09:10:13 + 2:29 6.80 23 16:40:51 + 4:38:00 6.18 23   16:40:51 + 4:38:00 28 ČERVENÁ Zuzana
34 EŠLER Daniel 15 02:25:33 + 0:26 8.70 23 05:39:13 + 1:38 7.29 25 09:10:20 + 2:29 6.80 23 16:40:51 + 4:38:00 6.18 23   16:40:51 + 4:38:00 34 EŠLER Daniel
105 PŘIHODA Pavel 29 02:53:39 + 0:54 7.29 31 05:57:06 + 1:56 6.92 27 09:30:39 + 2:49 6.56 23 16:40:51 + 4:38:00 6.18 23   16:40:51 + 4:38:00 105 PŘIHODA Pavel
90 PLAŠIL Ondřej 31 02:55:27 + 0:56 7.22 26 05:49:40 + 1:48 7.07 26 09:19:18 + 2:38 6.69 23 16:40:51 + 4:38:00 6.18 23   16:40:51 + 4:38:00 90 PLAŠIL Ondřej
106 NOVÁK Libor 34 02:57:07 + 0:58 7.15 34 06:15:02 + 2:14 6.59 32 09:54:01 + 3:13 6.30 27 17:11:53 + 5:09:02 5.99 27   17:11:53 + 5:09:02 106 NOVÁK Libor
83 NEŠTICKÝ Daniel 23 02:40:19 + 0:41 7.90 27 05:51:02 + 1:50 7.04 30 09:48:30 + 3:07 6.36 28 17:13:33 + 5:10:42 5.99 28   17:13:33 + 5:10:42 83 NEŠTICKÝ Daniel
84 PRACHAR Marek 26 02:41:12 + 0:42 7.85 28 05:51:11 + 1:50 7.04 29 09:48:24 + 3:07 6.36 28 17:13:33 + 5:10:42 5.99 28   17:13:33 + 5:10:42 84 PRACHAR Marek
19 GÁBOR Vári 45 03:14:08 + 1:15 6.52 42 06:31:22 + 2:30 6.32 37 10:24:23 + 3:43 6.00 30 17:29:07 + 5:26:16 5.90 30   17:29:07 + 5:26:16 19 GÁBOR Vári
36 ŐRSI Bálint 44 03:13:56 + 1:14 6.53 40 06:30:14 + 2:29 6.33 35 10:07:22 + 3:26 6.16 30 17:29:07 + 5:26:16 5.90 30   17:29:07 + 5:26:16 36 ŐRSI Bálint
72 FILIP Jiří 62 03:30:25 + 1:31 6.02 61 07:39:01 + 3:38 5.39 51 11:05:59 + 4:24 5.62 32 17:32:54 + 5:30:03 5.88 32   17:32:54 + 5:30:03 72 FILIP Jiří
38 ŠETTNER Jan 35 02:57:11 + 0:58 7.15 35 06:15:12 + 2:14 6.59 33 09:54:23 + 3:13 6.30 33 17:39:09 + 5:36:18 5.84 33   17:39:09 + 5:36:18 38 ŠETTNER Jan
29 TUREK Michal 33 02:56:27 + 0:57 7.17 32 06:11:14 + 2:10 6.66 36 10:14:22 + 3:33 6.09 34 18:02:00 + 5:59:09 5.72 34   18:02:00 + 5:59:09 29 TUREK Michal
60 PREDNÁ-KRÁLOVÁ Nikola 43 03:07:53 + 1:08 6.74 37 06:19:53 + 2:18 6.51 39 10:28:32 + 3:47 5.96 35 18:11:29 + 6:08:38 5.67 35   18:11:29 + 6:08:38 60 PREDNÁ-KRÁLOVÁ Nikola
59 KRÁL David 42 03:07:28 + 1:08 6.75 36 06:19:49 + 2:18 6.51 38 10:28:30 + 3:47 5.96 35 18:11:29 + 6:08:38 5.67 35   18:11:29 + 6:08:38 59 KRÁL David
35 ČÍŽEK Petr 36 02:57:19 + 0:58 7.14 41 06:30:23 + 2:29 6.33 40 10:28:36 + 3:47 5.96 35 18:11:29 + 6:08:38 5.67 35   18:11:29 + 6:08:38 35 ČÍŽEK Petr
79 SZAROWSKI Miroslav 39 02:57:51 + 0:58 7.12 33 06:13:22 + 2:12 6.62 34 10:01:25 + 3:20 6.23 38 18:22:53 + 6:20:02 5.61 38   18:22:53 + 6:20:02 79 SZAROWSKI Miroslav
16 LINHART Jiří 47 03:14:26 + 1:15 6.51 46 06:45:41 + 2:44 6.09 46 10:56:26 + 4:15 5.70 39 18:33:12 + 6:30:21 5.56 39   18:33:12 + 6:30:21 16 LINHART Jiří
25 STRNAD Václav 41 03:02:41 + 1:03 6.93 43 06:36:45 + 2:35 6.23 48 11:01:37 + 4:20 5.66 39 18:33:12 + 6:30:21 5.56 39   18:33:12 + 6:30:21 25 STRNAD Václav
49 MIEZGA Dušan 51 03:15:39 + 1:16 6.47 51 06:50:21 + 2:49 6.02 49 11:04:40 + 4:23 5.63 41 18:36:23 + 6:33:32 5.54 41   18:36:23 + 6:33:32 49 MIEZGA Dušan
103 RUBÁŠOVÁ Petra 54 03:21:53 + 1:22 6.27 45 06:44:27 + 2:43 6.11 44 10:55:18 + 4:14 5.71 42 18:39:55 + 6:37:04 5.52 42   18:39:55 + 6:37:04 103 RUBÁŠOVÁ Petra
8 OLBRYŚ Stanisław Adam 30 02:54:58 + 0:55 7.24 55 07:27:48 + 3:26 5.52 55 11:31:06 + 4:50 5.42 43 18:57:20 + 6:54:29 5.44 43   18:57:20 + 6:54:29 8 OLBRYŚ Stanisław Adam
62 ČAHOJOVÁ Ivana 46 03:14:17 + 1:15 6.52 47 06:45:46 + 2:44 6.09 45 10:56:20 + 4:15 5.70 44 19:00:20 + 6:57:29 5.42 44   19:00:20 + 6:57:29 62 ČAHOJOVÁ Ivana
58 PAVLÍK Jan 32 02:56:19 + 0:57 7.18 44 06:43:38 + 2:42 6.12 43 10:54:36 + 4:13 5.72 44 19:00:20 + 6:57:29 5.42 44   19:00:20 + 6:57:29 58 PAVLÍK Jan
97 KOTLÁŘ Petr 48 03:14:34 + 1:15 6.51 48 06:45:52 + 2:44 6.09 47 10:56:29 + 4:15 5.70 44 19:00:20 + 6:57:29 5.42 44   19:00:20 + 6:57:29 97 KOTLÁŘ Petr
4 PŘIKRYL Jaroslav 52 03:15:49 + 1:16 6.47 52 06:50:35 + 2:49 6.02 50 11:04:42 + 4:23 5.63 47 19:10:00 + 7:07:09 5.38 47   19:10:00 + 7:07:09 4 PŘIKRYL Jaroslav
63 DIATKA Vladimír 53 03:15:57 + 1:16 6.46 49 06:47:22 + 2:46 6.07 52 11:14:03 + 4:33 5.55 48 19:12:37 + 7:09:46 5.37 48   19:12:37 + 7:09:46 63 DIATKA Vladimír
43 SOUČEK Miroslav 49 03:14:42 + 1:15 6.50 50 06:48:44 + 2:47 6.05 54 11:16:17 + 4:35 5.54 49 19:48:45 + 7:45:54 5.20 49   19:48:45 + 7:45:54 43 SOUČEK Miroslav
2 KOCOUREK Jakub 50 03:14:52 + 1:15 6.50 53 06:50:46 + 2:49 6.02 53 11:15:49 + 4:34 5.54 49 19:48:45 + 7:45:54 5.20 49   19:48:45 + 7:45:54 2 KOCOUREK Jakub
6 LOUKOTA Tomáš 55 03:23:13 + 1:24 6.23 63 07:42:27 + 3:41 5.35 59 11:59:41 + 5:18 5.20 51 20:38:57 + 8:36:06 4.99 51   20:38:57 + 8:36:06 6 LOUKOTA Tomáš
56 VIRSIK Felix 57 03:25:51 + 1:26 6.15 54 07:24:32 + 3:23 5.56 64 12:06:04 + 5:25 5.16 52 21:23:13 + 9:20:22 4.82 52   21:23:13 + 9:20:22 56 VIRSIK Felix
78 ŠIMA Radek 69 03:39:42 + 1:40 5.76 71 07:57:50 + 3:56 5.17 69 12:25:08 + 5:44 5.02 52 21:23:13 + 9:20:22 4.82 52   21:23:13 + 9:20:22 78 ŠIMA Radek
37 KOPECKÝ Petr 81 04:01:03 + 2:02 5.25 70 07:56:48 + 3:55 5.18 61 12:03:33 + 5:22 5.17 52 21:23:13 + 9:20:22 4.82 52   21:23:13 + 9:20:22 37 KOPECKÝ Petr
40 JANUŠKA Stanislav 66 03:38:49 + 1:39 5.79 72 07:58:50 + 3:57 5.16 70 12:25:16 + 5:44 5.02 55 21:25:54 + 9:23:03 4.81 55   21:25:54 + 9:23:03 40 JANUŠKA Stanislav
75 TEJKL Jan 64 03:30:43 + 1:31 6.01 60 07:38:53 + 3:37 5.39 57 11:46:51 + 5:05 5.30 56 21:28:55 + 9:26:04 4.80 56   21:28:55 + 9:26:04 75 TEJKL Jan
74 TEJKL Jiří 63 03:30:33 + 1:31 6.01 62 07:39:14 + 3:38 5.38 58 11:46:53 + 5:05 5.30 56 21:28:55 + 9:26:04 4.80 56   21:28:55 + 9:26:04 74 TEJKL Jiří
48 FURTAK Krzysztof 58 03:27:08 + 1:28 6.11 56 07:29:24 + 3:28 5.50 56 11:33:17 + 4:52 5.40 58 21:31:00 + 9:28:09 4.79 58   21:31:00 + 9:28:09 48 FURTAK Krzysztof
5 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka 67 03:39:01 + 1:40 5.78 67 07:54:31 + 3:53 5.21 63 12:06:00 + 5:25 5.16 59 21:42:42 + 9:39:51 4.75 59   21:42:42 + 9:39:51 5 ŠAFRÁNKOVÁ Blanka
70 ŠANDA Zbyněk 68 03:39:33 + 1:40 5.77 69 07:54:49 + 3:53 5.21 65 12:06:18 + 5:25 5.15 59 21:42:42 + 9:39:51 4.75 59   21:42:42 + 9:39:51 70 ŠANDA Zbyněk
88 KŘÍŽ Leoš 75 03:51:31 + 1:52 5.47 73 07:58:57 + 3:57 5.16 67 12:22:57 + 5:41 5.04 59 21:42:42 + 9:39:51 4.75 59   21:42:42 + 9:39:51 88 KŘÍŽ Leoš
76 ČERNÝ Ivan 74 03:50:42 + 1:51 5.49 75 08:00:35 + 3:59 5.14 74 12:36:13 + 5:55 4.95 62 22:08:32 + 10:05:41 4.66 62   22:08:32 + 10:05:41 76 ČERNÝ Ivan
66 RANDÝSEK Vít 73 03:50:29 + 1:51 5.49 74 08:00:16 + 3:59 5.15 73 12:35:52 + 5:54 4.95 62 22:08:32 + 10:05:41 4.66 62   22:08:32 + 10:05:41 66 RANDÝSEK Vít
17 ČAPEK Martin 60 03:30:12 + 1:31 6.02 57 07:33:02 + 3:32 5.46 60 11:59:43 + 5:18 5.20 62 22:08:32 + 10:05:41 4.66 62   22:08:32 + 10:05:41 17 ČAPEK Martin
44 NYKL Jaromír 61 03:30:17 + 1:31 6.02 59 07:33:15 + 3:32 5.45 62 12:04:21 + 5:23 5.17 62 22:08:32 + 10:05:41 4.66 62   22:08:32 + 10:05:41 44 NYKL Jaromír
102 PROCHÁZKA Tomáš 56 03:24:32 + 1:25 6.19 64 07:42:43 + 3:41 5.34 68 12:24:02 + 5:43 5.03 66 22:36:17 + 10:33:26 4.56 66   22:36:17 + 10:33:26 102 PROCHÁZKA Tomáš
13 KARCOL Viktor 76 03:51:49 + 1:52 5.46 76 08:00:56 + 3:59 5.14 75 12:40:41 + 5:59 4.92 67 23:06:01 + 11:03:10 4.46 67   23:06:01 + 11:03:10 13 KARCOL Viktor
80 HEJKRLÍKOVÁ Věra 80 03:54:43 + 1:55 5.39 84 08:26:48 + 4:25 4.88 77 13:11:41 + 6:30 4.73 68 23:32:19 + 11:29:28 4.38 68   23:32:19 + 11:29:28 80 HEJKRLÍKOVÁ Věra
81 HEJKRLÍK Antonín 79 03:54:37 + 1:55 5.40 83 08:26:39 + 4:25 4.88 76 13:11:38 + 6:30 4.73 68 23:32:19 + 11:29:28 4.38 68   23:32:19 + 11:29:28 81 HEJKRLÍK Antonín
12 NĚMEČKOVÁ Martina 87 04:03:36 + 2:04 5.20 86 08:29:14 + 4:28 4.85 81 13:22:08 + 6:41 4.67 70 23:56:00 + 11:53:09 4.31 70   23:56:00 + 11:53:09 12 NĚMEČKOVÁ Martina
55 HOFMAN Jiří 84 04:02:30 + 2:03 5.22 85 08:28:41 + 4:27 4.86 90 13:57:09 + 7:16 4.47 71 24:08:29 + 12:05:38 4.27 71   24:08:29 + 12:05:38 55 HOFMAN Jiří
65 ŠULC Ivo 65 03:31:20 + 1:32 5.99 68 07:54:40 + 3:53 5.21 78 13:12:24 + 6:31 4.72 72 24:17:01 + 12:14:10 4.25 72   24:17:01 + 12:14:10 65 ŠULC Ivo
92 KOČA Josef 90 04:09:01 + 2:10 5.08 82 08:25:58 + 4:24 4.89 80 13:14:00 + 6:33 4.72 73 24:26:42 + 12:23:51 4.22 73   24:26:42 + 12:23:51 92 KOČA Josef
104 JANECHOVÁ Katarína 96 04:13:10 + 2:14 5.00 92 08:49:23 + 4:48 4.67 82 13:39:59 + 6:58 4.57 73 24:26:42 + 12:23:51 4.22 73   24:26:42 + 12:23:51 104 JANECHOVÁ Katarína
71 RAAB Jaroslav 83 04:02:12 + 2:03 5.23 91 08:49:18 + 4:48 4.67 89 13:56:10 + 7:15 4.48 75 24:39:05 + 12:36:14 4.18 75   24:39:05 + 12:36:14 71 RAAB Jaroslav
9 VENCZL Ferenc 95 04:12:39 + 2:13 5.01 96 09:17:54 + 5:16 4.43 94 14:09:36 + 7:28 4.41 76 24:51:35 + 12:48:44 4.15 76   24:51:35 + 12:48:44 9 VENCZL Ferenc
69 ONDRA Marek 93 04:11:55 + 2:12 5.03 94 09:06:16 + 5:05 4.53 88 13:56:03 + 7:15 4.48 77 24:55:40 + 12:52:49 4.14 77   24:55:40 + 12:52:49 69 ONDRA Marek
27 VARMUŽOVÁ Vladimíra 89 04:06:48 + 2:07 5.13 87 08:33:00 + 4:32 4.82 86 13:42:22 + 7:01 4.55 78 25:30:08 + 13:27:17 4.04 78   25:30:08 + 13:27:17 27 VARMUŽOVÁ Vladimíra
50 VALA Jiří 88 04:04:11 + 2:05 5.18 88 08:33:59 + 4:32 4.81 83 13:41:04 + 7:00 4.56 78 25:30:08 + 13:27:17 4.04 78   25:30:08 + 13:27:17 50 VALA Jiří
30 HOTA Milan 92 04:11:46 + 2:12 5.03 89 08:34:25 + 4:33 4.81 87 13:42:42 + 7:01 4.55 78 25:30:08 + 13:27:17 4.04 78   25:30:08 + 13:27:17 30 HOTA Milan
46 DASTYCHOVÁ Olga 78 03:52:01 + 1:53 5.46 78 08:09:10 + 4:08 5.05 91 14:01:35 + 7:20 4.45 81 26:22:57 + 14:20:06 3.91 81   26:22:57 + 14:20:06 46 DASTYCHOVÁ Olga
47 MANCL Zdeněk 77 03:51:55 + 1:52 5.46 77 08:09:04 + 4:08 5.05 92 14:01:40 + 7:20 4.45 81 26:22:57 + 14:20:06 3.91 81   26:22:57 + 14:20:06 47 MANCL Zdeněk
68 ZAORAL Petr 97 04:37:01 + 2:38 4.57 95 09:09:58 + 5:08 4.49 96 14:22:04 + 7:41 4.34 83 27:52:00 + 15:49:09 3.70 83   27:52:00 + 15:49:09 68 ZAORAL Petr
57 ŠPAČEK Jiří 6 02:10:22 + 0:11 9.71 12 04:57:00 + 0:56 8.32 18 08:36:23 + 1:55 7.25   DNF 57 ŠPAČEK Jiří
94 HŘEBEN Miroslav 22 02:33:49 + 0:34 8.23 22 05:29:29 + 1:28 7.50 23 09:06:32 + 2:25 6.85   DNF 94 HŘEBEN Miroslav
93 KRAVÁČEK Igor 28 02:42:53 + 0:43 7.77 30 05:51:25 + 1:50 7.03 31 09:51:37 + 3:10 6.33   DNF 93 KRAVÁČEK Igor
20 MIKULOVÁ Veronika 37 02:57:34 + 0:58 7.13 39 06:23:21 + 2:22 6.45 41 10:39:00 + 3:58 5.86   DNF 20 MIKULOVÁ Veronika
14 SVIEČKA Libor 38 02:57:42 + 0:58 7.12 38 06:23:15 + 2:22 6.45 42 10:39:12 + 3:58 5.86   DNF 14 SVIEČKA Libor
1 FARBAK Ivan 59 03:30:00 + 1:31 6.03 58 07:33:06 + 3:32 5.46 66 12:14:48 + 5:33 5.10   DNF 1 FARBAK Ivan
85 GLABAZŇOVÁ Jana 72 03:49:20 + 1:50 5.52 66 07:48:00 + 3:47 5.28 71 12:35:01 + 5:54 4.96   DNF 85 GLABAZŇOVÁ Jana
86 KOSTKA Petr 71 03:49:08 + 1:50 5.53 65 07:47:53 + 3:46 5.28 72 12:35:04 + 5:54 4.96   DNF 86 KOSTKA Petr
101 AMBRUZ Michal 91 04:09:20 + 2:10 5.08 81 08:25:43 + 4:24 4.89 79 13:13:57 + 6:32 4.72   DNF 101 AMBRUZ Michal
95 KAFKA Petr 85 04:02:45 + 2:03 5.22 80 08:14:19 + 4:13 5.00 84 13:41:35 + 7:00 4.56   DNF 95 KAFKA Petr
98 ODEHNAL Zdeněk 86 04:03:01 + 2:04 5.21 79 08:14:12 + 4:13 5.00 85 13:41:41 + 7:00 4.56   DNF 98 ODEHNAL Zdeněk
64 SKOWRONEK Ondřej 82 04:01:52 + 2:02 5.23 90 08:34:53 + 4:33 4.80 93 14:08:44 + 7:27 4.41   DNF 64 SKOWRONEK Ondřej
61 HEČKO Eduard 94 04:12:19 + 2:13 5.02 93 08:55:20 + 4:54 4.62 95 14:09:46 + 7:28 4.41   DNF 61 HEČKO Eduard
54 KREJČÍ Zdeněk 70 03:44:32 + 1:45 5.64       DNF 54 KREJČÍ Zdeněk
100 KUNČAR Josef 98 04:38:14 + 2:39 4.55       DNF 100 KUNČAR Josef
24 BITTNER Ladislav           DNS 24 BITTNER Ladislav
21 ČERNOCH Adam           DNS 21 ČERNOCH Adam
31 KONDERLA Jiří           DNS 31 KONDERLA Jiří
23 OVČÁČEK Miloslav           DNS 23 OVČÁČEK Miloslav
10 SZÉL László           DNS 10 SZÉL László
18 VRZÁČEK Tomáš           DNS 18 VRZÁČEK Tomáš